Kızınız geldi ve ben hamileyim dedi tepkiniz ne olurdu?

Bekar kızınız hamileyim dese ne yaparsınız?

Güncellemeler:
2ay Guncel

1|0
19|42

En İyi Erkek Görüşü

• kizini dövmeyen dizini dövermis ata sözünü yasamis olurum sanirim
    bu kadar serbest biraktiysam suc birazda benimdir arka cikarim

1|0
    1|0

En İyi Kız Görüşü

• Ben babama desem kavga çıkar hatta saka yaptım desem öyle şaka mı olur diye kavga devam eder :D annem inanır sanırım hemen kafasında birsuru şey kurmaya başlar şaka yaptım dersem de terligi yerim :D

1|0
    0|0
    • 2ay

Terligi agzinin ustune yersun :D

Erkekler Ne Diyor 41

• Allah göstermesin kardeş kötü bir durum
    Atsan atılmaz sövsen sövülmez
    Hemen kimse duymadan evlendirirdim
    Yoksa olay büyür

1|0
    0|0
  • Önce sağlam bir tokat atardım muhtemelen daha sonrada evlatlıktan red ederdim
    https://i.hizliresim.com/kvpklJ.gif

0|0
    0|0
  • Kızım olmadığı için şanslıyım.

0|0
    0|0
  • Aferim babacım derim

1|0
    0|0
  • ilk önce kızıma elimi bile sürmem kızımdan kimin yaptığını bir şekilde öğrenir o kişiyi bulur ıssız bir ormanda silahla kafasına sıkarım kızımla evlendirmem züppeyi ama kesin öldürürüm ormanda sonra kızımı hastaneye götürür kürtaj yaptırır onu bir daha bu hatayı yapmaması için sıkı önlem alırım bir çok şeyi kısıtlarım ama hayatta el kaldırmam

0|0
    0|0
    • 2ay

Neyi kisitlarsin?

• 2ay

Lan bir ziktr git akodumun putaisti tengriymis ahah bildigin şaman.
      Kizin tecavüz edilmis olsa baska birsey. Kizin oros puluk yapsin sonra git cocugu vur yok ya, yok öyle bir dünya

• 2ay

@Cako05 al işte çomar sen ne anlarsın anadolu kırması rum melezi bizde kızlara el kalkmaz anandan babadan dededen bunu gördük evet Tengriciyim o arap peygamberi muhammedin amna koyam öyle arap götü yalamaktan arap olmuşsunuz

• Aldırırız derim

0|0
    0|0
  • Önce ağzına ederim ama sonra sahip çıkarım yine de ortada bırakmam. Karnındaki günahsıza dua etsin.

1|0
    0|0
  • kimden kızım derdim, sonra çocuğu getirirdim kafasına silahı dayardım evlenecek misiniz yoksa sıkayım mı derdim.
    3 defa hapise girdim, hollandadaki yer altı işlerine parmağım var.

0|0
    0|0
  • çok zor bir soru..

0|0
    0|0
  • Allah yasatmasin o anki ruh halime bagli simdi ne desem tersi cikabilir biraz gel gitli bir sinir sistemim var kizim olacak sahis bunu dusunerek her adimini atar zaten neler yapabilecegimi babasi olarak az cok tahmin eder diye umuyorum.

0|0
    0|0
  • Namusumuzu temizlerim lo

0|0
    0|0
  • Gel otur gel gel, yorulma kizim, otur sen dinlen ben öldürürüm seni derim

0|0
    0|0
  • Ne diyoonn ağazına tokatı çakardım sonra kafasını tüpe sokar gaz verirsim agazına sonra yakıp beynini eritirdim sonra parmaklarına tek tek çivi çakar ayaklarına bıcak sokardım sonra gövdesini elektrikli testere ile şaka şaka a. k konuşarak hallederdim sonuçta benim kızım ben nasıl yaşarsam oda öyle yaşamaya hakkım var ve kızmazdım olayı halledersim ve millet ne dedi skmde olmazdı herkes önce kendisine baksın a. k 😀😀

0|0
    0|0
  • Olur olur dirilirim herhalde onur boyu namuslu bir kız yetistiremedim diye vicdan azabı cekerdim. erkek çocuğun içinde aynı duruma duserdim bu kızı hamile bıraksa

0|0
    0|0
  • pis günahkar derim taslatirim:)))

0|0
    0|0
  • Düş önüme kürtaja gidiyoruz hanemize gayrimeşru çocuk istemiyorum bu konudan da kimseye bahsetme gerisini sakinleşince konuşalım..

0|0
    0|0
  • Allah korusun.

0|0
    0|0
  • Doverim

0|0
    0|0
  • dede oluyorum açın rakı sofrasını :D

0|0
    0|0
  • Öyle bişey diyemez

0|0
    0|0
  • Tokat'larım

0|0
    0|0
  • Bira gobegidir o derim :D

0|0
    0|0
  • Hemen dünürümü arayıp müjdeyi verirdim..

0|1
    0|0
    • 2ay

Bekarsa önce meseleyi anlayıp çözüm yolu bulmaya çalışırım. İş mahkeme ya da nikah salonunda bitebilir.

• 2ay

Him iyi

• Bir hatadır yapmıştır evlenecek kişi varsa yanında evlenirler yoksa kIzımı dövüp sokağa atacak değilim canımdır her daim onun yanında olurum ama kısıtlamalarım olur tabi başta bağırır çağırırım yapanı bulurum sonra dediklerimi yaparım

0|0
    0|0
  • Evli değilim ne desem bekara eş bpşaması kolay diye bir söz olur onun içşn birşey diyemiyeceğim

1|0
    0|0
  • dogurmak istiyor musun? o benim de torunum ote yandan sen benim kizimsin sakin uzme kendini. intikam istersen de erkekten nasil cocuk yapilir cumle aleme gosterebilirim.

0|0
    0|0
    • 2ay

Ne yapacan

• 2ay

her zaman her konuda. hayat bir sinavsa sorularin yarisini ben hazirlarim;))

• 2ay

Vaoww

• Sokağa atcak halim yok.. Yanında olurum her zaman.

0|0
    0|0
  • kız bekar galiba babası bellimi bari

0|0
    0|0
  • Zor ya. :( bilemedim şu an. Sevgilisi değilse hamile bırakan aldırırdık herhalde.

0|0
    0|0
  • Kimden peydahladın çocuğu

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    11

Kızlar Ne Diyor 18

• Osmanlı tokadı yer. Ama sahipsiz bırakmam çocuğumu. Yapmış bir hata. Bize de düzeltmek düşer

1|0
    0|0
  • Oglani bulup evlendiririm istemese oğlanı köprüden atarim

2|0
    0|0
  • Korunmadan ilişkiye girdiği için kızarım. Sonra ne yapmak istediğini sorarım. Çok gençse doğurmasını desteklemem.

0|0
    1|0
  • Ağzına s. ıçarım

1|1
    0|0
  • Kimden oldugunu öğrenmeye çalışırım. Kendi isteğiyle mi oldugunu sorarım. Kendi isteğiyle olmuşsa bebeğin babasıyla evlendiririm. Ama bebeğin babası evlenmem ayagına yatıyosa hiç yalvartmam kızımı. Kızıma da torunuma da sahip çıkarım.

0|0
    0|0
  • Döverim

0|0
    0|0
  • Psikologa gideriz

0|0
    0|0
  • Aldırsın

0|0
    0|0
  • Çok kızarım ama yargısız infaz etmem yine de

0|0
    0|0
  • Kocan nerde derım

0|0
    0|0
  • Olley nene olcam

0|0
    0|0
  • Bebeğin babasını bulurum

0|0
    0|0
  • Düşünemiyorum 😄

0|0
    0|0
  • Kötü olur tepkim

0|1
    0|0
  • Buyuk konuşmamak lazim

0|0
    0|0
  • Valla cehenneme gidiceksin derdim okadar yapmış zaten yardım ederdim

0|0
    0|0
  • Hiç bilmiyorum

0|0
    0|0
  • Sorumluluk alabilecek bir yaştaysa kararı ona bırakır ve destek olurum ama küçükse kesinlikle kürtaj.

0|0
    0|0
Yükleniyor...