bir bebeğin eli neden surekli buz gibi olur?

😞😞😞😞neden neden 😞dayimin kizi dogdu iki aylik arkadaslar acikinca aglamiyo basini kaldiramiyo ellerini tuttum minicik elleri bembeyaz buz gibi acikinca oyle agzi acik bekliyo bisi yapamıyor acaha isitme engellimi dayim oyle dedi yengemde down sendromu olabilir dedi allahim bisi olmasin lutfen 😞😞

Güncellemeler:
2ay Sirf tepki versin doye elini siktim hic bisi yaomadi 😞😞bos bos bakti

0|0
10|10

En İyi Erkek Görüşü

• Acaba çölde dağda ya da kutuplarda mı yaşıyorlar? Doğum öncesi ve sonrası kontrollerde zaten neredeyse her hastalık çıkıyor

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Tamamda öyle birşey olsa doktor bunu bildirir belki başka bişey doktora gözükmesi lazım oyle kafaniza göre teşhis koymayn arkadasim

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• kansızdır doktora götür
    2 aylık oldugu için henüz vucudu yeni yeni düzen kuruyo iç organlar gelişecek ilerde düzelebilir

0|0
    0|0
  • önemli olan doktorun ne demesi, ve ayrıca bebeklerin damarları tam oluşmadığı için elleri buz gibi olabiliyor

0|0
    0|0
    • 2ay

Ama zeynep oyle degildi diger dayimin kizi

• 2ay

doktora götürün en iyi o bilir, burda kimse bilemez

• Doktora git

0|0
    0|0
  • Öyle olsa doktorlar test ediyor. allah korusun. yerim onu ben kan azdır ondan surekli ait versin 30 dk ya bir.

0|0
    0|0
  • Doktora götürsünler bir ya ALLAH acil şifalar versin kötü bişey ALLAH yar ve yardımcısı olsun dayınında yengeninden

0|0
    0|0
  • bende bunu merak edıyordum

0|0
    0|0
  • eli emiyorsa

0|0
    0|0
  • Doktor yok mu hastane felan nasıl insansınız siz

0|0
    0|0
  • Aslında bebeklerın vucut ısıları daha yuksektır. Deılse hastalanmıstır

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Üşümüştür.

0|0
    0|0
  • Buraya soracagina bir hastaneye gidip tahlil falan yaptirsanizda uzman doktorlara sorsanız hani diyorum?

0|0
    0|0
  • Hastaneye goturmekte fayda var

0|0
    0|0
  • Biraz daha büyük olsa elini ağzına alıyo, tükürüklüyor sonra dışarı çıkarınca soğuyor diyecektim ama öyle bir durum yoktur sanırım.

0|0
    0|0
  • Hasta olabılır

0|0
    0|0
  • Hiç bir fikrim yok fakat allah şifa versin ya üzüldüm

0|0
    0|0
  • Down olsa anne karnindayken gozukurdu

0|0
    0|0
  • Kanı düşüktür

0|0
    0|0
  • Oncelikle down sendromu dis gorunusle belli olur. Ellerinin soguk olmasi ile isitme engelli ya da down send. ne alaka onu cozemedim. Ama bir sorun olabilir doktora goturun iyi bir doktor

0|0
    0|0
Yükleniyor...