Cirkinim ama iltifat aliyorum?

Selaaaamm, size garip bir sey soracagim. Ama cok uzun bir soru olacak bu.
Ben, cirkin oldugumu dusunuyorum. Fotograflarda da igrencim. Aynada da igrencim. Bekledim, 'bakim' yaptim ancak yillardir bundan kurtulamiyorum. Ebeveynlerim, ortaokul yillarimda bu dusuncelerimi farkedip onlara soyledigim zaman ergenlik sanrisi oldugunu soyleyip gecistirdi. Her neyse, bazi insanlar guzel oldugumu soyluyor. Bunu iltifatlari almak icin daha fazla reddettigimi soyleyenler var, ama oyle bir durum yok. Burada cok mutluymus gibi gozukuyorum ama normalde insan icine pek cikma gibi bir huyum yok, ve ilkokul, ortaokul ve lise yillarimda surekli arkadaslarimin alay konusu olmusumdur. Bana garip gelen de bu. Her iki yandan bir iltifat aliyor, bir yandan da cirkin oldugumu duyuyordum. Hatta okulum bitince rahat bir nefes aldigimi hatirliyorum. Ancak alay konusu olmamin yaninda, aklimi karistirdilar. Bir nevi psikolojim bozuldu. Fotograf cekinemiyorum, guzel oldugumu dusunmuyorum. Aynalardan uzak kaliyorum, insan icinde pek dolanamiyorum.

Simdi ben ne yapabilirim? Kararsiz kaldim. Nasil guzel oldugumu veya cirkin oldugumu anlarim? Bunu nasil duzeltebilirim?

0|0
3|8

En İyi Erkek Görüşü

• karakterin dusgun olsun cirkinolman onemli degil

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• sana güzel olduğunu söyleyrn bir kişi bile olsa demekki güzelsindir diğer güzel demeyen kesimi kafana takma derim birde sen kendini güzel buluyosan diğerlerini umursama asla

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• nefes alman yeterli türkiyede iltifat için.

0|0
    0|0
  • güzellik göreceli bir kavramdır hem kendine haksızlık yapma illa ki seninde diğerinden farklı güzel bir yanın vardır

0|0
    0|0
  • Resmini görebilirmiyim
    O zaman sana gerçekleri söylerim

0|0
    0|0
  • İnsan biraz kendine güvenir az egolu ol

0|0
    0|0
  • kişiden kişiye değişir o. psikologla dzelr

0|0
    0|0
  • Iltıfat eden yoklukta galıba

0|0
    0|0
  • Kendini seversen böyle hissetmezsin

0|0
    0|0
    • 2ay

Peki ya nasil sevebilirim?

Kızlar Ne Diyor 2

• buraya resmini at biz söyleriz kardeş ahjaksksk ayrıca allahın yarattığı bir şey asla çirkin olamaz

1|0
    0|0
  • Çok uzun

0|0
    0|0
    • 2ay

Sana bir onerim var, uzun geliyorsa okuma ;)

Yükleniyor...