Siyasi Düşüncesi ve Dini İnancı Yüzünden İnsanlardan Soğur Musunuz_?

Siyasi düşüncesi sizin düşündüğünüzün tam tersi ise veya dini aynı şekilde öyleyse o insandan soğur musunuz _? Arkadaş, akraba farketmez yani soğur musunuz _?😂 😂

0|4
50|63

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Sosyal açıdan herhangi bir sorun teşkil etmez ama ister istemez soguyabilirim çok samimi olamam

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 62

• Dini inancı beni ilgilendirmez isterse muza tapsın ama siyasi görüşü vatan hainliğine uzanıyorsa asla görüşmem

1|0
    0|0
  • İnsanların siyasi görüşü ve dini inancı beni ilgilendirmez, insanlar boş yere siyasi görüş destekler, yok olmaktan korktukları için dinlere inanırlar.
    İnsanın insan olmasına bakarım, siyasi görüşü ya da dini inancı beni soğutmaz.

0|0
    0|0
  • Dini inancından dolayı kimseden soğumam fakat dini yaşama şeklinden dolayı soğuyabilirim. Mesela inandığı dini çarpıtan siyasal İslamcıları sevmem. Aynı şekilde faşistleri de sevmem. Dini inancı ve siyasi görüşü konusunda fanatik olanlarla aramda ister istemez bir duvar oluşuyor. Reformist, yenilikçi dünya görüşüne sahip olanları kendime daha yakın hissediyorum.

0|0
    0|0
    • 2ay

Hmm peki teşekkürler 😂

• 2ay

Hemen hemen aynı düşünüyorum ama ben Türk milliyetçisi olduğum için faşist zannediliyorum bu da beni sinirlendiriyor 😂

• 2ay

Ben de milliyetçiyim ve merkez solu savunuyorum. Ulusal sol ideolojiden yanayım. Zaten bu ülkede seküler milliyetçilere dinsiz, dindar milliyetçilere de faşist deniyor. Türkçülük tanımının kültürel bir milliyetçilik anlayışını kapsadığını bilmiyor olabilirler. Oysa, kültürel milliyetçilik ile etnik grup milliyetçiliği ya da ırkçılık arasındaki ayrımı yapabilmek çok basit. :)

• hayir tabikide hristiyan arkadasimda var pkk yanlisi arkadasimda var insanlari inanclari dogrultusunda yargilamak yanlistir onlari size karsi olan tutumlariyla yargilamak gerekir

0|0
    1|0
    • 2ay

Pkk yandaşı arkadaşın var? 😂 yazık o zaman sana 😂

• 2ay

bana neden yazik? arada bir merabalastigim birisi cok samimi degilim ama ondan sogumam icin bir sebepte degil bu

• Atatürkçü ve Türkçü olmayan kimse ne akrabam olur ne arkadaşım. sadece Zeki ve Türkçü insanlardan oluşan bir çevrem var

1|0
    0|1
  • Kendi düşüncesini bana empoze etmiyorsa,
    soğumam.
    "Bir gün herkes X olacak."
    ya da, "Bir gün herkes X partili olacak." türü söylemlerde bulunursa, soğumakla kalmam,
    bir daha muhatap olmam.

0|0
    0|0
  • Sorun etmem.
    Akapelilerden atatürk düşmanı cahillerden ortaçağ karanlığından kalma yobazlardan tiksinirim

1|0
    0|0
  • Herkesin şeysi kendine😂😂😄

0|0
    0|0
  • Benim için bunların bir önemi yoktur. Görüşlere her zaman saygım vardır ayrıca. Ancak sağcı kesim genelde koyunlaştırılmış ve düşünceden uzak yetiştiriliyor. Böyle olunca birisi ne derse sürü psikolojisi ile körü körüne inanıyor. Toplumumuz tehlikede. Böyleleri ile fazla muhatap olmak istemem sadece.

0|0
    0|0
  • Ülkücüler lütfen benden uzak olsun :D

2|1
    4|4
  • Faşistler hariç dini veya siyasi farklılık önemsemem

0|0
    1|0
  • Evet.

0|0
    0|0
  • Soğurum..
    Bu yüzden siyaset konuşmam kimseyle..

#Vesselam

0|0
    0|0
  • dini inancı pek sogutmaz ama siyasi görüş önemli sogumuşlugum da var bagları kopardık bazı arkadaslarla

0|0
    0|0
    • 2ay

Siyasi görüşün ne 😂

• 2ay

biz patide ramazan ayı erzak dagıtıyoduk husisi bizden olsun olmasın ihtiyacı olan kişileri sectik dedim ya bazıları bizden deyil ama ihtiyac sahibi ler sonra olayın rengi deyişdi 2 paket makarna göze battı falan filan gözden düştük yalakalar yerimize geldi baketler yancılara gitti falan bende sizin ülkücülüğünüz bukadar dedim *bagları kopardım

• siyasi görüşü ve dini inancı yüzünden hiç bir Allah kulundan soğumam. kindar, ırkçı, anlayışsız, saygısız, saldırgan; tavır takınan söz eden hiç kimseyi sevmem ve hayatımda istemem..

0|0
    0|0
    • 2ay

Irkçıları sevmiyorsun peki
      Pkk sempatizanlarını? 😂

• 2ay

Hmm tamam açıklayıcı oldu teşekkürler 😂

• 2ay

yazdığım 5 maddeden bu örgütü sevmediğimi çıkartamadın ya tüh sana :d
      rica ederim :))

• Dinine bir şey demem özgür idare sonuçta maneviyat pek tartışılacak bir şey değil. ama siyasete hiç girmeyelim :)

0|0
    0|0
  • benim özgürlüğüm senin özgürlüğünü veya tam tersi durumda bir engel bulunmadığı takdirde soğumam bilakis tuttarlılığına saygı duyaım

0|0
    0|0
  • Eş akraba dost arkadaşlarimla siyaset konuşmam. Fazla anlamam da zaten dusunduklerimi sacma sapan sorgulamadiktan sonra. Din konusunda da tartismaya girmem inancimla dalga gecilmedigi surece. Kafa atarim vallahi

0|0
    0|0
  • fanatikse evet

0|0
    0|0
  • hayır asla o zaman insanları ayıranlardan ne farkım kalacak bugune kadar olmadı bugunden sonrada olmaz tabiki bir yere kadar oda ınancını veya gorusunu bana dıkte etmeye kalktıgı ana kadar o zaman sıktır ederım onu

0|0
    0|0
  • Başkalarının görüşlerine saygiliysa sogumam ama örneğin Allaha inanmiyor diye kalkıp bütün dini değerlere sovuyorsa sogurum

0|0
    0|0
  • Hayır ama benim inandığım değerlere hakaret etmeye başlarsa biter...

0|0
    0|0
  • Evet soğurum.. Siyasi düşünce göze sürme değil karakterin hayatın işleyişine yansımasıdır.. Bu durumda insanlara bakış açımı etkileyebilir.

0|0
    0|0
  • Evet.

0|0
    0|0
  • Evet.

0|0
    0|0
  • Hdp li olmadığı sürece hayıt

2|0
    2|1
  • Siyaset tartışmayı sevmem dini inançlara da saygım var :)

0|0
    0|0
  • Oluyor aslan kizi 😊

0|0
    0|0
  • Solcu veya sağcı olsun anlayışlı insanları çok seviyorum ama cahil kafalı ve düz kontak insanlardan nefret ediyorum ve bu insanları gördükçe moralim bozuluyor 😑😐

0|0
    0|0
  • düşüncesi yüzünden soğumam fanatikliği yüzünden soğurum

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    32

2 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 49

Yükleniyor...