Yabancı biriyle sevgili olmak?

Hiç yabancı sevgilisi eşi veya tanıdığı olan var mı? Özellikle almanları merak ediyorum ilişkilerde nasıllar?

0|0
54

En İyi Kız Görüşü

• bazı almanlar var çok tatlılar, herkese saygılılar, tanışmadığınız halde sana yolda "guten morgen" derler. bazı almanlar var ırkçılar, yüzüne bile bakmazlar. kişiden kişiye değişir ayrıca cimri değiller sadece bir kaynağı sonuna kadar tasarruflu kullanır geneli ve olması gereken şey zaten bu.

0|0
    0|0
    • Bence de banada cimri gelmiyolar yani bir erkek sevgilisine odetmiyodur bence ama bir sokak roportaji izlemistim ve adam herkese nasilsiniz diyodu ve cogu cevap vermeden kaciyodu :/ . Sokakta nasil diyolar yani gecerken bir an mi diyolar

• evet asansör beklerken kuzenimle türkçe sohbet ediyorduk yanımıza geldi ve "siz türkler her zaman bu kadar çok konuşup gürültü yapmak zorunda mısınız?" dedi, bunun dışında daha hiç ırkçı görmedim

• Hmm anladm tesekkurler

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 3

• gürcistanlı bir sevgilim var beni ailesi ile tanıştırcak benimle ciddi düşündüğünü söyledi

0|0
    0|0
    • Nasıl tanıştınız? ☺

• Hayirlisi 😊 hic kultur yuzunden sorunlar oldu mu?

• valla şuanlık bişey yok ben müslumanım dedim oda hristiyan benim için ve ailem için bir sorun olmaz dedi ama gidince görücez artık

• Benim olmuştu sevgilim yabancı

0|0
    0|0
  • Yok benim

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 4

• Almanlarla iliski hic yürumez

0|0
    0|0
    • Farkli insanlariz dinimiz kültürümüz farkli yani o iliski kisa sürer ve bir hayir gelmez

• Bence tam tersi olur (tabiki karsidakide anlayisli olucak) cunk iliskini bir heyecani olur sen onun kulturunu ogrenirsin o senin..

• Severiz

0|0
    0|0
  • Yok.

0|0
    0|0
  • Almanları hiç merak etme bence
    Çok soğuk ve şakadan anlamayan insanlar bazıları cimri ve Egoist

0|0
    0|0
    • Bence bu genellemeler çok doğru değil ama çok itici tipler var cidden

• Haklisiniz Genelleme yapmak istememiştim kusura bakmayın ✋