Çok iyi fall bakan birisine ihtiyacım var aranızda bana yardımcı olabilicek birisi var mı?

Çok iyi fall bakan birisine ihtiyacım var aranızda bana yardımcı olabilicek birisi var mı?

1|0
0|5

En İyi Erkek Görüşü

• Ya ya fincan kalmadı memelektte zaten çıkmıyor kahve içmeyi bıraktım sizin yüzünüzden ya zorla mı çıksın kahveye dayayosuniuz be

0|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 4

• bosver falı

0|0
    1|0
  • şu an Allah'a şirk koştuğunun farkındasındır umarım.

0|0
    1|0
    • 2ay

Hiçbişey bildiğin yok o yüzden sus bence. Allaha şırk koştuğum falan yok büyü yapıldı bana.

• 2ay

Bak güzel kardeşim Geleceği Allah'tan başka kimse bilemez. Allah fal baktıranları lanetlemiş. Bu konuyu Peygamberimiz (s. a. v) bir tek cümleyle ifade etmiş: “Kâhinler bir şey değildirler.” (Müslim, Selam 123) Yani geleceği okuduklarını iddia edenlerin sözleri boş, bir değeri ve bir anlamı yoktur. Ve Bu konudaki birçok hadiste Peygamberimiz (a. s. m.), fal ve benzeri işlemlerin sonucuna inananların “Muhammed’e indirileni inkâr etmiş sayılacağını, bunların cennete giremeyeceklerini, inanmayıp da bu işi yapanların namazlarının kırk gün kabul olmayacağını” haber verir.
      Yani sen falcıların geleceği Allah'tan daha iyi bildiğine inanıyosun (Haşa).

• bende o kisiyi ariyorum

0|0
    0|0
  • Buyur?

0|0
    0|0
    • 2ay

Anlıyo musun faldan o. o

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...