Çay-Kahve içmeye gittiğiniz kafelerde aradığınız başlıca özellikler ve şuda olsa keşke dedikleriniz nelerdir?

Örneğin ben şöyle rahatça ayaklarımı uzatabileceğim sessiz sakin köşelerin olmasını isterim. Bir ağaç veya sarı loş bir ışığın tam altında olmak. Ya da sallanan bir sandalyede kitap okuyabilmek yanımdaki minik sehpadan kahvemi yudumlamak. Yorumlarınızı bekliyorum hepsine beğeni vereceğim :)

Güncellemeler:
2ay Başka fikri olanlar var mı canlar bir yer açıcam ve fikirleriniz önemli?
2ay Yok mu lan bişey diyen!

0|1
3|6

En İyi Erkek Görüşü

• Oturduğum yerde elektrik prizi var mı? Kahvesi güzel mi? Daracık sıkış tıkış mı geniş ferah mı? Hımmmm birde bahçesi varsa güzel oluyor ayrıca kuş, sandalyede uyuyan bir kedi veya sevimli bir köpek hiç fena olmaz.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• dumansız

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• sessiz sakin olmali ben gurultu sevmiyorum pek birde garsonun yerli yersiz gelmesine gicik olurum

1|0
    0|0
    • 2ay

Kesinlikle garson çok etkili bir de bir şey istediğinizde surat asmaması ve güleryüzle hareket etmesi

• Temiz olmaları

1|0
    0|0
  • Ben Genelde Rüzgar Alan Güneş Gören Kirli Masa Kırık Sandalye li Rezalet Hizmeti Olan Kahve leri Severim

1|0
    0|0
  • istediğim özelliklerin bulunmadığı bir mekana gitmeyerek, keşkelere aman vermiyorum.

1|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 2

• Sessiz sakin yerler tercihim..

1|0
    0|0
  • Loş ışık iyi fikir aslında

1|0
    0|0
Yükleniyor...