En yakın kız arkadaşınız yani kardeş olarak gördüğünüz biri sizden hoşlandığınızı söylese nasıl tepki verirdiniz? Ama aranız baya iyi ve arkadaşsınız.

0|0
122

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• ben bayan olarak , gelsin bana söylesin isterdim sonra ona yatakta sürprizlerimi gösterirdim. eminim beni kırbaçlamak isteyecektir

0|0
    0|0
    • Kırbaçlamak mı hahahah 😂😂

• imkanlarımız kısıtlı şimdi seni bulcam bir ton uğraşıp kıvama getircem belirli bir kademeye gelicem seni elde edicem uzun iş yawww

• yoksa yeni bir hayal kırıklığı için bu fırsatı kaçırmadım emin oll

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 21

• Sorun olmaz.

0|0
    0|0
  • Olabilir olamaz diye bişey yok ama ben kardeş olarak gördüğüm için söylediğiyle kalır. İsterse arkadaş olarak kalırız dayanamam dersede mecburen bağımızı koparırız😅

0|0
    0|0
  • Kötü bir tepki vermem de, sanmıyorum ki karşılık verebileyim. Buna anlayış göstermesi gerekir. Yapamıyorsa arkadaşlığım ne kadar yakın olursa olsun bitiririm. O sevdi diye ben sevmek zorunda değilim sonuçta.

0|0
    0|0
  • nerden bileyim

0|0
    0|0
  • ben kardeşime yazmam

0|0
    0|0
  • Kardes gibi demesen farkli olabilirdi

0|0
    0|0
  • olabilir böyle şeyler neden olmasın gönül bu

0|0
    0|0
  • Terslerim

0|0
    0|0
  • Kategori olarak Girlfriend

0|0
    0|0
  • erkekler duygusal olarak yanaşamağı kıza arkadaş olarak yaklaşır. şu an evli çiftlerin arasında yüzde 10 bu şekilde başlayan ilişkiler sonucu olmuştur. En azından benim çevrende böyle ona göre var hesabını kitabını sen gör

0|0
    0|0
  • duruma göre değişir

0|0
    0|0
  • Konsantre olamam ki 😀

0|0
    0|0
  • kız güzelse evet çirkinse kardeşimsin der her halde

0|0
    0|0
  • zor soru

0|0
    0|0
  • Olmaz derim

0|0
    0|0
  • Bozuntuya Vermem Bende Sana Karşı Boş Değildim Derim

0|0
    0|0
  • Eeeeeeeee

0|0
    0|0
  • Sevgilimin olduğunu söylerdim, umudunu keserdi.

0|0
    0|0
  • Arkadaş olarak sevdiğim için ona gerekli cevabı münasip bir dil ile son derece içtenlikle söylerim.

0|0
    0|0

2 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Yükleniyor...