Cinci hocalar sahtekar mı yoksa gerçekten söyledikleri doğru mu?

Cinci hocalar sahtekar mı yoksa gerçekten söyledikleri doğru mu?

0|0
2|3

En İyi Kız Görüşü

• bence sahtekarlar madem cinleri kontrol ediyorlar gitsinler defin bulsunlar o zaman

0|1
    0|0
    • 2ay

beni tanımayan adam sadece anne ismimden herşeyimi ortaya döktü inanmak istemiyorum ama mecbur kalıyorum

• 2ay

ahaha

• 2ay

Cinciye girmeden once orada bir odada oturdunuzmu? Eger oturduysaniz oradan birisi sizinle oraya niye gittiniz derdiniz ne falan gibi muhabbette bulundumu? Eger cevabiniz evet ise iyi degil cunku bazi sahtekarlar odaya dinleyici koyuyor ve siz girmeden evvel sizinle ilgili bazi seyleri ogreniyor. ya da sizinle konusan adam iceri girip sahtekar cinciye bilgi veriyor. Eger bunlar olmadiysa siz zaten dogru cinciyi bulmussunuz.

En İyi Erkek Görüşü

• Sahtekarlari cok. Ama gercekten cinlerle iliskisi olanlarda var. Mesela benim evimi hic bilmeyen bir cinci bana evimi tarif etti hatta bahcemdeki buyuk bir agaci bile tarif ederek orada bir cinin yasadigini soyledi. Bir arkadasim gercek bir cinci bulmustu ve cinci ona evde iki tane buyu muskasi var diyerek muskalarin yerlerini tarif etmisti arkadasim eve dondugunde muskalari hocanin tarif ettigi yerlerden cikarmisti. Boyle birini bulursan dogru cinciyi bulmus olursun.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 2

• Sahtekar hepsi ve bunlara inan insanlar gerizekalıdır ma ldır özülürd ür net Sana Allah akıl fikir vermiş dua etmek için 5 vakit namaz vermiş sen ondan istemek yerine ne hakla onun yarattığı hoca sahtekarından medet umarsın ki ve cinleri yönetebildiğine inanırsın bence insanlar bu kadar ap tal olmasa cinci hocalar olmazdı

0|0
    0|0
    • 2ay

inanmazdim hiç adam sadece annemin ismini söyledi ve yaşadığım bazi hafizamda unutulmayacak seyleri söyledi onlar (cin) musallat olmus dedi muska yazdı senin dediğin gibi dedi yalnız benden medet umma Allaha dua et dedi.

• 2ay

ama bak sende su an emin konuşamıyosun öyle tâbi ne gelirse Allahtan

• 2ay

Aman cincili şarlatanlar para kazanmak için yapıyorlar sonuçta inanmak saçma geliyor bana

• Bence sahtekârlar.

0|0
    0|0
Yükleniyor...