Allah için yardım eder misiniz ya :( ?

Arkadaslar bende panik atak var. Ailem bunu kesinlikle umursamıyor. Psikologa gidemem bunun sebebini acıklamayacagım. Kimseden desteğim yok. Sap gibi kaldım boyle kendim halletmeye çalışıyorum. Ve bu ozellikle beden dersinde oluyor bu durum. Dehşet gibi gercekten. Bunu sadece ancak yaşayanlar bilir. Beden hocamda çok samimi. Bir kac panik anında sersemligimi biliyor ve panik oldugumu soylemistim. Yok herkes mukemmel degilmis vb. Seyler diyor. Bunun özgüvenle alakası yok bunu herkes cok basit sanıyor gerçekten 3-5 lafla gececek bir durum yok. Adam beni bırakmıyor illa derse felan katılacağım yarışmalara vb. Bunun desteksiz ve ilaçsız bir sekilde ustune gitmek cok tehlikeli. Basım bile dönüyor o an dehşet, cehennem gibi... Rehberlige gitmeyi düşünüyorum ama üstüne gitme haricinde bir tavsiye verir mi? Hocayla ne konusurlar? Allah icin yardımcı olur musunuz? Rüyalarıma bile giriyor. Ve sizce beden hocam panigimden dolayı mı cok samimi? Ne yapacagım ben?

0|0

Erkekler Ne Diyor 2

Kızlar Ne Diyor 5

• Ben olsam sen ne diyon hoca derdim

1|0
    0|0
    • Ya bir de o sersemlikle hoca sınıfı saydırırken 14den yirmiye ağlamıştım hoca bile o durumumla gülmüştü vb. Cok kotu blr durum ve adam gereğinden fazla samimi belki panik durumundan dolayı yakın davranıyor ama bilmiyorum

Yükleniyor...