2016 Türkiye Güzeli hakkında ne düşünüyorsunuz?

Adı Ecem Uzgörmüs sosyal medyada bir çok eleştiri almış. Türkiye'yi temsil etti fakat derece alamadı. Peki siz ne düşünüyorsunuz?

2016 Türkiye Güzeli hakkında ne düşünüyorsunuz?

Şahsen yazılanlara baya güldüm yani 😂

Güncellemeler:
2ay Hakaret taraftarı değilim kimseye hakaret etmek hoş olmaz ben sadece sosyal medyada yazılanlar komikti onlara güldüm

1|1
38|37

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 37

• Şu kızı eleştirenlerin tipleri nasıl acaba bizim türk insanı cidden kotü ya.

7|0
    1|1
  • Güzellik yarışması : sadece ( sima güzelliği ile ilgili değil ) esas dikkat çeken : fiziği ve erkeklerin canını çektirmesi..! zaten makyaj ile belli oranda yalancı güzellik konuluyor..! ancak bikini ile güzellik yarışması olması cinsel obje ve tahriğe uygun göz ve cinsel duyguları etkilemesi üzerine gibi..! lakin sorsak? tanı fizik güzelliğinin adaletli olarak değerlendirilmesi için bikini ile dünyaya vücudunu sergiliyor denir..!

Sevişmeli sahnede : sanat için rol yapıyorum diye elin erkeğiyle para ve şöhret için yatan bir bayan ve bayın sinsi bahanesinde öte geçmeyen bahanesi gibi benim için : güzellik yarışmasına katılıp bikini ile gezmek ve dünyaya sergilemek kendini..!

1|1
    0|1
  • Moron gibi ya, oh be yıllardır samimi yorum yapmıyordum.

3|0
    0|0
  • Çanakkale yi geçebilselerdi yapacaklarını geçemedikleri için miss Turkey ile yapıyorlar. Benim gözümde Türkiye güzeli kadın evladını vatana faydalı yetiştirmiş anadır. Benim gözümde Türkiye güzeli kız ülkeme hayrı dokunan kızdır.

1|0
    0|0
  • yani kötülemek değil maksadım ama, inanın elimizdekinin en iyisi bu değil yahu. sırf şu sitede bile neler neler çıkar

1|0
    0|0
  • bu güzellilk yarışmalarının çoğunda seçilmen için ajans referanslı orada olman gerkir ya da ajansa bağlı biri olman şart birilerinin torpili olmadn bir ytere gelinmez bu işleri somut görmüş biri olarak söylüyğrım bu kızın olayıda o

1|0
    0|0
  • Ben bu kıza kabahat bulmam bunu seçen juriye söverim!!! türk kızları bu kadar çirkin mi yaa!! yoldan gecen bırısını gotursen bundan daha ıyı valla. bıde bızı Almanyaya rezil etti. keşke bizi hiç temsil etmeseymiş. türk kızlarının çitasını düşürüyor bu kız

1|0
    0|0
  • Soruları çalmış paralelco

2|0
    0|0
  • Ecem Uzgör türkiye güzeli değil. Araştırın okuyun biraz ya. At gözlüğü takıp bakıyorsunuz. Almanya da Craze giyim markası için seçilen yeni bir yüz yeni model. Herşey sadece surattan değil fizikten ibarettir.. Kötülemenin mantığı yok.

2|0
    0|0
  • Dün Ankara sokakların da çok daha güzellerine rastladım. Kızanların çoğu yarışmaya başvurmamıştır ve güzellik dışında ki donanım eksiklikleri vardır. Eleye eleye sonuçta bu kalıyor.

1|0
    0|0
  • kıçımın kenarı gibi

1|0
    0|0
  • Onu Türkiye güzeli seçen Jürinin gözlerine teleskop takmak lazım

1|0
    0|0
  • spiker bile derece alır..
    ama bu kızın şansı sıfır..

1|0
    0|0
  • Bu türkiye güzeliyse ben ingiltere kralı lord mamoş. Ben devlet olsam bunu ülkeme sokmam sürgüne gönderirim tipe bak lan

1|0
    0|0
  • akfjakjfkaksk bu ne lannnnnnn tanrım şükürler olsunnn

1|0
    0|0
  • Allah sahibine bağışlasın ama kasıtlı olarak mı göndermişler kızcağızı anlamadım 😕
    Sevgilim olan kızların hepsinin yüzü onunkinden güzeldi eminim 😎😎

1|0
    0|0
  • Ya arkadas gercekten buna guzel deyip turkiye guzeli yaptilarsa ben g*tume kas goz cizsem gines rekorlar kitabina girerim yani 😂😂😂

1|0
    0|0
  • Kadın türkiye güzeli seçildiğine şu an ağlıyordur, rezillik, Türk kızları sahipsiz değildir :-D

1|0
    0|0
  • Hiç güzel değilmiş sokakta onu geçicek 50 tane kızı anında gösterebilirim sana

1|0
    0|0
  • Kesin paralelci başka türlü şansı yok 😂😂

0|1
    0|0
  • Sanki ülkemizdeki herşey düzgünde birtek buna şaşırıyorsunuz

1|0
    0|0
  • Spiker yarışmaya gitseydi daha iyi bir derece alırdı

1|0
    0|0
  • Yazık cidden.

1|0
    0|0
  • Haber kalmadı konuşacak tabi

0|0
    0|0
  • Çirkin şansının güzellik yarışmasındaki yeri tezini kanıtlayan durum.

1|0
    0|0
  • İyyyyy igrenc

1|0
    1|0
  • tek yarışmacı bumuymuş bu sene la bunu 6. körler derneyi mi seçti aamk ibişleri türkiyeyi temsil için bunu mu gönderdiniz la siz allah belayızı versin hesabınız neydi la bunu gönderirken 😱😕😠

0|0
    0|0
  • Fetocumudur nedir torpille geçirdiler kızı :D :D :D

1|0
    0|0
  • Ya yeter ya bıktım şu karıyı ünlü etmekten başka bir bok yapmıyorsunuz !

1|0
    0|0
  • Makyaj yapsam ben daha güzel olurum :)

2|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    7

Kızlar Ne Diyor 37

• İçi güzel diyenlere hala anlam veremiyorum çakma duygusal insancıklar. Lan burada kızın içi ve karakteri değil dış güzelliği yüzünün güzelliği önemli. Bir insan karaktersiz olup çokta güzel olabilir Mıss Turkey bunun amacı bu.
    Açık ve net kız çirkin güzelliği yok. İçini bilemem karakterini hiç bilemem. Örneğin bu kız çok karakterli diyelim içi oldukça temiz ama yarışmalarda seni konuşturmuyorlar içinin güzelliğine bakmıyorlar. Görende böbreklerini dalaklarını çekti sergiledi sanacak lan.

Aklınızı başınıza toplayın. Bütün ülkelere testis konusu oluyoruz. Allah'ın gönlüne gücüne gitmesin bu bir yarışma bu kız bu yarışmada yarışacak türden değil. Sosyal hesapta dalga amaçlı çok yazı, tweet var. Evet haklı buluyorum göz var nizam var millet dalga geçsin ki bu jüriler akıllansın.

Allah'ım yumurtaya can veriyorsun bari takip. Bu kadar çirkinlik olamaz.

1|0
    2|1
  • Ben insanların dış görünüşüyle alay edilmesine karşıyım. Miss olmak için sadece güzellik yetmiyor. Eğitim yetenek gibi kavramlarda gerek. Belki sizlerin gözüyle wow bir güzelliği olmaya bilir ama başka özellikleri vardır. Ve bu özellikler onu kazanmasına neden olmuştur. Birisini yargılarken bu kızın bir kalbi olduğunu ailesi olduğunuda unutmayın. İçinizdeki çirkinlikleri insanlara bari yansıtmayın.

0|1
    1|0
    • 2ay

Çirkin güzel veya şöyle böyle demedim zaten hakaret taraftarı değilim yalnızca internette yazılanlar komikti yani onlara güldüğümü belirttim

• 2ay

Dediniz demedim sadece insanların dışına göre yargılanması ve internette ki insanların topluca bir insanı mobbing etmesine karşıyım. Bu kervana katılan ve yüzü dışı için birisiyle dalga geçen insanlar asıl benim gözümde çirkindir.

• Kız kendini rezil. etti çünkü çirkinliği gözüne. gozune. sokuldu. Hakliyiz da. Sen zaten su. an. aday olsan da cirknlikle. ovuldun kizimkizimmmm. yurek mi yedin

1|0
    0|0
  • best modelmiş düzelteyim de :D o şoku dün yaşadıydım

2|0
    0|0
  • Ahahah :D ya tamam bir insanın görünüşünü eleştirmek doğru değilde hangi kafa "bu kız türkiyenin en güzel kızı bizi çok iyi temsil eder" diye düşündü? kim seçmiş yani bu kızla dereceye felan girmeyi mi düşünmüşler.

2|0
    0|0
  • Tamam bulunmaması gereken bir yerde bulunmuş olabilir de Allah'ın yarattığıyla da bu kadar dalga geçilmez ki be kardeşim. O da insan sonuçta, duyguları var, bu kadar aşağılamak niye? Eleştireyim derken saygısızlık edenler; şu kâinat güzeli (!) kızlarımızdır kesin.

2|0
    0|0
  • Simdi bu kizi secenlerin gozune ne demeli ki guzel mi yani bu mk ulkede bu kiza bin bascak en az 100 insan bulurum bunu mu secmisler yani saka mi la bu

1|0
    0|0
  • O değil de şu kız bu eleştirilerden sonra depresyona girer mi acaba..

2|0
    0|0
  • Boy uzun olunca zayıf olununca güzel olunur sanılıyor. Ama sadece sanılıyor.

1|0
    0|0
  • Fiziğini beğendim fakat yüzü için aynı şeyi söyleyemeyeceğim. Derece almaması normal.

1|0
    0|0
  • şöyle ki; güzeller ve yakışıklılar bunu kanıtlama çabasına girmeyip, bu yarışmalar da böylelerine kalmakta ve hal öyle olunca birinciler de böyle olmakta :D

1|0
    0|0
  • Demeyin öyle.. Belki içi güzel kızın 😄

1|0
    0|0
  • Aman Allahim. Rezil olduk desene😂

1|1
    0|0
  • bizi rezil etmek için yapıyolar böyle şeyleri

1|0
    0|0
  • Yolda gördüğüm on kızdan dokuzu bundan güzel ameke :-D

1|0
    0|1
  • Temel reis safinaz

1|0
    0|0
  • Torpilin bu kadarı biz bu muyuz yani tipe bak ya ben çıkaydım daha iyiydi

1|0
    0|0
  • ben daha güzelim bundan kesin

1|0
    0|1
  • Komedi asjdjdjd

1|0
    0|0
  • Bazen Türk erkeklerine hak veriyorum..

0|0
    0|0
  • Ben de begenmedim de hakaret etmeseler cok guzel olur😕

0|1
    0|0
    • 2ay

Evet hakaret taraftari değilim ben de sadece çok yaratıcı şeyler yazmışlar onlara güldüm 😃

• Artık yorum dahi yapmıyorum

0|0
    0|0
  • kadin Çirkinliğiyle un kazanarak olmazi basardi o yuzden helal olsun

0|0
    0|0
  • güzel olmadığını

0|0
    0|0
  • Güzel değil.😇😌

0|0
    0|0
  • Torpili vardır

0|0
    0|0
  • bundan daha güzel erkekler tanıyorum ben

0|1
    0|0
  • Nesi var gayet güzel 👍🏼👍🏼

1|0
    0|1
  • Torpilinde bu kadarı ama yoldan gecerken bile bundan binkat güzellerini görüyoruz

0|0
    0|0
  • Neden o temsil etti? Ben bu konularda biraz geri kaldım, nasıl seçildi temsilci olarak bu kız?

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    7

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Yükleniyor...