Türk Kürt kardeşliğinden yanamısınız değilmisiniz?

Türk Kürt kardeşliğinden yanamısınız değilmisiniz?
Türkler ve Kürtler birlikte olduğu sürece hiçbirşey olmaz vatanımıza
Bazı kürtlerin kandırılıp pkklı yapılması yüzünden Tüm kürtlere düşman olundu

Tam kökeni kürt olanı kandıramazlar zaten

• Yaşasın Türk Kürt kardeşliği!Türk Kürt kardeşliğinden yanamısınız değilmisiniz?
    58% (43)62% (18)59% (61)Oy Ver
  • Türk ve Kürt kardeş olamaz!Türk Kürt kardeşliğinden yanamısınız değilmisiniz?
    42% (31)38% (11)41% (42)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
2ay #Rash

0|0
23|9

En İyi Kız Görüşü

• Yaşasın Halkların Kardeşliği!
    Biji Biratiya Gelan!

0|1
    4|0
    • 2ay

Ayrıca sedat Peker denen şahısa katılmıyorum kardeşliğe Ermeniler yahudiler haçlılar da dahildir, yaşasın insanlık!

• 2ay

Ben terör örgütünden bahsetmiyorum, halklardan bahsediyorum. Bu ülkede genelde çocuklar ermenilere yunanlara kürtlere yahudilere hristiyanlara karşı nefretle büyütülüyor, yok ermeni dölü yok yahudi tohumu yok kıro kürt bilmem ne diye diye insanlıklarını kaybettiler. Her türlü pisliği yapan bir türkü sırf türk diye görmezden gelip bağrına basıp da kendi halinde kimseye zararı olmadan yaşayan bir ermeniye kürde sırf ırkından dolayı hakaret eden bir zihniyeti de kabul etmiyorum.

• 2ay

Aynen öyle kardeşim helal olsun herkes senin gibi düşünse keşke

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 22

• Valla kusura bakmayın da bazı kürtlrrin kandırılması yüzünden herkes Kürtlere düşman oldu diyorsun daha dün bir kızla konuştum ağzından laf almak için soru sordum doğudan niye geldiniz pkk dan mı kaçtınız dedim biz bilmiyoruz pkk mı yoksa başka mı diyor. Nasıl yani dedim devletin yaptığını falan mı düşünüyorsunuz dedim olabilir dedi bana kalkmış maval okuyor. Pkk kürtleri öldürüp evlerini cephane olarak kullanıyormuş diyorum zoruna gidiyor sanki askerler yapıyormuş gibi konuşmaya çalışıyorfalan. Bütün ama bütün kürtler pkkyı destekliyor hiç birine inanmıyorum kardeşliklerine de inanmıyorum. Pkk sempatizanlığı yapıyolar. Türkleri ırkçı olarak görüyorlar hem Atatürkün üzerinde bulunduğu para için kendini yırtıyorlar hem Atatürke düşmanlık güdüyorlar. Maalesef ben kardeşliğe falan inanmıyorum 😂

5|1
    0|0
    • 2ay

Bilader o kürtler kürdistan kökenli benim ailem 400 oncede türkiyedeydi Atatürkçüyüm atatürkün üstünde para felanda yoktu bir 40 bin lira birikmiii vardı diğer hesabında milyarlarca vardı ama onun değildi tek kuruşta harcamadı bende pkkyi sevmiyorum o görüştüğün kızı zorla pkklı yapmışlar türkiyeden nefret eden biri ben ülkemi sonuna kadar seviyorum ama ırkçılardan nefret ediyorhm benim anlatmak istediğim her kürt aynı değil ve bu çümlenin sonunda bile gülüçük kulandın yani 😂

• 2ay

Değilim merak etme azmı pkklı dövdük 😂😂

• 2ay

hepsi diye yapamazsın sen darbe askerler de yapan Türkler di ozaman kendin irkiniza kötü diyor musun her ırk srfsiz vardır pkkli Türk de kurtde karşı dir

• Bölücülük ve hainlik yapmadıkları sürece neden olmasın. Kürt arkadaşlarım var, dini, dili, siyasi görüşü belli, yıllardır da kardeşlik ve huzur içinde yaşayıp gidiyoruz. Demek istediğim;her kürt de aynı değil

0|1
    0|0
  • Benim bayrağım altında yaşayıp benim bayrağıma saygıda kusur etmeyen herkes kardesimdir. Yediği kaba pisletenleri ne benim ne de bu memleketin hiç bişeyi olamaz

1|2
    0|0
  • Türk ya da kürt degilim. Arabım. Ama kürt ırkına ne derseniz deyin sırtınızdan vururlar, onlar laf anlamaz...

1|1
    1|1
    • 2ay

Türkleri severim ama araplardan nefret ederim çoğu insan dışı varlıklar

• 2ay

gerçek dedim

• 2ay

@Birgülll17 gerçek görünüşlerine aldanma

• Yaşasın halkların kardeşliği!

4|1
    3|0
  • Türk Kürt kardeştir.

1|2
    1|2
  • karsi degiliz komsularimiz var kürt cok severiz gidip geliriz kardes gibi ammaaa burasi turkiye sen turkiyeye kurdistan diyip turkleri dislarsan iste ozaman sorunun var.

0|1
    0|0
    • 2ay

Eee peki ya cumhuriyetciysem ülkemi seviyorsam pkkdan ve tayyıpten nefret ediyorsam

• Türk kürt kardeş değildir. Türk yücedir, kürt aşağılıktır.

3|1
    6|2
    • 2ay

bir insanı yüce yapan düşünceleridir, kazara doğduğu ülke değil

• 2ay

@Rikatoteku amahaan cahil olmaha devam etsinler bakalım birgün onlarda uyanacak bir adamın bukadar düşmanı varsa ülkeyi böyle kandırmaha devam etiremez

• Ayrımcılığın her türlüsüne karşıyım

1|1
    1|0
  • Bazi kurtler cidden cahil. İnatla haklarinin yendigini savunuyorlar laf anlamiyolar türklerden nefret ediyolar halbuki biz kurtlerden nefret etmiyoruz onlar kendilerini toplumumuzdan dışladıkları sürece bu kargaşa bitmez

0|1
    0|0
    • 2ay

Sağol kardeşimde malesef çoğunuz nefret ediyor bizden bilip bilmeden

• 2ay

Ya insanlar gergin kürtlere karşı antipatileri olmalari doğal. Ama vatanini seven geçmişini bilen kürde hiç kimse nefret beslemez

• 2ay

Bende öyleyim ama hep nefret işte

• Sedat pakere katılıyorum

2|1
    2|0
  • kürtlerle pkk lıları karıstırmamak lazım

1|1
    1|1
  • Türk kürt ayrimi cok sacma bence

0|1
    1|0
  • Ben bir Kürdüm bayrağım kırmızı beyaz dir

1|2
    1|2
  • Mezopotamya eşşekleri ile kardeşlik mi? Asla!

#TürkIrkıVarzOlsun

K*rt lütfen!

0|1
    1|2
  • pkk hdp destekleyen her türk düşmanımdır

0|2
    0|2
  • kürtse kürtlüğünü bilsin otursun oturduğu yerde türkiyeden toprak isteyenler alıcaklar, ama ALTINI alıcaklar anladınız siz

0|0
    0|0
    • 2ay

Bilader kürt türk kardeştir türkiye kürtlerinde vatanıdır bölmeye çalışan şere*siz kürtler var onlar oturmamazlar ama vatan sever kürtlere öyle artisli sözler söylemene izin veremem

• 2ay

Geneleme yaptığın için sana kızdım bilader kürtse kürtlüğünü bildinr oturduğu yerde otursuna kızdım ben ülkeyi bölmeyi çalışanlar oturamaz siktirolup gidecek diyorum senin anlamanmı bozul vatan sever kürtlerde türkler kadar eşit olmalı bitürlü anlamadın gittin

• Kardeştir

0|1
    2|1
  • Ya kurtlerin bazilarinin iyi oldugu kardesim olmasini gerektirmiyor kesinlikle

0|1
    0|0
  • Hdp ye ve diğer küçük terörist partilere oy verdikleri sürece PKK ya desteklerini kesmedikleri sürece hicbirsekilde kardeş değiliz akıllı olsalar akılları çalışsa oy vermezler kendi sehirlerindede bomba patlatiliyor kendi kürt akrabalarıda intihar saldırılarında ölüyorlar artık anlasınlar hdp PKK daes pyd ypg dhkpc bunların hepsi daha sayamadığım terör örgütüdür madem Kürtler Türkiye'yi Türkleri kardeş olarak görüyor ozaman hdp ve diğer terörist olan ismini dahi bilmediğimiz o partilere oy vermesinler

1|0
    0|1
  • Olabilse guzel olurdu ama zor gibi

0|1
    0|0
  • bu kadar olaydan sonra kardeştir diyebilir miyim bilmiyorum ama her kürde pkk li muamelesi yapılmasına deli oluyorum bazı türklerden daha delikanlı kürtler de vardır eminim

1|2
    1|0
    • 2ay

Onların çoğu tayyibin pkkyla yaptığı anlaşmalar sayesinde ortaya çıktı zeki olan kürt zaten öyle bir salaklık yapmaz hayatan bıkmış ölmeyi bekleyen kürtler anca pkkya katılır

Erkekler Ne Diyor 8

• Yaşasın Türk Kürt kardeşliği!

0|1
    1|1
  • Kurtten kardesi birak insan olmaz

2|1
    2|2
    • 2ay

Niyemiş olum sende

• 2ay

@Eskilerdenbirisiişte olm harbi zeka sorunsali var sizde :D 1. Hdp li kopekler gunuzme bile pkk teror orgutu degil diyor destek veriyor. Daha gecen gun bir kac gun once pkk ya karsi yapilan eylemlere adamlar katliam dedi be. Adam turkiye ermeni soykirimi yapmistir dedi herneyse abi tek kelime yazmicam zaten kurt zekasi kafaya girmezki duvari kalin ag ver kuregi eline calissin bin liraya tek yaradigi is bu

• 2ay

Ne diyon olum sen adam gibi yaz bir pkkyı anladım türkiyeye pkknın yapmış olduğu çoğu katliam zaten tayyibin oyunu

• 271 tane devlet ve beylik kurmuş Türk ile özerkliğini Amerika'nın sayesinde almış Kürd'ün kardeş olabilme ihtimali mi?

Kavimler Göçü ve İstanbul'un fethi ile iki kere çağ açıp kapatan Türk ile tuvaletin kapısını kapatmayan Kürt mü?

Çanakkale Savaşı'nda mevzisinden kaçan 72 ve 77. Kürt Alayları ile yoksa tamamı Türk olan 57. Alay mı kardeş?

Amerika'nın, İngiltere'nin, Fransa'nın, Belçika'nın, Almanya'nın, İsrail'in ve daha adını unuttuğum devletlerin köçekliğini yapan Kürt ile 72,5 millete büyük olduğunu gösteren Türk mü kardeş?

Irklar arası kardeşlik tamamen hayal ürünü olup en ucuz uyuşturucudur. Bırak bir Kürd ile Türk'ün kardeş olmasını, bahsettiğim uyuşturucuyu kullanan bir Türk ile Türk kardeş olamaz.

Demişsin ki Atatürkçü'yüm. Sen Atatürkçü olamazsın hatta Türk olupta Atatürkçü'yüm diyenler de Atatürkçü olamaz. Atatürk teoride ve pratikte Türkçülük yapmış ender bir insandır. O yüzden Atatürk'ün ne olduğunu bilmeden Atatürkçü'yüm demeyin.

0|0
    0|0
    • 2ay

Benim ırkım türklerle büyüme 400 yıl once urfadaydıkkardeşim yani devleti birlikte kuranlardan kürdistanlı değil yani köken merak etme hatta o yılarda suriye kobanide bizimde ordandı yani biz baya biz eskiyiz 😁

• 2ay

Çocuk Osmanlı'nın 500 yılını onaylamam, demokrasiye de inanmam, yobaz değilim, gökten geldiğine inanılan kitaplara inanmam. Türkçü - Toplumcu bir devlet politikasının oluşmasından yanayım tıpkı Atatürk dönemindeki gibi.
      Sana s*lak, apt*l, dingil vs kelimelerini kullanmamak için kendimi zor tutuyorum. Yanıt yazma millet apt*llığını daha görmesin.

• 2ay

Bak herşeyin yanlış bir o gökten gelen kitaplara inanmam dediğin doğru helal olsun 😂 Yobazlar bahçesine girmek istemeyen biri vay anasını

• https://youtu.be/-GiAPGemmBM

şunları ben kardeş olarak görebilirmiyim bir bak bakalım

0|1
    0|0
    • 2ay

Onlar soytarı bilader geneleme yapma her kürt onlar gibimi?

• 2ay

benim doğrum doğrudur senin doğrun yanlıştır

• 2ay

Peki anlaşamıcaz 👋🏼👋🏼

• Türk ve kürt kardeş değildir. asla da olamayacak.

2|2
    2|1
    • 2ay

Nedenmiş bilader o?

• 2ay

nedemek çoğu kötü ya darbe yapan asker bakarak sizde kötü gozükuyorsunuz

• 2ay

Bırak bu ayakları

• Kardeş Kardeşin dilini yasaklamaz o eskiden di yav dediğini duyar gibiyim.
    ikinci resim kendi çekimim.
    http://i.hizliresim.com/A3yoPv.jpg http://i.hizliresim.com/vZJ07z.jpg

0|0
    0|0
  • Türk kürt kardeş olamaz

0|0
    0|0
  • Yaşasın Türk Kürt kardeşliği!

1|1
    1|1
Yükleniyor...