Sınırlar açılsa ülke nüfusu kaça düşer?

Malum kiminle konuşsak herkes ilk fırsatta ülkeden kurtulma peşinde. En çok da okumuş yeni nesil. size göre sınırlar açılsa ülke nüfusu kaça düşer?

0|1
9|13

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 8

• Bende okumuş yeni nesil oluyorum yani istemeyen gitsin bencede ülkede vatanını sevenler kalır ne güzel cennet gibi ülkemizin tadını çıkarırız bizde bide yani napcaklar yurt dışında bizim ülkenin insanından daha samimi insanmı var

0|0
    0|1
  • Artar bnce

0|1
    0|0
  • Ben kesin giderim. 1 kişi düşsünler şimdiden nüfustan

0|0
    0|0
  • kimse kalmaz

0|0
    0|0
  • Off Bayağı düşer

0|1
    0|0
  • Gitmeleri iyi olur. Kıymet bilen insanlar olarak iyi bir yer kaplarız :))

0|0
    0|0
  • 50 😂😂

0|0
    0|0
  • cogalmasinda. .

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Ulkeden cikma pesinde olanlar tv lerde hayal gibi bir bati dunyasi ruyasi oynatilmasina kananlar cikip gercegin oyle olmadigini gorunce 15 gun icinde geri gelirler merak etme ama keşke hiç gelmeseler, tv lerde ve baskaca muhtelif yerlerde her duyduguna her gordugune inanan aptal salak surusu bide gravatli mumkunse hic gelmesinlet bu ulke cok daha yasanilir olacaktir

0|0
    0|0
  • 20 milyon düşer. gözüm kapalı ben de giderim.

0|0
    0|0
  • Suriyeli bile kalmaz

0|0
    0|0
  • kaca düşer bilmemde ülke kürtten araptan gecilmez doğal olarak milliyetci olarak ben bile hadi oradan olup giderim her halde

0|0
    0|0
  • ondan ziyade ülkeden gitmek isteyenlerden sonra kalacak cahil kesimle, çok güzel şeyler yapılabilir. şu an dehşet, psikopatlaştım.

0|0
    0|0
    • 2ay

Yeni bir IŞİD örgütü kurulabilir mesela :))

• 2ay

örgüt adı altında başka bir şey, insancıklar adı altında, şaka bir yana gerçekten bu ülkeden gitmek istiyorum ama gidecek yerim yok. garip, ama ben ülkesinde ezan okunan bir yer istiyorum burası var, diğerlerinde arapça farsça var dil, bir de onu öğren:)

• Türkler kaçıp Suriyeliler geleceğine göre pek bir değişim olma sanırım

0|0
    0|0
  • Bu kadar saçma bir soru ilk defa görüyorum. vatan namusdur namussuzlar toplasın poponu başını hadi ordan olup gitsinler işte

0|0
    0|0
    • 2ay

Çok ilginç gitmek isteyenler de namussuz yönetici ve halktan kaçtığını söylüyor

• 2ay

Bak koçum. bu adam 1997 yılında gitmiş abdye. o zamanlar bu adamları kimse desteklemedi. ne yapacaktı başka? sen ne laf salatası yapıyon ki. tamam ben cahilim sen biliyon herşeyi. hadi kalk git buralardan da sende belki birgün nobel alırsın 😄

• 2ay

Eğitim seviyen üslubundan belli önce aileden eğitimi yanlış almışsın. Bugün gidenleri de 20 yıl sonra dinlersin o halde. bugünü göremeyen geleceği hiç göremez. Benim en yakın arkadaşlarım İsviçre bankalarında dünyanın ilk 500 üniversitelerinde öğretim görevlisi. Türkiye'de hukuk böyle yok diyorlar bu izlenimi onlara veren sizler utanın. Geriye kalan böyle eğitimsiz kitleler işte. Bizde kalıyorsak kemalist olduğumuz için kalıyoruz vatanı cahillere peşkeş çekmemek için. Ama sen okuduğun soruyu bile anlamamışsın benim gideceğimi sanıyorsun. Merak etme bir yere gittiğim yok cehaletle savaşım devam ediyor 😉

• Bilmem

0|0
    0|0
  • Kaça düşeceği önemli değil de, ülkeden bir çok çürük temizlenir orası güzel iste.

0|0
    0|0
  • Düşmez baba nereye düşüyo ya hepsi sözde

0|0
    0|0
  • Tayyip hastaları kalır gerisi gider

0|0
    0|0
  • Sinirlari acsalar millet yuzerek rusya ukrayna romanya ya kadar gider heralde :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...