Çocuğunu aldıran kadınlar hakkında ne düşünüyor sunuz?

Nasıl kıyarlar anlam veremiyorum. İkisi kız üçüncü de kız olursa aldırıyolar.

0|0
23|30

En İyi Erkek Görüşü

• ilk çocuk aldırılmamalı %96 oranla annelik ihtimalini sonlandırıyormuş.

diğer çocuklarda ise korunmalı eşi ya da kendi bu sebeple alıma karşıyım. o bir candır ve can alınmaz cana kıyamazdım ben olsam ve eşim yapsa dilimden çekeceği var yani sözlerimle günlerce ağlatır ve onla yatmayı bile keserdim.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 29

• Öyle bir kadında din aranmaz buna izin veren koca da ise ne din ara ne de güven ama doğru ikisi de karaktersiz olursa

2|0
    0|0
  • Kendi tercihleri..
    Günah desek tepemize binerler, ben benim tercih benim sana ne derler, sonra da insan haklarından bahseder, hayvan sever olurlar

1|0
    0|0
  • Katiller..

1|0
    0|0
  • eşim bu sebeple böyle birşey yapıcak boğazını keser balkondan atarım

2|0
    3|0
  • Tanrı o çocuğun aldırılacağını biliyordu, aldırılmasaydı tanrı yanılmış olurdu. Yani çocuğu aldıran kadın, tanrıdan daha merhametlidir. Kadın gaddar olsa da.

0|0
    1|0
  • Katilden farkları yok.

1|0
    0|0
  • katil olduklarını düşünüyorum hatta günahsız birini öldürdükleri için cani onlar

1|0
    0|0
  • Umarım anne olamazlar hiçbi zaman.

1|0
    0|0
  • Allah belalarını versin.

1|0
    0|0
  • Çok kötü bsy

1|0
    0|0
  • Tecavuz magduruysa anlayabilirim... diger türlü cinayet

1|0
    0|0
  • Sağlıklı değil onu yapanlar

1|0
    0|0
  • Cinayetin meşrulaştırmış hali

1|0
    0|0
  • Şerefsizlik.

1|0
    0|0
  • Üzücü bir durum.

1|0
    0|0
  • Yok artık nasıl bir vijdan

1|0
    0|0
  • Öyle insanlara acıyorum varlıkları bile döl israfı

1|0
    0|0
  • Şartlar. Kimseyi yargilayamazdin

0|0
    1|1
  • duruma gore değişir abla dersem sen şimdi yaşlandımmı :D

0|0
    2|0
  • Or. spu diye düşünüyorum

0|0
    0|0
  • Sen ikizmisin

0|0
    0|0
  • Bişey düşünmem gerekmiyor

0|0
    0|0
  • Kız olsa bende aldırırım

0|0
    3|1
  • öyle şey mi olur lan

0|0
    0|0
  • canım lar onlar

0|0
    0|0
  • boş yere çocuk aldırmalara tabiki karşıyım ama ya kadın tecavüze falan uğradıysa nolcak eşiyle beraber tecavüz çocuğu mu büyütsünler

0|0
    1|0
  • bunlar insan degilki laftan anlasin katiller bunlar peygamber efendimiz kizi hz Fatma yi elinde kaldirarak meydan da gezmis birisi hala nssil yaparlar bunu cani katiller

0|0
    0|0

2 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 22

• Herkezin belirli bir sebepleri vardir. Ama en çok şu genc yasta iliskiye giripte hamile olup alanlari anlamiyorum. Agizlarina kurekle vurasim geliyo

2|0
    1|0
  • ya bu tercih meselesi ama sağlıklıysa ve hiç bir sorun yoksa hamilelikle ilgili aldırmak bana yanlış geliyor.

1|0
    0|0
  • Düşüncesizler

2|0
    1|0
  • Hiç kimse bedeniyle ilgili aldığı kararları insanlara açıklamak zorunda değil. Belki bana söyleyemiyordur ama bir hastalığı vardır ve bir şekilde hamile kalmıştır, tecavüze uğramıştır, bu travmayı tekrar tekrar yaşamak istemiyordur. Kürtaj yaptırmış kadınları önyargısız ve anlayışla dinleyince anlattıkları hikayeler gerçekten çok üzücü.

0|0
    1|0
  • Cinsiyeti icin kurtaj yaptiranlar hakkinda iyi seyler dusunmuyorum ama sonucta yasal. Genel olarak bakarsak kurtaj haktır yaptirilir. Bakamayacagin cocugu dogurmak merhametlilik degildir keske herkes anne baba olmasa. 10. Haftaya kadar yasal kurtaj yapiliyor cunku o haftalarda o bir bebek degil.

0|0
    1|0
  • Katiller

2|0
    1|0
  • Peki o kadınların neler yaşadığını biliyor musun? Belki zorladılar aldırması için, belki sağlığıyla ilgi bir problem var, belki bambaşka bir şey. Kimse güle oynaya yapmaz bunu. Ayrıca bir sürü konu, bir sürü problem bitti de bu mu kaldı? Konu ülke gündemindeyken de böyle düşünüyordum bari bu konuda karışmayalım insanlara. Doğrudur yanlıştır beni ilgilendirmez, kimseyi ilgilendirmez. Bu o kişiyle Allah arasında her ne olmuşsa oluyorsa saygı duymaktan, karışmamaktan başka yapacak işimiz yok.

1|0
    1|0
  • Sebebini bilemediğimden bir şey diyemem.

1|0
    1|0
  • Geçerli bir sebep (!) Yok ise karşıyım gerçi geçerli bir sebebi olacağını sanmam ama yapmasayms

1|0
    0|0
  • kişinin bedeniyle ilgili kararları sadece kişinin kendisi verebilir. her kürtajın belirli sebepleri var bebeğin hastalıklı olması, doğumun anne ve bebek için risk taşıması, tecavüz sonucu olan bebek, istemediği bir ilişki sonucu olan bebek gibi. keyfinden kürtaj yaptıran görmedim ben

0|0
    1|0
  • Saygı duyarım. Bakacak olan ben değilim ki kendi bilir.

0|0
    2|0
  • Vicdansızlık

1|0
    0|0
  • yapilmamali

0|0
    0|0
  • Iradesizler

1|0
    0|0
  • Bakamayacağı için aldıranlar doğru bir şey yapıyor ama cinsiyet yüzünden aldırmak saçma.

0|0
    0|0
  • Hiçbir şey

0|0
    0|0
  • Yaşam şartları bunu gerektiriyorsa saygı duyarım...

0|0
    0|0
    • 2ay

Bir çocuğu öldürneye mi bu saygı

• 2ay

Bir çocuğu değil, daha küçük bir molekülken yaşam şartları yüzünden aldırıyor olabilir..

• Onlar insan değil

0|0
    0|0
  • Yok artıkkkj

0|0
    0|0
  • iğrençler

0|0
    0|0
  • Hicbir şey

0|0
    1|0
  • Ahirette o çocukları onlara yedireceklerini söylemişti birisi. Ben doğru bulmuyorum kesinlikle. Senin 5 dakikalık zevkinin cefasını o çocuk çekmek zorunda mı?

1|0
    0|0
Yükleniyor...