Çocuk yapmayı biliyor musunuz?

Tıp baya ilerledi artık kadınların erkeklere ihtiyacı yok. Kemik iliğinden sperm hücresi üretildi 3-5 yıla çalışmalar sonuç verecek deniliyor. İlerde erkeklerin pek bir önemi kalmayacak sanırım.

1|0
24|67

En İyi Erkek Görüşü

• Bizi et parcasi olarak gormenize dayanamiyoruz artik erkekler olarak

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 66

• Kavanoz kapağınıda siz açarsınız.

6|0
    0|0
  • Aynen gaz odasında öldürün bizi de bitsin bu zulüm

5|0
    0|0
  • Sen erkekleri sadece çocuk yapmak icin kullanılan bir malzeme olarakmı görüyorsun. Soru baştan sona saçmalık dolu Kadınlar erkegin sol kalçasından varoldular sen agzından çıkanın farkında degilsin galiba. Verdigin bilgi işe yarar gibi görünsede kemikten üretilen sperm %100 hamile kalmanıza yararmı yarasa bile saglıklı dogarmı bebek orasıda muallakta kalır. Kız bebek olmasıda bambaşka bir boyut. Bunlar teoride kalacak gibi görünüyor açıkcası , bilgi kesinleşmeden paçayı sıvama sonradan çok erkek ararsın feminist seni. Yıllar önce üretilen dezenfektanlara bile şimdilerde kansere yol açıyor dedi ihrac eden ülkeler ve en başta kendileri yasakladı satışını ve kullanışını.

2|0
    1|0
  • Ne ilginç bir soru :) hani bu kadınların en büyük hayali gelinlik giyip düğününde bekar kız arkadaşlarına çiçek atmakti? Birde hafta sonu kocasına melemen yapmak falan vardı sanırım 😂😂😂

0|0
    0|0
    • 2ay

O klasik kadınların hayali😄

• Katliam yapmayın bize sjjsjsks

1|0
    0|0
  • 3-5 yıl vaktimiz var beyler mikebildiğimizi mikeriz aefghıkg 😑

1|0
    0|0
  • O çalışmalar çok pahalı ve doğacak çocuk sadece kız olabilir ve de sağlıklı doğacak olması belli değil

0|0
    0|0
    • 2ay

Ilerde neler olur bilinmez

• 2ay

Peki tam olarak beni aydınlatır misin ben kök hücre bagislayabilir miyim yani nasıl olacak o

• 2ay

www.kizlarsoruyor.com/.../a71611-kok-hucre-bagisi-ile-hayat-kurtarin

Bu bence'mde detaylı yazdım okuyabilirsin ama kısa özet geçeyim, Kızılayın bağış merkezlerine gidip kan tahlili veriyorsun onlar senin kanını örnek olarak saklıyorlar ve test ediyorlar, eğer uygun olursa sana haber veriyorlar.

• Orjinali gibi olurmu la :)
    Çakma çin çocukları gibi olurlar sonra
    :)

0|0
    0|0
  • erkekleri damızlık olarak görmek..
    hala böyle kadınlar var demek ki..

1|0
    0|0
    • 2ay

Erkeklerin toplumdaki öneminin azalacagi kadinlarinkinin artacagi günleri görmek
      Hala böyle ihtimaller varmış demek ki

• 2ay

kadınların önemi toplumda hiçbir zaman azalmadı..
      sorunuz sadece üreme ile ilgili..

• 2ay

Tabiki azalmadi doğuda ya da kirsal kesimler de yasanilanlar da masallardan ibaret
      Sorum ureme ile ilgili ama en basitinden bir sey soyleyeyim annelerin erkektir yapar bile sözüne bir cevap kadındır yapar!

• Erkek önemsiz değersiz hissettiğinde hırçınlaşır sanırım ki herkes kullanacak diye bişey yok bu yöntemi velevki herkes kullandı bildiğin her kadın bu yöntemi kullanır oldu sence ne olur? Bence hiç hoş olmaz

0|0
    0|0
  • Kaç yıl önceki haberden daha yeni mi haberinizi oluyo. O doğucak çocukların sadece kız olucağınıda biliyosundur heralde.

0|0
    0|0
    • 2ay

Biliyordum zaten

• 2ay

Sadece kızlarla dolu bir dünya istiyosanız erkeklere ihtiyacınız yoktur ya da oğlunuzun olmasını istemiyosanız.

• 2ay

O kadar degil de Öyle bir dünya fena olmazdı aslinda

• O şekilde sadece kız üretebiliyorsun. çünkü sizin genetik yapınızda hiçbir şekikde Y yok. yani kız kıza bir dünya istiyorsanız kaval kemiğinizke iyi geçinin. yok erkeksiz olmaz diyorsanız bize iyi davranın 😂

0|1
    0|0
  • Hayırldısı

0|0
    0|0
  • evet ama kız çocuk oluyor öyle erkek isteyenlerde olur

0|0
    0|0
  • Onu yapacak kadınlar zengin oluyor yalnız siz yine hamzaya mahmuta muhtaçsınız artislenmeyin fazla bana sorarsan ben zaten dünyaya canlı getirme karşıtıyım :D

0|0
    0|0
    • 2ay

Ilerde ucuz olur 😛 bekleriz

• tabi kalmayacak

0|0
    0|0
  • Çocuğun babam nerde dediğinde kemik iliğini gösterirsin artık

3|0
    0|0
  • Bu lezbiyen veya erkek düşmanı feminist kadınlar için iyi haber kendilerinden bir tane daha sahalara kazandıracaklar

0|0
    0|0
  • konu sadce çocuk yapmaktan ibaretmi yani

0|0
    0|0
    • 2ay

Hayır konu erkeklerin üstünlüğü diye bir şey söz konusu olmayacagi

• 2ay

ben ona hiç katılmıyorum erkeğin ya da kadının üstünlüğü diye bişey yok ikiside birbirine muhtaç

• Çoçuk yapma makinası ayağınıza geldi 5 dakikada yapılır hemen teslim edilir adgdaa bu nasıl soru ya :D

0|0
    0|0
  • sonuçta o spermin geldiği yere bak gereksiz kadından mı alıcan spermi de erkeğe gerek yok diyorsun amma cahilsin

0|0
    0|1
    • 2ay

Bu kafayla kimin cahil olduğu belli

• 2ay

gerek olmadığını söyleyen sensin yoksa sperm üretebileceğin başka bir kaynak mı buldun ahh evet yakında bir nobel alırsın umarım.. d

• Ne sacmaliyosun.

0|0
    0|0
  • Hmm ok kendi kendinize ypn. s. S

0|0
    0|0
  • Tamam bir kıyamet alameti daha :D (Erkekler azalacak, kadınlar çoğalacak.) [Buhari]

0|0
    0|0
    • 2ay

Aaa aşkım gelmiş naberrsin askim

• 2ay

Sorun değil böceğimm😍💋 ço opüyorum seni😂💋 😂✋

• 2ay

Bende seni aşkım :D 😘 💕 💏

• Kemik iliğinden sperm yapılabilir fakat bebek en fazla dört gün yaşar. Ve kemik iliğinden spermle yapılan doğum daha acıvericidir.

0|0
    0|0
    • 2ay

Erkekler olmasa o kadar icadı kimyapacak bilimi yürüten erkekler siyaseti yürüten erkekler asıl bu dünyada kadına ihtiyaç yoktur. klonlama denilen şey var dimi.

• 2ay

Aynen vakit kaybi
      Senin hangi malum partiye yöneldiğin de az cok belli zaten

Neyse iyi gunler Boş beyin

• 2ay

Bos yapmaya devam ederek bildirim kirliligi yapiyorsun bak halen. :)

• e artık kendinize birde takma alırsınız idare edersiniz gerçi gerçeğinin pek yerini tutacağını sanmam ama

0|0
    0|0
  • Bu nasıl bir zihniyet 😂

0|0
    0|0
  • Çocuğu tek başına yapmayı düşünüyorsan zaten erkeğe gerek yok 😊😊

0|0
    0|0
  • nasıl yaopılıyo

0|0
    0|0
  • Ben bilmiyorum

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    36

Kızlar Ne Diyor 23

• Erkeklere ihtiyacımız kalmadı yani
    Hepsi ölebilir😏😏👑🎉🎉🎊

2|1
    0|0
    • 2ay

Sonra doğurduğun oğluna kız bakmak için acile gidersin bak büyük konuşma 😂

• 2ay

@kafeinsiz espri yapmıştım zaten erkeksiz bir evlilik😱😱 korkunç olurdu😂😂

• 2ay

Ah şu binali Yıldırım 😂😂😂

• Uha işte beklediğim teknoloji :) <3

1|0
    0|0
    • 2ay

Aynen💪💪😂

• 2ay

Daha neler neler çıkar onların haberi yok :-D hepsinin canı cehenneme biz bize yeteriz :-D

• 2ay

Kesinlikle kuzum💪💪💪

• Erkeklerin pekte çok önemi var canım..
    Günün birinde evlenmezsem evlat sahibi olmak için bu yolun olmasi iç açıcı..
    Ancak mesela bir erkek evladım olsun istiyorum.. toplumda kadının da erkeginde yeri çok önemli..
    Bunu gözardı etmemeli..

0|0
    0|0
  • Sevdiğim adamla kendi çocuklarım olsun isterim bu ne böyle antin kuntin

0|2
    0|0
  • Zevki başka onun

0|2
    0|0
  • Ama sadece kız çocuk yapabiliyorz kendi iliğimizden.

0|0
    0|0
  • bilmiyom dur bir anneme sorim

0|1
    0|0
  • ahahhahah tamam da buna ne gerek var

0|1
    0|0
  • Ahaha saçmalık.

0|1
    0|0
  • Evet biliyodum bunu.

0|0
    0|0
  • Zevk icin erkekler hep onemli olcak 😉

0|0
    0|0
  • İnşallah

0|1
    0|2
  • Yaşasın wuhu

0|0
    0|0
  • Erkekler sadece çocuk yapmak için gerekli değildir. Ben cocuk sahibi olmak istemiyorum ama evlenmeyi istiyorum.

0|0
    0|0
  • yaşasın

0|0
    0|0
  • ben öyle yapmam

0|1
    0|0
  • İyiymiş

0|0
    0|0
  • Bende duymustum

0|0
    0|0
  • aynen :D

0|0
    0|0
  • Sadece kız cocukları olucak bence o yuzden hic gerek yok kızlar fazla türemesin zaten dünyada 1 milyar daha fazlayız erkek istiyooz biz irkek

0|1
    0|0
  • evlenmeyi düşünmüyordum ama çocuk olabilir bunun için evlat edinme ya da sperm bankası düşünüyordum ki artık kendi çocuğumu kendim yaparım :D
    erkeklerin önemi vardır hepte olacak.. ayn ı şey kadınlar için de geçerli..

0|0
    0|0
  • Erkek olmadan olurmu yaa 😄😄

0|2
    0|0
    • 2ay

Oluyormuş demek😄💪

• 2ay

Yok yok olmasin 😄

• erkek sadece cocuk yapmak için dünyaya gelmiş bir canlı değil olayı sadece cocuk olarak ya da erkek ile seks yapmak olarak görmekte yanlış.

0|0
    0|0
    • 2ay

Toplumda erkekler daha çok pohpohlanir kızların yeri de belli ya
      Ben bundan bahsediyorum iste erkeklerin o çok guvendikleri bölgeleri nakavt olcak kapis

• 2ay

aynısı biizm için de geçerli kadının yumurtası olmasa erkeğin sperminden de bişey olmaz

Yükleniyor...