Herkes kotu, olumsuz huyunu yazsin?

Soru baslikta. Benim kotu huyum, merakli olmam ve yan masayi dinlememdir. Gecen yan masadakileri dinliyodum, oyle dalmisim ki neredeyse agizlarinin icine dusucem, neyse kiz heyecanli biseyler anlatiyo iste eski sevgilisi ve yeni sevgilisi hakkinda ben de en heyecanli yerinde kaptirip "Eee sonra?" Diye bagirdim. O gunden beri adimlarima dikkat ediyorum

1|0
19|7

En İyi Erkek Görüşü

• Aşırı kıskancım

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• -Bi anda modum aşırı düser ve kim ne yaparsa yapsin duzelmez. - biriyle konusmak istemiyorsam hic cevap vermem ya da gec cevap verir soguturum. Canım sıkıldığında tekrar konusurum. Sonra yine soguturum. - disarida sakin gozukurum genelde konusmam. Ama az kisinin gordugu 'yırtık' kisiligim var. Asiri sinir eden kisiyi dovuyorum aciyamiyorum o an. Ve ne sonuc mosmor oluyor. - inadim tutarsa en yakinimla bile yillarca konusmayabilirim. Ayni ortama gelince yuzune bakmayabilirim. Bircok kez yapmisligim var. -bi muzigi net olarak 100 kere ardarda dinliyorum ve sonra o sarkiyi daha duymak bile istemiyorum. - whatsapp ta gelen mesajlara cevap vermiyorum yakin gormuyorsam. Gecenlerde sıfırlamistim mesajlari yine 25 kisi kadar mesaj bekliyor. - bir fotograf cekilirim onu 1 dakika begenirim ve o fotograftan daha sonra nefret ederim - sinirlendigimde anne baba tanimam bagiririm. -birisi bana istemedigim bir seyi oldurse yaptiramaz. Yapiyorsam birazda olsun istiyorumdur. - pilav, sehriye, patlicanli yemekler, kizartmalar tarzinda baska yemek yapmayi biliyorum... Daha bir cok olumsuz ozelligim var. Cok saymayayim evde kalirim yoksa.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• İnsanların kusurlarıyla hatalarıyla dalga geçmek

0|0
    0|0
  • çok kin kapan biriyimdir

0|0
    0|0
  • Çabuk sinirlenmem

0|0
    0|0
  • Haksızliga tahammül edemeyip her olaya karismam :)

0|0
    0|0
  • Bitmek bilmeyen cinsellik arzularım

0|0
    0|0
  • Cokkk aceleciyim ve birazda geveze

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 18

• İnatçiyım, rahatıma düşkünüm, dominantım biraz o yüzden egolu diyolar vs

0|0
    0|0
  • Sabırsız ve sinirliyken aşırı konuşurum

0|0
    0|0
  • çok kinciyim

0|0
    0|0
  • çok takıntılıyım.. salla gitsin bosversene diyemem hiç bir zaman

0|0
    0|0
  • Sabırsız olmam😂

0|0
    0|0
  • Ahahah kahkahalara boğuldum 😂 benim inadım dik kafalılığım merakliligim ve çok çabuk affetmem

0|0
    0|0
  • Kıskanmak

0|0
    0|0
  • kararsızlık dengesizlik

0|0
    0|0
  • Çok aceleci olmam hızlı hızlı hareket etmemi sevmiyorum

0|0
    0|0
  • Birazcık küfürbazım, fazlasiyla troll geciyorum aslinda seviyorum da bunu. :-D

0|0
    0|0
  • Kurmam

0|0
    0|0
  • Aşırı sinirli olmam en ufak birseyde cildiririm

0|0
    0|0
  • Çabuk sinirlenirim

0|0
    0|0
  • Fazla dengesiz ve ciiddi derecede takıntılıyım