Anne kuzusu erkekleri sevmeyen bir ben miyim?

Bence hiç bir kız bu tip erkeklerden hoşlanmaz zaten ama ben ciddi ciddi sevmiyorum. Erkek gibi gelmiyorlar başka bir şeyler herhalde diyorum.

Güncellemeler:
2ay ...
2ay ..,.

1|0
17|11

En İyi Erkek Görüşü

• İnsanın annesini sevmesi güzeldir ama belirli sınırlar vardır o sınırlardan sonra ana kuzusu modu devreye girer ve bencede hoş değil

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Nisanlim boyle bir erkekti sonunda da bitti. Hayir bide ana kuzusu oldugunu kabul etmiolar. Ban annemi aramdin gelmedin gitmedin diyen kendisi. Nisani annesi atipta geri donemeyen kendisi ana kuzusu diyince suclu ben.

4|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• 0|0
    1|0
  • bir sensin

0|1
    2|0
  • senden çok var ama "anne" den başka yok maalesef. anne olunca sende anlarsın...

1|1
    2|0
  • Erkek dediğin erkek gibi olcak kadin dediğinde kadin gibi yoksa düzen bozulur... bende agzi kapanmayan erkekden dönme nerde nasl davrancagni bilmeyen kızlardan tiksiniyofum

1|0
    0|0
    • 2ay

ağzı dönme nerde nasıl davranacagını bilmeyen erkekler sorun degl mi?

• 2ay

Öyle kesinlikle ama bir erkek olarak kizlar ilgi alanima grdgnden kizlari yorumladim

• tiksin o zaman

0|0
    0|0
  • Bir sen değilsin

0|0
    0|0
  • Anne kuzusu dedigin tabiri biraz acabilirmisin?

0|0
    0|0
  • Erkek erkek gibi olmali tammda anasından ne istiyorsun öyle keskin çizgiler yanlış bence

0|1
    0|0
  • Annemizi seviyor olamaz miyiz tam olarak sikayetin ne

0|1
    0|0
  • İyi yapıyorsun

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 16

• Bende sevmem

2|0
    0|0
  • Ben de sevmem;s

3|0
    0|0
  • Annesine cok duskun erkekle birlikte olmam cok gülünç geliyor

2|0
    0|0
  • Yoo ben seviyorum.. Annesine düşkün olmayan bir erkek bir başkasını da sevemez öyle. Erkeğin her zaman 2. sevgilisi olacağımı biliyor ve buna göre yaşıyorum ne erkek arkadaşımı ne kendimi mutsuzluğa sürüklüyorum herkese de tavsiye ediyorum. 😊

0|0
    4|0
    • 2ay

Anne sevgisi ayri kesinlikle bir erkek ailesini sevmeli korumal ama ana kuzusu denilen seyle karsilastiginizi dusunmuorum

• Bende tiksiniyorum

2|0
    0|0
  • Eğer benim bebeğim olsa büyüyünce senin gibi birini bulsa gelinlikten red ederim *-*

1|2
    5|0
  • Tiksinme degilde uzak durulması gerek.

1|0
    0|0
  • etek giysinler onlar

1|0
    0|0
  • Annesine değer vermesini isterim tabiki ama eşini annesine ezdiren erkekten nefret ederim. Annesi cadının teki olsa bile eşi haklı olsa bile annesini haklı gören erkek adam değildir. He tam tersi de hoş değil annesi haklıyken de annesini ezdirmemeli.

0|0
    0|0
  • Bende sevmiyorum

2|0
    1|0
  • bende sevmem

1|0
    0|0
  • Anne sevgisi çok önemli bağlılık olmalı ama eğer kendi fikir düşünceleri yoksa aklını kullanamıyosa hep annesinin söylediklrri üzerine hareket ediyosa orası sıkıntı

0|0
    0|0
  • Hayır amam hoşlanmıyor olabilirsin ama neden tiksiniyosun ki?

0|0
    0|0
  • Tek oglanlardan uzak Dur

0|0
    0|0
  • Erkek dedigin hanım köylü olur dermisim djfufkf

0|0
    2|0
  • Kesinlikle öyle. Kız herşeyi anlatıyorlar bide öyle alışmışlar

2|0
    0|0
    • 2ay

Ha eet bide boyle bir sorun var bu ana kuzularinda benim annem tartistigimiz konuyu bilmezdi agzini kapatirdim kendisinin annesi mimiklerime kdr bikecek neredeyse. ana kuzusu zor, anne sevgisi ayri lutfen bununla onu karsilastirmayalim.

• 2ay

Rabbim hayirli evlatlar yetistirmeyi nasip etsin hepimize.

• 2ay

@bhdrz amiin

Yükleniyor...