İlişkilerinizde taktik uygular mısınız?

"Hemen cevap vermeyeyim de başkasıyla konuşuyorum sansın", "adını unutmuş gibi yapayım da önemsemediğimi düşünsün" vs vs. Bu tür taktikler uygular mısınız, ilişkiler taktik uygulanması gereken yerler midir?

0|2
15|31

En İyi Erkek Görüşü

• Tabiki :)

Mesela bundan tam 1 yıl önce bir kızın peşinde koşuyordum. Daha doğrusu kız beni defalarca reddetmişti. Ben yılmadan peşindeydim, sonrasında bana neler yapabilirsin ki peki deneyelim dedi :) Kıza aşırı ama baya bir aşırı ilgi gösterdim, kendini prenses değil gerçekten melek olarak görmeye başladı. Benden başkasının o ilgiyi göstermeyeceğini biliyordum çünkü aylarca peşinde koştuğumdan herşeyini araştırarak öğrenmiştim.

Sonrasında bütün ilgiyi birden tamamen üzerinden çektim, 1 hafta demedi ayrılmak istedi peki dedim. Sonrasında başkasıyla konuşmaya başladı. Tam 2 gün sonra tekrar ayrıldı. Gururlu biri olduğundan geri de gelemedi sonra başkasını buldu tekrar 1 - 2 hafta sonrasında onunlada 2 gün sonra tekrar ayrıldı.

Sonrasında gelip tek söylediği şey bana ne yaptın oldu. Ben söylermiyim tabiki hayır ama bana aitsin artık dedim güldü. İlgiyi kestiğimden birazda soğuk yaptım. Bu sefer peşimde koşmaya başlayan o oldu. Ailesi ile tanışmamı istedi. Tanıştım. İş benim ailemle tanışmak istemesiyle bitti :)

Uzun lafın kısası ilgi kriterini ne kadar yükseğe çektiysem başkası oraya yetişemedi ve kazanan hep ben oldum :)

Çok güzel bir taktiktir. Tüm bayanlar ilgiyi sever, kendilerini prenses olmasa da özel hissetmek ister. Fazlasını verirseniz daha fazlasını ister fakat başkası bu ilgiiyi veremezse senden daha değerli kimse yoktur gözünde :D

1 bayanda değil en az 5 - 6 bayan da uyguladım hepsinde de başarılıydı! :)

2|2
    1|0

En İyi Kız Görüşü

• Hayır erkeğine bağlı.. bazi erkekler vardır mesaj atarsin ilgisi azalır bir tarafı kalkar o zaman atmayayım dersin ama bu bir ilşki değildir. ilski bana göre insanların içinden geldiği gibi sevgisini gosterebilmesidir. Ilski var ilişkicik var. sevgimi. goseririm bunu değer bilen kazanır bir yeri kalkan byyyyee byeeeeeee olur...

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 30

• Bu tür taktikleri uygulayan kızlar bana basit kız olarak geliyor. Bana değer verdiği halde değer vermiyormuş gibi görünen kızla kesin kez ilişkimi bitiririm. Beni önemsemeyen bir kızı bende önemsemem. Böyle saçma davranışlar yapmadan bana değer verdiğini belli etsin ki, bende ona değer vereyim.

2|0
    0|0
  • Hiç gerek duymadım. Yapmam da saygısızca bir davranış bana göre.

2|0
    0|0
  • Gerek duymadım boyle şeylere

1|0
    0|0
  • Bence bu tarz şeyler sadece ego tatmin etmek ya da hava atmaya çalışmak dışında bir işe yaramaz. Karşındaki de bunu fark ederse elindekini de kaybedersin. O yüzden ben hep doğal oluyorum ve karşımdaki insandan da bunu bekliyorum ^^ Doğal olun gençler kendiniz olun ^^ Canın mesaj atmak istiyorsa at ^^ Saçma sapan şeylerle kendinizi kasmayın.

1|0
    0|0
  • Bu yaşıma kadar böyle saçma bir taktik uygulamadım

2|0
    0|0
  • Ilıskımı oda ne kankd

1|0
    0|0
  • Taktikler kuralları bozar
    Hiç gerek yok

1|0
    0|0
  • savas degil iliski net olmak iyidir acik olmak olayi ya bitirir ya saglamlastirir pek taktigim yok

1|0
    0|0
  • Taktik uygulamaya başlamışsan, o ilişkiden bir cacık olmuyor. Denendi onaylandı.

2|0
    0|0
  • Taktiklerden nefret ederim..
    İnsanlardan tiksinme sebeplerimin başında gelir..

1|0
    0|0
  • Nabza gore serbet

1|0
    0|0
  • Bana anlamsız gelen harektler.. İçten olmaya engel bir durum bu.. Böyle insanlardan korkmuşumdur hep.

1|0
    0|0
  • Hayirr

1|0
    0|0
  • @untouc a katılıyorum. 😉

1|1
    0|0
  • anı uygularım

1|0
    0|0
  • Öyle değilde farklı şeyler uyguluyom

1|0
    0|0
    • 2ay

Mesela geç yazarsa cevap vermiyom o gün bir daha geç yazmıyor 😁😁

ya da yapmasını istemediğim birsey var önce uyarıyom devam ederse aynısını yapiyom birsey diyemiyor

• Uygulamam

1|0
    0|0
  • Evet. 4 3 3 taktiğini oynarım. Karşıdakine göre değişir tabi. Defans ve kontratak oynamam gerekse 4 2 3 1 oynarım. Sistem çok yani

1|0
    0|0
  • Valla odun gibiyim öyle şeyler yapmıyorum. Ama erkekte olsan bazen naz edip umursamazlık yapmalısın

1|1
    0|0
  • Yok valla hemen yazıyom ama iyi değil

1|0
    0|0
  • Hayır

1|0
    0|0
  • olursa cevaplarim panpa

1|0
    0|0
  • Hiç öyle triplerim yoktur. Yapanda salağın önde gidenidir

1|0
    0|0
  • Kısmen

1|0
    0|0
  • Hayır

1|0
    0|0
  • Psikolojik baska en guzel hissetirmeden fark ettirmeden

1|0
    0|0
  • Oldu da böyle oyunlar mı oynayacağız bunlar ergen işi.

1|0
    0|0
    • 2ay

Ergenlik elbette yaşta değil ama belirtmek istedim, koskoca adamlar da yapıyor bunu :)

• 2ay

Evet özele girdiniz. Bu kişinin çok özel hayatı. Herkesin okuyacağı bir yerden bunları cevapliyamam. Ama siz 21 yasindasiniz. Bunu niye sordunuz ben de onu merak ettim.

• 2ay

Özelden yazabilirsiniz , merak ettim ya öyle.

• Hayir t. ters

1|0
    0|0
  • Hayır.

1|0
    0|0
  • Tecrübe

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 14

• Hayır yapmıyorum. Bazı insanlara yapmacık davrandığım oluyor ama bu tür saçma salak şeylerle işim olmaz.

2|0
    0|0
  • Trip atma var 😄

1|0
    0|0
  • Hayır taktik uygulamadım uygulamayı da düşünmüyorum biz böyle de mutluyuz.
    Ergence hareketler diye düşünüyorum.

2|0
    0|0
  • Hayır uygulamam ve ilişkiler taktik uygulanacak yerler değildir.
    Bir anda hepsi geri teperse, armut gibi ortada kalabilir uygulayan taraf.
    Bizde olduğu gibi :))

1|0
    0|0
  • Öyle şeyler düşünmem

1|0
    0|0
  • Tirnak icindeki cumleyi yapmisligim var

1|1
    0|0
  • uygulamam

1|0
    0|0