Sizce kim hakli?

Birkac gundur araba kullaniyorum esimle pratik yapiyoruz... esim biraz panik. istemsizce bagiriyor bana. neyse dun bayram dolayisiyla koye gitmistik.. benimde ablamla kiz kardesim vejeteryan.. biz koyden erken cickinca ne olur bizde gelelim sizinle mahvolduk burda eve birakin dediler.. bindik arabaya koyun yolari kotuydu.. cevre yoluna cikinca esim arabayi bana verdi.. biraz hizlaninca napiyorsun sen hiz yapmicaksin dedim ben sana diye cikisti.. ben huyunu bildigim icin ses etmedim... ablam atladi arkadan sen strese sokuyorsun kizi karisma cok guzel kullaniyor diye... esimde biz konusurken aramiza baskasinin karismasina tahammul edemez... sen karisma dedi ablama ust uste iki kere tepkili bir sekilde. biraz daha gittik seritten kaymisim biraz... ya seritten git dedim kac defa uyardim seni dedi... ablam dedi off amma mudahale ediyorsun... esimde sinirlendi tabi... karismayin dedi karismayin uff susun dedim bende... dediki herseye karismak icin mi yasiyor bunlar... esim biraz sinirli o an takmayada bilirdi onlari ama dayanamiyor.. bu arada kardeslerim de her zzaman herseye karisirlar gercekten cocuklarimiza bile karisiyorlar. sizce bu olayda kim hakli...

0|0
2|4

En İyi Erkek Görüşü

• bence esin hakli. ayrica araba kullanirken ogreten her zaman bagirir. bunu unutma sende ogretirsen sende bagirirsin. cunku hic bir zaman soylenenleri harfiyen uygulamaz ogrenenler.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Eşinin tavrı çok yanlış. Sürekli çocuk gibi azarlayan birine gelemezdim ben. Ablan haklı.

0|0
    0|0
    • 2ay

Ablamda surekli karisiyor ama.. kari koca arasina girmemeli bence

• 2ay

Araba kullanmayi ogreniyorum yazmadimki pratik yapiyoruz yazdim... bu tavirlar sadece feministlikten

• 2ay

Eşinin sürekli onu yapmıcaksın dedim napıyosun sen tavırları sanki öğreneli uzun zaman olmamış izlenimi verdi. Feministlik kadın erkek eşitliğidir bu arada kötü bişey değil

Erkekler Ne Diyor 3

• Adam hakli sonuçta canını kurtarmak istiyo

0|0
    0|0
  • Hiç kimse

0|0
    0|0
  • Sen araba kullanma, bence ben hakliyim

0|0
    0|0
    • 2ay

Neden😒😒

• 2ay

Zor bir durum :) Şimdi sen Karışma desen küserler de o yüzden ortayı bulacaksın işte :)

• 2ay

Iste sustum konusmadim ablam darildi esimde diyor ablan niye karisyor bisey soyle karismasin arada kaliyorum iste 😕

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...