Kadin başkan olur mu?

Cumhurbaşkanımiz kadın olsaydı halkın çoğunluğunun düşüncesi ne yönde olurdu sizce kadından baskan mi olurmuş gibilerinde mi yoksa tebrik mi edilirdi ve kadın oluşu ülkeye iyi mi gelirdi kötü mü?

0|0
2|17

En İyi Erkek Görüşü

• Ülkenin çoğunluğu cehennemin büyük bölümünü kadınlar oluşturacaktır diyen bedevinin dinine inanıyor, yani böyle bir şeyin olması zor.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Tabii ki olur neden olmasın

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 16

• İşime gelirse severim
    Gelmezse desteklemem şahsen

0|0
    0|0
  • Açıkçası kadın lider çıkacağını sanmıyorum umudumu kestim çünkü çoğu kadın oje sürmekten oğlan peşinde koşmaktan öte gitmiyorlar meclisimizde para yemekten başka bir işe yaradıklarını görmedim cesur kadın var mı Türkiye de

0|0
    0|0
  • Olur... neden olmasınki... Bundan sonra söyleyeceğimi Pilavımıkaybettim nickli arkadaş yapmış zaten...

0|0
    0|0
  • Tansu Çiller diyorum başka birşey demiyorum bilmeyen varsa kendisi araştırsın. Saygılar..

0|0
    0|0
  • Angela Merkel gibi ülke yönetebilecekse buyursun gelsin😄

0|0
    0|0
  • olurdu neden olmasın?

0|0
    0|0
  • adet günlerinde trip atardı halka

0|0
    0|0
  • darbe olmuştu ve ülkeyi amerika yönetiyodu

0|0
    0|0
  • Yobaz insanlar karşı çıkardı ama bu dünyayı 1 seneliğine kadınlar yönetse idi hiç olmazsa 1 sene dünya daha güzel barış, siyaset, şiddet olmazdı

0|0
    0|0
  • olur niye olmasın

0|0
    0|0
  • Nasip

0|0
    0|0
  • Daha once kadin basbakanimiz oldu tepki gayet olumluydu

0|0
    0|0
  • Eğer diktoterse olur yani
    Merkel gibi olmasında

0|0
    0|0
  • çok da güzel olur

0|0
    0|0
  • İslam hukukuna göre kadınlar yönetici olamaz

0|0
    0|1
    • 2ay

İslam hukukuna göre değil de bir hadise göre diyelim biz ona... ve de o hadise göre de şöyle bir cümlede vardır... Alıntıdır...
      Günümüz mü'min kadınlardan İslâmî ölçüler içinde eğitim görmüş, hukuk formasyonunu tamamlamış, Müslümanların karşılaştığı problemlerin şer'î fetvalarını verecek dirayeti kazanmış, İslâm toplumunu yakından tanıyan, sosyal olayları yakından izleyerek tecrübe kazanmış olan bilgin hanımlar için, gerekçeler önemini kaybetmiş olabilir...
      link : sorularlaislamiyet.com/kadinin-devlet-baskani-hakim-ve-vali-olmasi-ile-ilgili-bir-kavmin-basina-kadin-hukumdar-gelirse-o

• 2ay

Bana kitaptan bir örnek göstermeni istiyorum İslam Hukukuna göre kadından yönetici olmaz diye hangi sure hangi ayet... ondan sonra sana hak vereceğim...

• 2ay

@Damlakatre Evet cahil ve yoldan sapmışlarla tartışılmaz haklısın

• olur bence bundan daha kötü de olmaz

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...