Siz hiç birine altı çizili kitaplarınızı verdiniz mi?

Birine altı çizili kitaplarınızı vermek, yaralarınızı emanet etmektir bir bakıma..
Nazan Bekiroğlu
Siz hiç birine altı çizili kitaplarınızı verdiniz mi ?

1|0
17|3

En İyi Kız Görüşü

• Yok vermem

0|1
    0|0
    • 2ay

Neden?

• 2ay

Onu bırak. Çünkü okuyan bir kız çöküşlerin her zaman zirveyle biteceğini bilir. Çünkü her şeyin bir sonu olduğunu bilir. Hikayenin devamını her zaman yazabilirsin. Tekrar tekrar başlayabilir ve hala kahraman olarak kalabilirsin. Bu hayatta bir iki kötü adama yer vardır.
      Olmadığın her şey için neden korkasın ki? Okuyan kızlar bilirler ki tıpkı karakterler gibi insanlar da gelişebilirler. Twilight serisi istisnadır.
      Eğer okuyan bir kız bulursan, yanından ayırma/ayrılma. Gecenin bir yarısında, kitabı göğsüne yaslamış ağlarken bulabilirsin onu, bu durumda ona çay yap ve sarıl. Onu birkaç saatliğine kaybedebilirsin ancak her zaman sana dönecektir. Kitaptaki karakterler gerçekmiş gibi konuşacaktır, çünkü bir anlık da olsa, gerçektirler.

• 2ay

O kadar sıkı gülümseyeceksin ki neden hala kalbinin infilak etmemiş ve göğsünün kan içinde kalmamış olduğunu merak edeceksin. Yaşam öykünüzü yazacaksınız, garip isimli ve garip beğenileri olan çocuklarınız olacak. Çocuklarınıza Şapkalı Kediyi ve Aslan’ı aynı gün izletebilir. Yaşlılığınızın kışında birlikte yürüyeceksiniz ve sen botlarındaki karı temizlerken, o mırıldanarak Keats okuyacak ezberinden.
      Okuyan bir kızla çık çünkü bunu hak ediyorsun. Hayal edilebilen en renkli hayatı sana verebilecek bir kıza layıksın. Eğer ona sadece monotonluk, kayıp saatler ve yarım yamalak öneriler verebileceksen, yalnız kalman daha hayırlı. Eğer dünyayı ve onun ardındaki dünyaları istiyorsan, okuyan bir kızla çık.
      Ya da iyisi mi, yazan bir kızla çık sen.

En İyi Erkek Görüşü

• Kitaplarımın altını çizmek yerine not almayı seviyorum..

Benim kitaplarımı herkes istemez..
    Roman okumam ben..
    Risale-i Nur okurum.. Kitab-ı ilmidir..
    Herkes okumaya cürret edemez.. ;)

#Vesselam

3|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 16

Erkekler Ne Diyor 2

• Veremedim maalesef.

0|0
    0|0