Beyler geçen başıma gelenler bakar mısınız?

Tek başıma dışarıya çıktım deli gibi güneşin bağrında. Bir kafeye gittim , oturdum ve sıcak hava sıcacık çay söyledim. Çayı içtim ve içtikten 15 dk kadar sonra midem guruldamaya başladı. Ama öyle böyle değil altıma yapıcam zannettim. Tam ayağa kalkıyordum lavaboya gitmek için ki yanlışlıkla kaçırdım. Zart dedi. Yanda kızla oturan oğlan bana biraz yakındı kokuyu benden önce alan o oldu. Sıçsaydın kafamıza lan dana dedi. Ne diyorsun lan kızın yanında dedim. Kızda acayip güzel taze çıtır çıtır. Sana mı sorucam lan ne dicemi dedi ayağa kalktı bu. Kardeş bak yerine otur sıkma canımı dedim. Bana vurmaya kalktı. Buna bir korsun yere kıçının üstüne düştü. Kıza baktım sinirimden bir tanede kıza gömçürdüm. Kız çığrınmaya başladı tecavüz ediyor diye. Başıma akbaba gibi herkes üşüştü. Biride tabanca çekti bana. Baba çıkarırsın belden kalashnikovu havayı taradım biraz. Bir baktım hepsi çil yavrusu gibi dağılmış masaların altına saklanmışlar. Osuruğumun geri kalanını dükkana yayarak dışarı çıktım sonra çakmağı yakıp salladım kafe havaya uçtu. Sonrada itfaiyeyi aradım çünkü yakında akrabanın evi var oraya sıçramasın. Sonra omuzumda keleş ağzımda sigara eve geldim şimdi. Ne yapsam şimdi?

Güncellemeler:
2ay Güncel

0|0
2|2

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Adamsın lan emret emrindeyim ağbi

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 1

• İncide çok takılma