Hadi herkes birer komik anısını yazsin?

Gulelim biraz:) gecen gun tanimadigim cocugun instagram profilini stalklarken bir fotografini actim iste 3-5 kisi vardi fotoda taglemisti, taglenenleri gormek icin fotoya bastim ama yanlislikla cift basmisim begendi😂😅 sonra tabi hemen geri cektim ve cocugu blocklayip sikayet ettim

0|0
3|9

En İyi Erkek Görüşü

• bir gun 3-4 kopek beni kovaliyordu. Terlik vardi bendede. Yolda terlikleri cikarma firsati buldum ve baya kostum elimde terlik ayagimda coraplarla. Soluk soluga kaldigim an tam dinlenirken sol tarafimdan baska bir kopek hirlamasi duydum. Trajikomik bir olaydi benim icin 😂😂

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Okuldan birine swarmdan "selam" yazdım sadece canım çok sıkılmıştı. Gördü ama 1 gün boyunca cevap yazmadı. Bende tekrar yazdım "Sn km kpk?" diye
    "Anlamadım?" yazdı xbxözb sonra yemedi "Ortak hesap arkadaşım yazmış" dedim /:
    Rezilceydi... 😐

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• memlekette tanidik bir ayakabiciya gittik amcam cocuga bir ayakabi bakcaz dedi adam kac bumara
    Dedi. Amcam. Dondu 45 numara giyiyon demi dedi evet diyince ayakabici öyle cocugu zikim demisti 😂😂😅😂

0|0
    0|0
  • Seninki hiç komik değilmiş, ben havuza şortla daldım, çıkınca baktım şort yok

0|0
    0|0
  • Komik anılaım dolu

0|0
    0|0
  • İlkokulda dilimi depozitolu cola sisesinin içine sokup çıkarıyordum dilim içinde kaldı ilkokul hocam parmağını sokup çıkarmisti ☹️

0|0
    0|0
  • espirisine gülünmeyen bayan :D

0|0
    0|0
  • Eskiden anılar gerçek hayatta gerçekleşirdi , lanet olsun bu sanal aleme.

0|0
    0|0
  • ben çok güldüm bacım artılasana beni

0|0
    0|0
  • Cok acayip komikmis

0|0
    0|0
    • 2ay

Allah allah bana komik geldi gelemez mi😅

Kızlar Ne Diyor 2

• Dukkana gelen musteriye kolay gelsin dedim 😒😒 rezillik