Isyerindeki bitch lere karsi nasil davranilmali?

Isyerinde bir kiz var 200kilo kiskanc fesat sapik ve amele. Bayramda bayramini kutladim cevap vermedi snap atmis bayramini kutladim kimse umursamiyo beni diye. Kanser yapmis Allah ameliyat olacak hala akillanmamis. Sildim Bende ama haftanjn 3 gun dombik yuzunu gorucem siz boyle triplere Nasil davraniyosunuz?

0|0
11|18

En İyi Erkek Görüşü

• Bilemeyiz vardır belki değişik sorunları ayrıca şu kanser meselesinden sanki memnun olmuş olman olmamış

2|0
    0|0
    • 2ay

Hayir onu dememin amaci Allah cezalandirmis hala anlamamis tek Bana degil Biri dussun hemen tekme atanlardan aciyamiyo insan

• 2ay

Boşver iletişim kurmayabilirsin kanser çok kötü bir hastalık dost düşman kim varsa o hastalıktan kurtulmasını dilerim

• 2ay

Amin elbette Bende

En İyi Kız Görüşü

• Yazık ama hepsi minik kötü davranma

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 17

• Yokmuş gibi davran senden alt kademedeyse ez hatta ben barmenlik yaparken barboylara klima falan açtırıyordum hep🙄😂😂😂

1|0
    0|1
    • 2ay

Niye boyleler ki amelelik degil mi bea cekemiyo zahar guzelim Ben kendi 200 kilo unv mezunu Ben mimar cikicam daha bitmeden okul ayni isi yapioz kizla a

• 2ay

Baska aciklamasi Yok yani tam Amele

• Yokmuş gibi davran

2|0
    0|0
  • dombik yüzü :D sende zayıf hatun oluyorsun sanırım :>)

1|0
    0|0
  • Çokta takma. Onlar bitch çünkü. Gebercek gitçek. Git özgüvenini kır hatta. Kalbini kır kilosuyla dalga falan geç. Moral önemli çünkü kanserde.

1|0
    0|0
  • Shiklemeyok biz

1|0
    0|0
  • Öncelikle kelimelerin zeka seviyeni belli ediyor. Cümlelerin çok devrik ve kendini anlatma yeteneğinden yoksun bir insansın hala insanları eleştirebiliyorsun. Git önce kendini düzelt.

3|0
    0|0
    • 2ay

Yurtdisinda yasiyorum Ben yillardir Turkcem ondan bozuk

• 2ay

good luck!

• 2ay

you too. Pleace keep your faith and must be patient. Pray for a be good believer. Bence bu dille daha iyi anlaştık. (:

• Saçma hayatlarınız var.

0|0
    1|0
  • Alın şu malı burdan

3|0
    0|0
  • Göreceli davranıyosun

0|0
    0|0
  • Bipleme ama üzüldüm kanser hastalığına

0|0
    0|0
  • Allah sabir versin

0|0
    0|0
  • Kimseyi dış görünüşüyle yargılama

0|0
    0|0
  • Hele bir snap adresini ver ego nasıl kasılır gösterim ben ona 😂

0|0
    0|0
  • Nasil amele

0|0
    0|0
  • Önüme çıkarsa ; Çek git lan şurdan dombik deyif kafadan ittirrim.

Not:Sitedeki kilolu bayan üyelerinde kalbi kırılıyor biraz daha dikkatli konuşursak daha güzel olur :)

1|1
    0|0
  • Şu yazdıklarının onda birini görse kız ya da gerçek hayatta böyle şeyler söyleyen biri olsan bende o kız gibi davranırdım sana. Kanser yapmış Allah ne demek lan? Rezilsin resmen. Başkasının hastalığından keyiflenmek nedir , huur cocugu.

2|0
    0|0
    • 2ay

Huur cocugu yazdığım için ayıp oldu , fazla oldu diye özür dileyecektim de aşağıda yorumlarına baktım ve iyi demişim :D

• 2ay

Gerçi dediğinde doğru , bu yazdıkların giybet olur mu bilmiyorum ama o kişiyi çekiştiriyorsun bir yerde :/ :D neyse

• 2ay

:)) degil degil inan benim kisiligm Iyi kalpli ananeler gbi Cok cekiorm bu durumdan da ama yani kotu niyetmden yazmadm blmiorm boyle insanlarla nasil ugrasilacAgni ondan sizlere danistim yoksa bilirdm arkasndan orada burada konusmayida ama amacm fesatlk degil akil almakti

Kızlar Ne Diyor 10

Yükleniyor...