Para olmadan huzur olurmu?

sizce para olmadan aşk mutluluk huzur olurmu?

0|0
6|2

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Olmaz herseyden yeterince olacak

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Bence olmaz.

0|0
    0|0
  • Olur

0|0
    0|0
    • 2ay

düşüncenize saygım sonsuz ama malesef yanılıyorsunuz para olmadan hiçbirşey olmuyor :(

• 2ay

Umudumz cennetten knka

• 2ay

cennete bile rüşvet verip girmek isteyenlerle karşılaşabiliriz o devirdeyiz ahaha cennet kredisi açacak bankalar yakında düşük faizle ahaha :)

• Olmaz.

0|0
    0|0
  • olur bazen oluyor

0|0
    0|0
    • 2ay

malesef istisnalar kaideyi bozmuyor hanfendi keşke o bazenler çoğalsada kaideleri bile altüst etse paranın gerçektende lazım olamayacağı tek an gözlerin birbirine aşkla baktığı 8 saniyede saklı okadar

• 2ay

bence huzuru tek sağlayan cidden sağlık bu yaz bunu öğrendim önceden sen gibi öğrenirdim ama parasızda sağlıkla huzurlu olunuyprmuş param var ama bak huzurum yok çünkü sağlığım yok oldu istisnalar evet kaideyi bozmaz

• 2ay

bir sağlıkçı olarak hak veriyorum ancak sağlıklı olabilmek için para harcamak gerek şuanda yiyeceklerden alamadığım dışarıdan takviye vitaminler bile dünya para ayrıca paranız yoksa sıkıntılar borçlar üst üste biner ve sitres sahibi olursunuz buda beyinin otomatik olarak kendini bloke etmesine ve korumasına sebep olur sonuç olarak beyin kendini kapatır ve işlev bozukluğuna uğramamak için vücudumuzun bir bölümüne defermasyona bağlar bu kalpte taşikardide olabilir egzamada olabilir panik atakta olabilir.

• kesinlikle olur

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

Yükleniyor...