Arkadaslar cok kotuyum yardimci olur musunuz? Ne yapmam gerek?

Arkadaslar yillardir cok kötüyüm. Okulum cok kotu. Iyi siniflar var zaten ama hep kotuleri denk geldi.3-4 senedir hep zorbalik gördüm. Ogretmenleri yavş*k ögrencisi varoş. Karne gününe pijamayla geleni gordum ben. ben onlar gibi değilim. Çok şansli birisiyim... ben onlari hic asagilamadim. Ama 3 4 senedir bu yasattiklarindan dolayi gercekten o kadar kotuyum ki bu sebeple asagilayici sozler soyluyorum. Hicbir zaman vurmadim. Uyardim ben de vurdum ama vazgecmediler. Hickimseye bir sucum olmadi. Ezik dediler gittikce derslerim düştü anksiyete , sosyal fobi , panik atak hastasi oldum. Derslere katılmıyorum panik atak oldugum icin , hoca bile güldü sayiyi atladim diye. sinifi saydiriyordu sira bana gelince o an panigin sersemliligi ile sayiyi atladim alayci bir tavirla iyi misin deyip güldü , espiriler vb. Kantincisi yılisik vb. Hepsinden tiknisiyorum nefret ediyorum. Ve ben yillardir psikologa gidemedim. Ama o saydigim hastaliklarin hepsi var eminim cok arastirdim hepsi var. yatakta yatarken o ânlar aklima geliyor agliyorum her gece nefesim kesiliyor gercekten nefes alamiyorum bildigin. her gece ruyamda okulu goruyorum. Halusinasyonlar , panik ataklar , kabuslar. kendimi ise yaramaz hissediyorum hayatta intihar etmek istiyorum. Beden dersinden de tiksniyorum cidden o hocayi getirin öldürürüm onu bir kaşık suda. Rehberlige gitmeli miyim? Herşeyi anlatmali miyim? Psikologa yonlendirir mi? Üstüne gitmek haricinde ne gibi tavsiyelerde bulunur? Psikologa gitmedim ilac desteğide yok bu halle üstüne gittigim an iyice berbat oluyorum ve panik daha da artiyor

0|0
1|1

Erkekler Ne Diyor 1

Kızlar Ne Diyor 1

• evet gitmelisin mutlaka

1|0
    0|0
Yükleniyor...