Türk erkekleriyle anlaşamıyorum?

LÜTFEN alınmayın ve çirkeflik yapmayın, mutlaka aranızda düzgün insanlar vardır ama küfür yememek için bu açıklamayı yapmak zorunda kaldığıma göre ülkenin genel nüfusu ortada.

Türkiye'de erkeklerin genel olarak çok yobaz ve cahil olduğunu düşünüyorum, kadınlar da öyle ama erkeklerde ek olarak islam ve ortadoğu kültüründen kaynaklanan kendilerini üstün görme eğilimi var. En medeni eğitimli görünen erkek bir cinsiyet eşitliği ile ilgili bir konuda tam bir ortadoğu çomarına dönüşebiliyor. Genel olarak erkeklerin kadınlara yoğun bir şekilde uyguladığı psikolojik ve fiziksel şiddet de var tabi.

Türkiye'den taşınmama en az 4 yıl var, 4 yıl boyunca ben kimseyi sevemeyecek miyim ya? Türkiye'de yaşayan yabancı veya melez sayısı neden bu kadar az?

2|0
726

En İyi Erkek Görüşü

• çünkü burası Türkiye olduğu için çoğunluk Türk oolmalı ki o yüzden yaşayan az

sen insan olanına ya da olanlarına hiçbir ikili ilişkinde denk gelmemişsin ama bir parantez açmalıyım ki bu diyeceğim biz Türk erkeklerinin , sizlerin gözünde yobaz olmamıza neden olmaktdır ki varsın olsun

biz Türkler duygusal insanlarınız , duygusal kimliğimizden dolayı da hayatımıza aldığımız kişileri çok çabuk sahipllenir ve erkeğin koruyucu doğasına kendilerini bırakmalarını isteriz , ammavelakin siz buna yobazlık diyorsunuz canınız sağolsun :D dibine kadar yobazız :D

0|0
    2|0

En İyi Kız Görüşü

• Doğru bir konuya değinmişsin yarası olan gocunur ki aşağıda ki yorumlardan da görebilirsin bunu illa kendine bir erkek arama şartlama hayat çift yaşamak için şart değil istiyorsan zamanla kendiliğinden olur zaten umarım kültürlü medeniyet sahibi biri ile taşınırsın.

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 25

• Bizimle anlasamazsin ve bana hakaret etmeyin derken bizim dini degerlerimizden dolayi kaynaklanan tavirlarimiza yobazlik ve ortadogu çomarı gibi yakıştırmalar yapıyorsunuz ! Türk erkeklerinde Jöntürklerden kalanları ararsanız sevebilirsiniz yoksa Yunan ve bizanstan kalan avrupalılara yönelin !

0|0
    0|0
  • O zaman Kürt erkekleri ile anlaşırısn.
    https://www.youtube.com/watch?v=yKWbU1gKxDI

0|0
    0|0
    • Türk erkekleri ile anlaşamama sebebim ortadoğu zihniyetleri. Kürt erkekleri de farksız.

• haklisin kizlarindada is yok hepsi kezban

0|0
    0|0
  • Orsplara değer vermeyen bir MİLLETİN erkekleri olmaktan Gurur duyuyorum. Herkesi geçtim TEK BAŞIMA orspulara değer vermeyen 1 ADAM olmaktan gururluyum. iyi gecelr.

0|0
    4|0
  • Alındım

0|0
    0|0
  • Ben 20 yıl yurt dışında yaşadım türk erkeklerinin değerini bilecen daha dur kötüsü de vardır ama çoğunluğu değil

0|0
    0|0
    • Tamam sen türk erkeklerinin değerini bil :D

• bizde sana çok meraklıydık ya

0|0
    0|0
    • Olmayın zaten, lütfen olmayın, hiçbir türk erkeği bana meraklı olmasın, kafayı takmasın, karşılık alamayınca egosu yüzünden kafayı yemesin istiyorum ama nerde mk.

• burdaki kaç kişi sana kafayı taktı zaten gizli yazmışsın bunu bilemeyiz bunu burda yazmanın amacı ne türk erkeğiyle ilgilenmezsin bu konuda bizim napmamızı bekliyorsun

• Ben de Türk kızları ile anlaşamıyorum. Çok cahil ve çok özgüvensizler, güç yok, istek yok.

0|1
    1|0
  • Doğru insan var yok değil. Şunu unutma her insanın karekterine göre biri çıkar karşısına. Karekterini sorgula bence.

0|0
    0|0
  • Cunku sende cahil birisin

0|1
    0|0
    • Türk toplumuna göre cahil olmadığım kesin de felsefi düşünürsek haklısın, herkes cahil sonuçta.

• tekbiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiirrrr

şaka bir yana arkadaş filozof felan galiba insanları bu kadar kucumsedıgıne gore?

0|0
    0|0
  • Canın sağ olsun. hayırlısı diyelim.

0|0
    0|0
  • sen seni rahat bırakacak, istediği gibi gezip tozacak ve açık saçık giyindiğinde sana birşey demiyecek birini arıyosun galiba, öyle birini sadece seks için bulabilirsin başka şeylerine karışmaz, gel diyecem ama kim bilir nerdesin :)

0|0
    1|0
  • Bu senin önyargının

0|0
    0|0
  • Biletini alayım da git bir an önce.

0|0
    0|0
  • Üniversite falan okuyorsan bence Erasmus ile yurtdışına git, ya da her yıl Erasmus ile binlerce yabancı erkek geliyor. Onlarla tanışmayı deneyebilirsin.

0|0
    0|1
  • sen yanlış insanları buluyorsun problem orada

0|0
    0|0
  • Tengri biz menen.

0|0
    0|0
  • soyu bozuk, fikirsiz bir adisin kesin. çünkü bu söylemin daha önce de dillendirildi. vasfiye teyze gibi kesin tükürdüğünü de yalarsın...

0|0
    1|0
  • Senin bilmediğin bir sürü sebep var. Bilip bilmeden böyle atıflar da bulunamazsın.

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    5

Kızlar Ne Diyor 6

• Oha o.. Bile demişler yuh insanın namusuna bu kadar kolay laf atabiliyorsanız adamım diye ortalıkta gezmeyin. Bu kafadakilerle tabikide sevgili olma insan yerine bile konmaya bile değmezler ki.

2|0
    0|0
  • Aynı ben 😂😂😂 çoğu oksijen israfı ya

2|0
    0|0
  • Şu yorumlara bakınca sana hak vermemek mümkün değil...

1|0
    0|0
  • amaaan bunları ne takıyorsun salla geç bunları 4 sene sonra bulursun isteidğni

2|0
    0|0
  • Niye bu kadar kibirlisin biraz mütevazi ol

0|0
    0|0
  • İnananmıyorum benimle tamamen aynı düşünen birisiyle ilk defa karşılaşıyorum :O vallahi seninle aynı fikirdeyim kelimesi kelimesine ve bende yurt dışına gitmeyi düşünüyorum ve yabancı biriyle evlenmek istiyorum.. :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...