Komik anılarınızı anlatır mısınız gülelim beraber?

Üşenmeyin lütfen 🤗okicaz gülcez ne guzel 😂moralim bozuk

0|0
3|8

En İyi Erkek Görüşü

• Bir gün cenaze evindeyiz maçkolik in sesi açık kalmış goool diye ses geldi , cenaze yakınlarından biri ağlayarak Arsenal mi attı dedi Allah affetsin jdjdjdj

2|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• 1. Basket antrenmanım var gittim 4 saat yetmedi bir 4 saat daha ama çok seviyorum napıyım otobüs geldi ayakda duramıyorum tabi neyse evin önündeyim sürünüyorum resmen ayaklar çapraz düzelmiyor baya bildiğin penguen gibi mal mal gityim eve
    2. bir keresinde canım sıkıldı asansöre bindim şarkı söylüyorum sonra asansörün kapısı şarkı söylerken bir açıldı rezil oldum
    3. kısır yaptık komşuya vericez ama bir leğen dolusu yerdede pas pas var bende ayağımı sürte sürte gidiyorum birden bir kaydım sen bir leğen dolusu kısır cumburlop kafamdan aşağı😂
    4. Küçüken ablamın ağzına kustum 😎😏

1|0
    0|0
    • 2ay

Sonuncu bir miktar iğrenç ama güldüm hepsine allahta seni guldursun😂

• 2ay

Sağol canım:)

Erkekler Ne Diyor 7

• Kemer alıcam diye avm de pet shopa girip tasmayı kemer sanmıştım
    Kemersizlik başıma vurmuştu

1|0
    0|0
  • biraz argo kaccak ama anlatiyim sporla ugraztigimdan gogus killarimi surekli makinayla almak durumundayim ve bu is sikti beni dedim net cozum epilasyon neyse once on arastirms yaptim netten adres falan aldim dukkanlarin tek tek dolastim sonuncusunda bayana dedimki ozel bolgenin fiyati nedir o dedi tum vucuttan daha pahali dedim neden ki basini ben tutuvereyim..😂😂

1|0
    0|0
    • 2ay

Allah affetsin ne diyim😂

• bir keresinde sag elimi sol elimle aldattım

1|0
    0|0
  • Kızlar wc sinde mahsur kaldım...

1|0
    0|0
  • dünyaya geldim.

0|0
    0|0
  • bu kadar rahat olman beni gerdi

0|0
    0|0
    • 2ay

? Nasil ya

• 2ay

Ben az önce uyandım uyanacak bir sebebim bile yok bayramda da uyudum bırakta bir emojilik hakkim olsn

• 2ay

çalisiyor musun

• Yolda düştüm

0|0
    0|0
    • 2ay

Prensip olarak dusen insanlra hep gulmusumdur

• 2ay

Düşüp salağa yatanlara daha çok gülmüşündür sen paylaş bişilet

Kızlar Ne Diyor 2

• Apartmana isemistim bir oglanin kucagina oturmustum yanlislikla bende ani cok hangisini anlatiyim :D

0|0
    0|0
  • Stand up izle

0|0
    0|0
Yükleniyor...