Kapat

Hükümet her zaman güçlü olandan yana mıdır?

Hükümet her zaman güçlü olandan yana mıdır ?

1|1
6|16

En İyi Kız Görüşü

• Sistem değişmeli. Zengini daha zengin, fakiri daha fakir eden kapitalist düzen Tr de gittikçe kökleşiyor. Bu yüzden ekonomistler tam puan veriyor bize.

0|4
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Tabi ki güçlü olandan yana, bu çiftçinin hali ne olacak diye soran çiftçiye bana artistlik yapma diyen adama cumhur başkanı deniliyor.

0|4
    0|1

Kızlar Ne Diyor 5

• işçiysen emekliysen köylüysen ve daha nicesi garipsen ne senden yana hak hukuk vardır ne de senden yana bir devlet anca laftadır herşey

1|4
    0|0
  • Hükümet ayrı Belediye ve zabıta ayrı.

0|1
    0|4
  • Öyledir.

0|3
    0|0
  • Neden hep kötü şeyler paylaşıyorsun içim burkuldu yeter

0|2
    1|1
  • Değişik

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• Tabikide. Sen hiç fakire vergi affı geldiğini duydun mu? Sadece taksitlendirme lüftunda bulunuyorlar. Fakirin cebine göz dikmiş devlet liderleri ya da zenginler herneyse insan sıfatına bile konulmamalı. Kendi kişisel çıkarlarını düşünen devlet adamı olamaz fakir gelip milyarlık adamlar olamaz, millet onların zengin olması için oy atmıyor.

0|2
    0|0
  • Laik sistem iste ne yakariyorsunuz. Laiklik fakir zengin demez zulüm eder, Seriat gelmeden düzelmez. Bir ülkeyi zenginler yönetir bastakiler piyondur. Fakir zengini ancak parasi oldugu zaman yener. Hah bide böyle yazarsin ama gider etini kasaptan degil marketten alirsin, bakkaldan degil marketten alirsin, sonrada bunlari paylasirsin hükümete saldirirsin. Sorulmasi gereken soru su, bu cocuk neden pamuk sekeri satiyorda okula gitmiyor? Bir ülkede herkes diledigi gibi yaparsa düzen kalmaz. Cep harcligini cikarmak icin calismak baska. Buna zabitanin müdahele edecegini zannetmiyorum. Bu cocuklari calistiranlarin tutuklanip ceza evine atilmalari gerek. Bu cocuklarin calistirilmasini engellemek icin zabitanin böyle davranmasi gerek.

0|2
    0|3
    • @Ahrazadam, Eger müslüman isen seriatcisin demektir. Eger müslüman degilsen seriatci degilsin demektir öyle degilmi abicigim. Seriat suudi arabistanda yok bak resimde göründügü sekilde. Tüm insanlar ve mahlukat icin en dogru karar Allahin verdigi karardir.

• Maalesef ahir zaman kullariyiz @evli_ve_mutlu yegenim.
      Bu konuda fikrimi aksam isten geldikten sonra belirtmek istiyorum.
      Elhamdürillah müslümanim ve seriatin günümüze uyarlanmasini neden istemedigimi aciklamak istiyorum.

• bir ülkenin yönetimini güçlüler belirlediginden yönetimde kendini var edenin yanında olur mantıken degil mi

0|1
    0|0
  • türkiyede kileri eleştir önce, şidi Fetocü diye Atatürkçülere sarmaya başladılar sanki 50 yıldır, fetöye yardım eden onlar değildi Atatürkçülerdi

0|3
    0|0
  • Hükümet fakirleri S*kmek İçin Zenginlerede vermek için burdadır!

#Rash

0|4
    0|0
  • Bana politika yaptırmayın harbi yoruldum ya :(

0|2
    0|0
  • Yıkabilersen buyur yık sistemi ya da bu sistemimn karşısına ne koyacan mesela?

0|1
    0|0
  • Bizim hükümet yalaka ve yandaş olandan yana. Yalaka olmayanlar diğerleri olarak anılıyor.

0|1
    0|0
  • dünya adaletsiz :(

0|1
    0|0
  • eeee biz oy vermesek olmazdı bunlar

0|2
    1|0
  • Arkan varsa tanidigin coksa ve nufuzluysan baglantilarin varsa birsey olmaz

0|1
    0|0
  • Kapitalizmin doğası bu.

0|0
    0|0
  • Yani hep öyle olmuştur

0|0
    0|0
  • Avat aynan oyla

0|0
    0|0
  • Aynen öyle... Adalet, din vs onlar için oy getiren kavramlar sadece.

0|1
    0|0
Yükleniyor...