Sizce kim hakli?

Birkac gundur araba kullaniyorum esimle pratik yapiyoruz... esim biraz panik. istemsizce bagiriyor bana. neyse dun bayram dolayisiyla koye gitmistik.. benimde ablamla kiz kardesim vejeteryan.. biz koyden erken cickinca ne olur bizde gelelim sizinle mahvolduk burda eve birakin dediler.. bindik arabaya koyun yolari kotuydu.. cevre yoluna cikinca esim arabayi bana verdi.. biraz hizlaninca napiyorsun sen hiz yapmicaksin dedim ben sana diye cikisti.. ben huyunu bildigim icin ses etmedim... ablam atladi arkadan sen strese sokuyorsun kizi karisma cok guzel kullaniyor diye... esimde biz konusurken aramiza baskasinin karismasina tahammul edemez... sen karisma dedi ablama ust uste iki kere tepkili bir sekilde. biraz daha gittik seritten kaymisim biraz... ya seritten git dedim kac defa uyardim seni dedi... ablam dedi off amma mudahale ediyorsun... esimde sinirlendi tabi... karismayin dedi karismayin uff susun dedim bende... dediki herseye karismak icin mi yasiyor bunlar... esim biraz sinirli o an takmayada bilirdi onlari ama dayanamiyor.. bu arada kardeslerim de her zzaman herseye karisirlar gercekten cocuklarimiza bile karisiyorlar. sizce bu olayda kim hakli...

0|0

Erkekler Ne Diyor 3

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...