Kapat

Arkadaşımın sevgilisi aranıyor?

Arkadaşlar en yakın arkadaşımın sevgilisinin bir mahkemesi varmış ve dava bitince ödemesi gereken 500 liralık bir bütçe varmış. Buda ödememiş, büyük ihtimal şu an aranması var ve bu çocuk kendi kimliği ile izmirden buraya gelecek yarın otobüs ile. Benim anlamadığım otobüste tc ile kayıt yapılmıyor mu nasıl bu kadar rahat olabiliyor? Polisler nasıl yakalayamıyor bu çocuğu?

0|1
1|2

Erkekler Ne Diyor 2

• Polisler pek bu işleri tınlamıyorlar, benim Eniştemin aranması vardı polisi aradı gelin beni alın evdeyim diye, polisin verdiği cevap sen gel karakola oldu. Komedi bir ülke polisi.

0|0
    0|0
    • Kız arkadaşım i kavga ya bulaşmıştı mesela, davası vardı bu bilmiyordu ama dava olduğunu, uludağda oteldeyken biz gelip aldılar kızı

• bir abimizvardi asker kacagi 2 xoxugu olsu gece secimlerde oy kullanirken yakalanmis😂

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Niye aransin adam dava bitmis gitmis. Ödemesi gerekn mebla icin ancak icra gelir yani polis arama yapmaz

0|0
    0|0
    • Ödemeyi yapmadı? Nezalete atılması gerekmiyormu? Bunun içinde arama çıkartılmıştır

• Yahu bunun icin adamlar kılını kıpırdatmaz ancak evine ihtar gider. Ya farkindaysan Türkiyede yasiyoruz. Adam sevgilisini desiyo aşırı sevgi indirimi aliyor yani 500tl odemedi diye bir ekibi pesine takmazlar. Ancak ihtar icra bunlar yani

Yükleniyor...