Sınırlar neden bu kadar sinir bozucu?

Ben bu dünyada yaşıyorsam dünyanın öbür ucunu da rahatlıkla görmek istiyorum bu dünya hepimizin değil mi? Ama en yakınımızdaki ülkelere giderken bile bir sürü işlemler bir sürü gereksiz şeyler.. Ben artık arabama atlayıp tüm dünyayı rahatça gezmek istiyorum 😂

Güncellemeler:
2ay Dünyada kötü şeyler var bu sınırlar da bu yüzden farkındayım. Zaten tepki çekmek istediğim nokta da bu keşke kötü şeyler olmasa keşke sadece insan olabilsek sadece dünyalı olabilsek... 😇

3|2
9|19

En İyi Erkek Görüşü

• Sınırlar kadar saçma bir şey yok düşünsene sincaplar sürüngenler kuşlar o sınırları tanımadan geçiğ gidiyorlar biz o kadar zekiyiz ki bir ülkeden bir ülkeye gitmek için aramıza sınır koyuyoruz.

2|0
    0|0
    • 2ay

Kesinlikle birbirimizin düşmanı olmusuz zaten en başta.. Burası ilk ayak basanindir ya da kim daha güçlü ise onundur mantığı var insanlar iyi olmayı basarabilse güç kavgasına tutusmasa herkes için daha güzel olacak ama işte bunu onlara anlatmak ne mümkün...

• 2ay

Aynen dediğin gibi bu saçma şeylerin kalkması lazım ırkmış sınırmış inşallah ilerde insanlar herşeyin farkına varıp ben dünyalıyım deyip sınırları aşabilirler :)

• 2ay

İnşallah 😄

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 18

• Sınırların olmadığı, herkesin X ülkeli değil de,
    Dünyalı olduğu bir gelecek hayal ediyorum.

Hala ütopya görünüyor... :D

1|0
    0|0
  • Öncelikle dünyada tamamen barış hakim olması lazım bunun için. Aksi halde ülkeler sınırlarının berisini korumak için böyle yaptırımlar uygulamak zorundadır

1|0
    0|0
    • 2ay

Evet bunu anlıyorum yani aslında bir bakıma buna da tepki çekmek amaçlı sordum zaten barış olabilseydi dünya daha güzel olabilirdi 😔

• 2ay

aynen keşke...

• sınırları belirleyen yine kendimiz..
    insanlar..

1|0
    0|0
  • Hımm, aferin güzel konuştun.

1|0
    0|0
  • Merhaba kaydırıkubbak kız

Sınırlar, terörizm ve kaçakçılık tehlikesinden mütevellit bu kadar prosedüre müptela kılıyor sizleri

0|0
    0|0
    • 2ay

Biliyorum haklılar da zaten keşke bu kötü şeyler olmasa diyorum ben de zaten

• gezebildiğimiz kadar bizimdir coğrafyalar fakat içimden biri sesleniyor paran mı var diye realite bazen çok acımasız 😄

1|0
    0|0
    • 2ay

Orası öyle 😂 Ama çalışıp kazanma imkanımız var yani 😂

• 2ay

Haklisin sanssiziz galiba biraz 😂

• 2ay

Galiba mı 😄 Olsun herşey de vardır bir hayır ben fakir fakir mutluyum 😄

• sen 18 oldun bir havalara girdin heee otur bakıyım oturdugun yerde 😂

1|0
    0|0
  • Arabayla mi istanbuldan bayburta git ehliyetle beraber arabayi satarsin tiksinirsin be 😄

1|0
    0|0
  • Bu ütopik ama aynı görüşteyim seninle.

1|0
    0|0
  • Durma hemen basla

1|0
    0|0
  • vizesizlere giderek başla ben öyle yapıyorum

1|0
    0|0
  • Bilmem

0|0
    0|0
  • Oha arabanmi var uuu beybii

0|0
    0|0
  • suriyelilerden rahatsız oluyosun çingenelerden de. sonra diyosun ki benim dünya da bir cacığa yaramaz tc vatandaşlığım ile amerikaya gidim norveçe gidim. sen o pasaportla burdan anca tuvalete gidersin kızım

0|0
    1|0
    • 2ay

Benim kimseden rahatsız olduğum yok ben insanları Suriyeli ya da Çingene diye de ayirmiyorum benim için iyi ve kötü insanlar var sadece. senin bir caciğa yaramaz dediğin o vatandaşlik da dünyalara bedel benim için ha ayrıca ben o pasaportla tuvalete değil ama başka ülkelere gittim İtalya buna güzel bir ornek. napsak da ülkeyi kötülesek diye çabalamayi bırakın komik duruyorsunuz

• Araba çok yakar

1|0
    0|0

3 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 8

Yükleniyor...