Bazı erkeklere acıyorum ya siz acıyor musunuz?

Kadınlar cinsellikle erken yaşta tanışıyor. Elbet birisi okşuyor elliyor ya da öpüyor. Büyümeye başlarken sevgilimiz oluyor. Sevgilim hiç olmadı diyecek kadın neredeyse hiç yok
Erkekler öyle değil çekingen utangaç erkeğin sevgilisi olmuyor olsada öpemiyor dokunamıyor zaten sevgiliside terk ediyor olsa bile, küçük yaşta çalışan evin geçimini sırtlayan erkekte kadına yaklaşamıyor
Kadınsızlık bakış açılarını değiştirdiğinden sapık gibi geziyorlar bir dekolte frikik görseler içine düşecek gibi bakıyorlar bu da bize itici geliyor
Bize aptalca bakmayan erkeklere gidiyoruz kadına doymuş kadına değer vermeyen erkeklere gidiyoruz
Kadınla 25-30 yaşlarında tanışan erkeklere acıyorum yazık onlara

1|0
10|69

En İyi Erkek Görüşü

• Evet sana katılıyorum. Kızlar 10 yaşında flörtleşmeye sevgili yapmaya başlıyor. Erkenden olgunlaştıkları içinde cinsellikle erkenden tanışıyorlar. Çekingen ve utangaç erkeğin sevgilisi olmuyor. Sebebi hep bir reddedilme grur kırılmasından korkma daha ötesi onun duyguları ile alay edilip bir oyuncak gibi oynanmasından dolayı. Ama nerede bir fırlama var ağazı iyi laf yapan kızları parmağında oynatan tipler de 3 er beşer sevgili yapıyor. Bu adaletsizliği gören çekingen ve utangaç erkekler de kadınlar artık sadece bir seks objesi olarak görülmeye başlanıyor.

Erken yaşta hayata atılan ve geçimini sağlayan erkekler ise karınlarını doyurmak ve ev geçindirmek için çaba sarfettiklerinden bir kadınla nasıl konuşulur neler yapılır öğrenemiyor.

Siz de haklı olarak böyle tiplerden uzak duruyorsunuz. Açlık zor Duygusal açlık daha zor.

Peki bu durumu düzeltmek için bu arkadaşların neler yapması gerekir sence?

1|1
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 68

• peki erken yaşta okuşuyan ve öpen elleyen :D kim erkek değilse :D:DD:

2|3
    0|0
  • Sana okkalı bir cevap vermek isterdim.
    Ama sonra Hz Mevlana'nın bir sözü aklıma geldi.
    Adam mı, laf mı diyerek sürdürdüğü...

2|0
    1|0
  • 21 yaşımdayım.
    Kendimi sizin tabirinizle tanıtmak istemem fakat gidişata bakılırsa öyle olacak gibi görünüyor :]
    25 yaşında birisiyle tanışacağım gibi yani..
    İnanmazsınız belki ama gerçekten hiç muhabbetim olmadı :D

1|0
    0|0
  • kimiside el degmemis temiz erkek ya da kadin ariyor aslinda aradigini bulursun muhakak ;)

1|0
    0|1
  • çok dogru anlatmışsın her kelimende haklısın bende bu yuzden kendini çok yukardan egoist vazgecilmez sanan kadınlara acıyorum kendini kullandıran sizin tabirinizle elleten cok basit geliyor bana böyle kızlar..

2|0
    0|0
  • ben küçük yaşta çalışan evin geçimini sırtlayan kadınlRa yaklaşamıyorum
    Kadınsızlık bakış açılarını değiştirdiğinden sapık gibi düşünüyorum bir dekolte frikik görseler içine düşecek gibi bakıyorlarum özellikle önlerine şiş olursa yeme de yanında yat diyorum başım bazı kadınlara itici geliyor
    Ben kadın frikler, ne bayılıyorum kadına açım

1|0
    0|0
  • ulan şu sitede aklı başında toplumu gözlemleyen insanlarda varmş vay be... kesinlikle haklısın ve temiz erkekler hep sapık olur toplumda çünkü adam bacak görmemiş daha bırak öpmeyi... çok güzel özetlemişsin eline sağlık ama çözümü yok sanırım bu durumun

1|0
    0|0
  • Ben senin anlatığın gibi bir hayat yaşamadım ki 😞

1|1
    0|0
  • Acıyorum bende

1|0
    0|0
  • Aynen

1|0
    0|0
  • Acınacak birileri varsa o da iffetini muhafaza edememişlerdir..

Siz herşeyin dizgini eline olan Allah'tan habersiz misiniz?
    O vaad etmiyor mu:
    "Kötü kadınlar ve kötü sözler, kötü erkeklere; kötü erkekler, kötü kadınlara ve kötü sözlere; temiz kadınlar ve temiz kelimeler ise temiz erkeklere; temiz erkekler de temiz kadınlara ve temiz sözlere yakışır. Bu temiz insanlar, o iftiracıların dedikodularından berîdirler, onlara mağfiret ve değerli büyük bir nasip vardır.."(Nur/26)

#Vesselam

0|0
    0|0
  • Anladığım kadarıyla seni elleyen sıkan morartan baya erkek olmuş. 😜😂😎

2|1
    0|0
  • Bombok bir düşünce yapısı olmuş. Bence git kafanı boşalt

2|0
    0|0
  • Kadın olayı çözmüş valla :D

1|0
    0|0
  • Hee yaa aynen oyle valla. hele birde cirkin erkekse hayat zindan oluo. guzel tespit etmissiniz. siz evlimisiniz?

1|0
    0|0
  • Hayatın acımasız şartları böyle olunca mecburen işte

1|0
    0|0
  • Şimdi sen acıdın ya onlar da intihar mektubu yazıyorlar bil istedim:)

1|1
    0|0
  • Acayip celiskili ya sevgilisi olmayan kiz neredeyse yok diyorsun sevgilisi olmayan erkek cok diyosun pardonda kimlerle sevgili hayati yasiyorsunuz? 😂

1|0
    0|0
  • Allah' a sukur kendini anlattigin gibi oros*pu degiliz.

1|0
    0|0
  • Acima yetime bosver :)

1|0
    0|0
  • Ne güzel yazmışsın ya

1|0
    0|0
  • çok haklısın

1|0
    0|0
  • Bu senin şahsi fikrin öznel bir durum her erkeği bu şekilde yargılaman yanlis bence.

1|0
    0|0
  • Vay tesekurler

1|0
    0|0
  • Bende kültürsüz kızlara çok acıyorum
    Meze yapıp eğlenmelikler çünkü herzaman.

1|0
    0|0
  • Diyosun

1|0
    0|0
  • Sabah sabah

1|0
    0|0
  • Öyle demesenizde iyiydi kendimi kötü hissettim

1|0
    0|0
  • erkeği erkek edecek olan kadındır ama sonrası namusu taşıyacak olan işte o adamdır

1|0
    0|0
  • Doğru söyle sende mini etek falan giyermisin

1|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    38

20 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 9

• Küçük yaşta ellenip okşanmamız iyi birşey mi?

2|3
    0|1
    • 2ay

Taciz olarak iyi birşey değil
      Düzenleme yapamıyorum orada yanlış anlaşılıyor
      Ben sevgilimiz oluyor onlar seviyor bizi demek istedim ama anlatım bozukluğu oldu

• 2ay

Anladım teşekkür ederim

• Cocukken tacize ugradin heralde

1|2
    0|0
  • Acıma acinacak duruma düşersin...

1|0
    0|4
  • Ben hepimize acıyorum

1|3
    0|0
  • yazık tabi