Anama sinir olsum?

geçen kpss ye calısıodum atanda seni de kuzenin gibi satalım dedi artık nası baktımsa artık gözün korkudan dısa fırladı diyor mesela ben cocuk sevmem diorum baskasının yanında deme alacakları varsa da almazlar diyor kafamın tasını attırıyor
Allahtan fazla güzel bir hatun değilim deyse talep görmüyorm deyse hemen satardı acaba tüm analar böyle mi?

0|1
4|16

En İyi Erkek Görüşü

• :)
    Kadınlara mal gibi bakılan bir ülkedeyiz
    Böylesi cok :)

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 15

• Aynaya baktiginda kendini ne goruyorsin acaba, bu ne kadae ozguvensiz bir ruh halidirki annenin şakasını bile kaldiramiyorsun... Hayata bu kadar küsme, kır kabuğunu...

0|0
    0|0
    • 2ay

valla cok cirkinim kara ten kara kas kara göz kara saç

• 2ay

evet müfettiş uzman olmak istiyorum benim hayal ettiğim meslek o aksini düşünmek dahi istemiyorum

• 2ay

Ama her yil bir yilinn daha ziyan oldugunu unutuyorsun... İnsan hayalleri icin yasar, bunu en iyi ben bilir ve anlarim, cunku hep basardim.. Ogretmen olamadiysam memur oldum, durmamaliydim, durmadim, atama icin devletin keyfini bekleyecek kadar bol vaktim yok benim.. Bir sürü secenegin var onunde, sen kolayi secip bekliyorsun ve her yil hayal kirikligi yasayarak aslinda icindeki "sen" ide öldürüyorsun ama farkinda degilsin müfettiş hanim...

• Ne var bunda evlendiğini görmek istiyor kadincagiz 😊 annelik ic gudusu bu kizmana gerek yok senin kizin olsa sende onun evlenip yuva kurmasını istersin. Sonuçta senin yetistirdigin senin için ozel bir varlik 😉

0|0
    0|0
    • 2ay

ben kararı kızıma bırakırım o sorumlulugu almayı göze aldıgında o olgunluga eriştiginde laf olsun torba dolsun evliliği yapmasını istemem

• 2ay

benim bu yaşa kadar konustugum olmadı

• 2ay

Bu yaştan sonrada pek uzun iliski bekleme gelmez cok zor

• Bugünlerde evlenmelik kızlar kaça gidiyor😂😂😂

0|0
    0|0
  • Ahahah komik

0|0
    0|0
  • Yok o senin ananın k. aşarlığı 😀

1|0
    0|1
  • mal mısın ki satılıyosun?

0|0
    0|0
  • Kıymetini bil sonra bir varmış bir yokmuşun içinde bulursun kendini. Kalbini kırma kafi...

0|0
    0|0
  • Her anne kızının mutluluğunu görmek ister ama bu biraz aşırıya kaçmış

0|0
    0|0
  • Enteresan bir diyalog olmuş (eğer şaka değilse tabi)

0|0
    0|0
    • 2ay

gayet ciddiyiz

• 2ay

Yani çocuk yaşlara bir çoğu anneyle çocuk diyalogudur bu ama belli bir yaştan sonra olmz

• :D senin muruvvetini istiyo iste kotu mu :) Evde kalsan daha mi iyi olucak :)

0|0
    0|0
    • 2ay

ev iyidir ev

• 2ay

28 e kadar değişmediyse bu yaştan sonra zor

• 2ay

:) belkide evlenip gormem gerekiyo bir yuva kurmanin guzellligini :)

• Ben almak istiyorum seni :)

0|0
    0|0
  • Şakasına diyodur

0|0
    0|0
  • Face var mı tanisalimm

0|0
    0|0
  • Satmak ne kelime ya şakayla söylenmesi bile çag dışı kölemi satıyor annan?

0|0
    0|0
  • kaça vermeyi düşünüyor

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

Yükleniyor...