Özgüven eksikliği ve çekingenlik. Ama cesarette sıkıntı yok?

Dış görünüşümde sıkıntı yok 21 yaşındayım 190 boy 90 kiloyum ama biraz kaslı vucudum var. Üni 3 öğretmen adayıyım. Kendimle barışık bir insanım hatta kendimi çok yakışıklı görürüm ama sürekli çekingenlik var. Bir kızla tanışmak sorun oluyor... Mesela bir kızın peşinden çok koştum oda benden hoşlanmaya başladığında ben soğudum. Mesela bir kız ile konuşmak istiyorum ne kadar çok istersem o kadar yüksek olasılıkla konuşmuyorum bir şey geri itiyor beni. Cesarette sıkıntı yok laf söz edenlerin altında kalmam asla hakkımı yedirmem. İsterse 10 kişi gelsinler ama çok çekingenim.

Hayatım boyunca sadece 1 kişi ile çıktım ve 1 ay bile sürmedi (Kimseyle düzgün bir ilişkim olmadı hatta hiç ilişkim olmadı) kimseyle ilişkiye girmedim. Robot gibi hissediyorum kendimi bir an duygularım yokmuş gibi lütfen yardımcı olun. Cinsel istekte sorun yok ama karşı tarafa açılamıyorum. Üniversite okuyup etrafı görüp böyle olunca çok koyuyor insana

0|0
1|1

Kızlar Ne Diyor 1

• 190 boyla yani türkiye ortalmasnda uzn kz braz zr tabi

0|0
    0|0
    • 2ay

1. Lütfen dilimizi düzgün kullanalım. 2. si ise kendimde sıkıntı yok olsa bile dert etmem, sadece çekingenlik sorunuma bir çözüm arıyorum yorumun için teşekkürler.

• 2ay

Amacım evlilik değil, sevilmek, saygı göstermek, saygı almak. İlişki ilerlerse tabii ki ciddi düşünülür.

• 2ay

hımm haklısn karşına çıkacaktr sevecğin sewileceğin brisi elbette

Erkekler Ne Diyor 1

• Bendede vardı nasıl çözdüm biliyormusun? En son kendi kendime ; Yeter lan bu çekingenlik nereye kadar selam verince küfür etmiyorlar ya hem etsede ne olacak artık.
    Deyip kendimi gaza getirdim ve konuşmuştum. Bence böyle dene reis. Bu arada burcun Koç mu?

0|0
    0|0
    • 2ay

Evet koç, burçlara pek inanmam ama şaşırt beni dostum. :D

• 2ay

Yani uzun boyun dezavtajlarından komik olmaya çalışsan şu boya bak yaptığı harekete bak falan diyorlar :D

• 2ay

Aynen aynen :D 2. ben yatağa sığmıyorum :) Marangoz a yatak yaptırdım anca sığıyorum

Yükleniyor...