Bana su anda bir sey söyleyin?

Su an ailecek cok kötü durumdayiz. Dağıldık. Cok kötü şeyler yaşadık. Bana iyi hissetmemi sağlayacak iki kelime söyleyin lütfen

0|1
7|11

En İyi Erkek Görüşü

• Zamanla düzelir.. En kısa zamanda toplanmaya bakın yanlış işler yapmayın.. Unutmayın her ailede vardır ufak tefek ya da büyük problemler yeterki ayağa kalkabilesiniz güclü olun birbirinize tutunun... Bu dünyada kimse yaptını yaşamadan gitmez arkadasım merak etme size zararı olan aynı zaararı bulur

1|0
    0|0
    • 2ay

Ailemize zarar veren kisi ailemizden biri. 3 senedir yasayan ölüyüz. Ne zaman doğacak güneş?

En İyi Kız Görüşü

• "Tam dibe vurdum derken bir dip daha olduğunu keşf ediyo insan". Her şeye dayana bilirsin. Bundan emin ol. kendi gozlerimle gordum, bir birini kirip dokdukten sonra canim cicim devam edenleri. Her şey duzelir yani

2|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Zamanla herşey düzelir yeterki sabırlı ve güçlü ol

1|0
    0|0
  • kötü olan şeylerin düzelmeyeceğine inanıyor insan.. HALBUKİ iyi şeyler nasıl kötü oluyorsa tam terside olur.. ben bunu öğrendim bu hayattan.. O YÜZDEN sakın hep böyle olacak zannetme.. acını yaşa ama BİL ki İYİ günlerinde olacak.. sabır..

1|0
    0|0
    • 2ay

3 senedir bu durumdayiz. Ne zaman gelecek iyi günler?

• 2ay

Teşekkürler. Iyi geldi

• 2ay

senin adına sevindim

• Aynı durumdayız ailecek zor bir süreçten geciyoruz. İster istemez insanın aklına geliyor ama aklıma gelmemesi için surekli geziyorum ama aslında bir aydır içim kan agliyor

1|0
    0|0
  • benimde dağıldı. kimseyi görmüyorum dünya borcum var. yanlız yaşıyorum. yanlızlık biraz zor gerçi ama yinede mutluyum. güzel bir ünideyim yinede güzel imkanlarım var. dolu tarafını gör

1|0
    0|0
  • Zamanla herşey düzelecek, her ailede zor zamanlar olur

1|0
    0|0
  • Bize Allah yeter derdik milletçe eskiden... Bize Allah yeter.

1|0
    0|0
  • Dua et, mutlaka kabul olur.

1|0
    0|0
  • Ankaradaysan öğrenciyim ailemle aram iyi değil buhran içindeyim sen bana destek ol bnnsana

0|0
    0|0
  • Unut bitsin

0|0
    0|0
  • hayırlısı be gülüm

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Sınanmak için geldik bu dünyaya gerek aile gerek sağlık gerek maddi. Her insanın kendince sorunları var çok fazla düşünmemek lazım dua her şeyin ilacıdır ve unutma kış gelmeden bahar gelmez :)

1|0
    0|0
  • bu da gelir bu da geçer

1|0
    0|0
  • Hayat herşeye rağmen sevince güzel her şerde bir hayır vardır her çıkmazın bir çıkışı vardır bunu unutma biz insanlar neler atlattık buda geçer inşallah sen elinden geleni yap

1|0
    0|0
  • Herşey zamanla düzelir rayına oturur uzulebilirsin ama hayırlısını iste Allahtan hayırlısı olsun herşey için

1|1
    0|0
  • Kötü şeyler illaki geçecek belki zor olacak ama geçecek!

1|0
    0|0
  • Allah var

1|1
    0|0
Yükleniyor...