Sanal arkadaşlıklar ne kadar güvenilirdir?

Sanaldan birisine ne kadar güvenirsiniz? Normal kanka arkadaş olucak kadar iyi niyetli insnlar var mıdır?

0|1
10|41

En İyi Erkek Görüşü

• Sanal ne demek ya ! Sanalında diğer ucunda insan var ! Size devamlı cevap veren programlı bir robot yok ki orda da düşünen duyguları olan bir insan var , sanalsa eğer fotoğraflarınızı atıp fame olma derdine düşmeyin sonuçta takipçilerin çoğu sanal gerçekliğiyle alakası yok fameliğinde sahte !! Genelleme yaptım üstüne alınma lütfen her insan saygıyı hakeder

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Ya bana sanaldan konustugum biri sapık seri katil beni gördügü ilk yerde öldürecekmis gibi geliyo biraz komik ama oyle yani hic guvenli degil

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 40

• Sana iyi niyetlisi gelirse ne ala ama tam tersi bir durum olursa başın bile belaya girebilir. Dikkatli olmakta fayda var insanlara şu zaman da guven olmuyor.

0|0
    0|0
  • Sanaldan babama güvrrenmem kanks

0|0
    0|0
  • Biyerde görüşüp illa kafanda tartman gerek iyi niyetli mi değil mi diye ama benim yıllardır görüşüp sadece ona anlattıgım şeyler vardır arkadaş çevrenden uzak olması ona bişeyler anlatırken daha rahat olmanı sağlar ama onun da sana güvrndiğine inanmak gerek

0|0
    0|0
  • hiç güvenmem

0|0
    0|0
  • normalde sanalda cezalandırılma olmadığından coşan iyi coşar. en iyi ihtimalle umursamaz davranır takmaz nazını çekmez

0|0
    0|0
  • Hic guvenli değil

0|0
    0|0
  • İllaki vardır. Ama kimin nasıl biri olduğunu anlayamazsın. Bu yüzden sanal ortamda birine güvenmek saçmalıktır.

0|0
    0|0
  • valla sanaldan cok kız arkadasım dostum vs oldu.. neden olmasın abı. iyiside kotusude internet kullanıyo sonucta. ıyısıne denk gelırsen ıyı arkadaslar edınebılırsın ;)

0|0
    0|0
  • Çooook 50 sevgilim olmuşsa bunların 20'si sanaldan. Tabi sevgili olmadıklarımla da arkadaş oluyorum. Ayben vardı 2010'da tanışmıştık. 6 senedir görüşmedim kendisi ile. Şu an bana ulaşsa iki elim kanda olsa dahi giderim yanına.

0|0
    0|0
    • 2ay

Ne güzel ya

• 2ay

temiz kalple gelirsen her zaman temiz kalp görürsün. Gecen güzel olsun tatlı insan.

• 2ay

Hiç bir zaman kötü yaklaşmadım ama kötü gördüğüm çok oldu senin de gecen güzel geçsin tatlı insan

• Evet bulunuyor...

0|0
    0|0
  • Oyun arkadaşlarım var öyle batak okey felan değil gerçi yaşları hep büyük okumuş adamlardı hatta coc hesabımı oyundan tanıdığım bir abimize satmıştık işte bilgileri vermeden adam para göndermişti para geldiğinde bilgileri vermiştim

0|0
    0|0
  • Sanal güvenirim

0|0
    0|0
    • 2ay

Yüzyılın cevabı resmen

• hem vardır hem yoktur... Haberlere baksana... Güven, kazanılması zor olması gereken bir duyguyken bazen insanlar sanal alemde bu kuralı bozabiliyor. Temkinli olmak gerek

0|0
    0|0
  • Her çeşit insan var iyisi de denk gelebilir kötüsü de o da sizin şansınıza kalmış Allah kötülerle karşılaştırmasın

0|0
    0|0
  • Benim öyle güzel arkadaşlıklarım oldu, neden olmasın

0|0
    0|0
  • 6 yıldır konuştuğum bir arkadaşım var :)

0|0
    0|0
  • Evet var @Aethra mesela

1|0
    0|0
  • Var @siray

0|0
    0|0
  • Var. Bu biraz da kişiyle alakalıdır.

0|0
    0|0
  • vardır

0|0
    0|0
  • Vardır belki de önyargılı olmamak lazım

0|1
    0|0
  • Var tabiki.

0|0
    0|0
  • var tabı nıye olmasın muhım oloan nerde yasadıgın nerde konustugun negıl herseyde samımı olmaktır

0|0
    0|0
  • ne ararsan var ama şansına ne çıkar bilemem

0|0
    0|0
  • vardır. sanalda tanıştığım bir kardeşime gözüm kapalı milyarlar emanet ettiğimi bilirim.

0|0
    0|0
  • Vardir

0|0
    0|0
  • vardır elbet zaman oluyor sanaldan tanığın kişi gerçekte tanıdığından daha iyi olabiliyor

0|0
    0|0
  • Olmazmi iban no bile verilir

0|0
    0|0
  • evet var karsılıklı hersey

0|0
    0|0
  • Belki de olabilir ancak reeldeki kadar hizli gelismesi cok zor

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam