Bu rezillerin derdi ne?

Tamam atesitsiniz. Kiminiz marjinalsiniz. Müslüman değilsiniz vs. Bu saygısızlık, yazılanlar , hakaretler niye? Resimdeki hiçbirşey değil. Twitterda o kadar çok şey var ki. Müslümanlar onların inancına saygısızlık yapmazken, bunların derdi ne?Bu rezillerin derdi ne?

0|0
9|11

En İyi Kız Görüşü

• Bir önemi ve değeri olmayan sıradan biriyle kimsenin uğraşmayacağı gibi etkili ve gene değerli olduğundan islam ile uğraşıyorlar.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Duyanda osmanlının hakiki torunlarını sahiplendiler sanır onlarada sövüyorlar herkese sövüyorlar bu sövmenin adınıda özgürlük koymuşlar. sen bırak sövmeyi sövmelerine muhalif olduğunda özgürlük kısıtlayan bir yobaz oluyorsun bu zihniyette söven başlarının değerleriyle dalga geçen ne kadar ucube varsa anskim özgürlüğümü kullanarak anskiyorum:/

1|0
    1|0
  • 1. resimde babası namaz kılarken (büyük ihtimal cuma namazı) kızına telefonu vermiş oynasın diye. o kız en fazla 8 yaşında
    2. resim doğru! osmanlı hanımları kara çarşaflı mı sanıyorsun sen?

1|0
    1|0
    • 2ay

Cuma namazı kılan bir adamın kızına telefon vermesi normal. Ama bunu kendine taparcasına dalga amaçlı koyanlarınki sapkınlık rezillik. Artı 8 yasındaki bir kız cocugu bile gdip secde edenlerin onunde bu sekılde saygısızca durmaz. 2. resme gelirsek. Asıl sen osmanlıyı dizilerde gordugun gibi mi sanıyorsun? Geniş dekolteler süslü saçlar falan. Kanuni 'nin bir resmini aç. Hangileri daha cok benziyor tartısmayalım istersen:)

• 2ay

osmanoğlu ailesi yaz çıkar karşına. osmanoğlu ailesini romanovlar gibi katletmediler. avrupaya gitmesine müsaade ettiler

• 2ay

Hepimiz osmanoğluyuz o zaman. Alttakileri kabul etmeyip üsttekileri ayırmak niye madem.

• Müslümanlar yeryüzünün kanserleridir.

0|2
    1|0
    • 2ay

Korkarım ki siz yeryüzünde bir izmarit tanesi bile değilsiniz:)

• Kimse kimseye karışamaz ama saygı lazım.

1|0
    0|0
  • Büyüklük bizde kalsın, boşver milletin ahlaksızlığını

1|0
    0|0
  • Saygısızlık yapmayız cihad adi altinda gider 2 3 bombalarız bir de okul bina tararız o kadar.

0|0
    1|0
    • 2ay

Kim yapmış bunu? Kulaktan dolma asparagas haberlerle bunları gerçekmiş gibi sunan sizin gibiler..

• 2ay

Afrikaya ortadoğuya bak. Hatta avrupaya bak turkiyeye bak bu kadar mi korsun. Geçen sene boko haram 150 den fazla çocuğu öldürdü okulu basıp. Avrupa hristiyan diye isid intiharcilariyla dolu paris saldırısı... belçika saldırısı.. türkiye de ki hizbullah terörü unuttun mu bu günleri yerini isid aldı şimdi halen asparagas falan filan ne diyon kardeşim sen hangi dünya da yaşıyorsun hiç mi haber dinlemiyorsun 1 gün haber dinle dünyadan nefret edersin. Bugün islamafobiyi yaratan müslümanlardır boko haram isis el kaide gibi örgütlerin terör saldırıları yüzünden islamafobi oluyor.

• 2ay

Çünkü kardeşim siz almak istediğinizi alıyorsunuz. Işid ; müslüman adı altında insanları katleden, islamafobiyi yağan, saldırmak için can atanların ekmeğine yağ süren bir avuç hain sürüsü. Kime sorsan onları Müslüman olarak kabul etmez. Kur'an'da insanlara zulüm eden bizden değildir der. Gerçek müslüman bunu bilir. Işid den başka vurabildiğiniz birşey yok.

• Yukarıdaki resim montaj

1|0
    0|0
    • 2ay

Ateist biri tarafından paylaşılan, saygısızlık için konulan bir resim. Montajını bilemiyorum.

• Shop ya

1|0
    0|0
  • Allah sen Osmanlı torunu nedir?

0|0
    0|0
    • 2ay

Bilmiyosan ben öğretmiym şimdi:)

• ilk foto espri.
    2inci foto tamamen gerçeği gösteriyor.
    Zaten eleştirilseler yalan oldukları ortaya çıkacak dinler, eleştirenleri katletmeyi tek çözüm olarak görürler. Bu yüzden bu tip esprileri bir yerde kabullenseler de gerçeği ortaya çıkartacak eleştiriler gelince Peygambere, kitaba laf uzattı, küfretti diyerek kandırılmış, kiralık katillerini eleştireni öldürmeye göndeririler.

0|0
    1|0
    • 2ay

Boyle espri olmaz. Bilerek yapılan saygısızlık. Bu ateist birinin paylastıgı resim. Aynısı onlara yapılsa espri mi olur yine? 2. Fotografı da Osmanlı yı dizilerden öğrendiğini sananlarla tartışacak değilim.

• Adı üstünde reziller

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Ateistler cehennemde yanarken onları izleme. keyf

1|0
    0|0
  • Evet reziller

1|0
    0|0
  • offf kaale alma bile

1|0
    0|0
  • Birçoğu ergen. 2. resim doğru yalnız

0|0
    1|0
    • 2ay

Tabii. Kanuni belli bir döneme hükmetti. Osmanlı dünyaya. Osmanlı torunları dünyaya hükmediyor. Bu da onlara koyuyor;)

• 2ay

😄Hayır resimdeki kadınlar cidden osmanlı hanedanın torunları 😄

• Muslumanlar saygisizlik yapmsz dedin ya beklr ve gor simdi kufurleri..

1|1
    1|0
    • 2ay

Müslümanın kendini savunma hakkı yok mu?

• 2ay

@solomonkAne Biraz realist bakarsan ne demek istedigimi anlayacaksin, bunlar basit seyler. Takilacak bir sey yok. Edilen hakaretlere karsi hakaret edilmis amacina da ulasmis. Saygi konusuna gelince din konusunda hassasiniz eyvallah da karsi taraf bir sey yapmasada sayginiz yok.

• 2ay

Hala genelleme yapıyorsun takıntıların var sanırım bende müslümanım sana hakaret ettim mi? Herkesin 1 kutsalı vardır bu din olmak zorunda değil benim için Allah kutsaldır senin için sevgilin ya da çocuğun vatanın ya da saçların olabilir. Benim burada ateist arkadaşlarım da var sorun yok görüşüyoruz bazen onlarla birlikte bende makara yapıyorum ama bazen de yuh artık deyip küfürü basıyorum. Birde birçok tartışmam da fark ettim ki ateistlerin çoğu konuşmanın sonunda ya tecavüze uğramış ya anne babasından şiddet görmüş ya da pkk sempatizanı çıkıyor. Zayıf karakterli insanlar. Senin gibi ya da saçadam gibi hakiki dinsizleri kenara ayırarak söylüyorum. Saygısızlık yapanların amacı farklı. Kendince intikam alıyor reel hayattaki ezikliğinin acısını buradan çıkartıyor. Senin o soruna saygısızlık yapılmışsa onu da savunmam eleştiririm

• Müslümanlar onların inancına saygısızlık yapmazken mi dedin 😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂 ayrıca ikinci resmin nesi saygısızlık oluyor apaçık gerçekler.

1|0
    1|0
    • 2ay

Yahu bunları paylaşanlar ateistler. Ateistlerin ne inancı var da dalga geçelim😂😂😂😂😂.
      2. resime gelince bir bakıma doğru niye biliyor musun? Kanuni çok iyi bir padişah olabilir. Ama devri bitti. Osmanlı dünyaya hükmetti. Tıpkı o 'Sığırlar'ın dünyaya hükmedip, sizinse bir avuç silinecek insanlar olmanız gibi:)

• 2ay

Çünkü onlar akıl ve bilimle uğraşırlar :D sizin kadının vajinasıyla uğraşıp hayatı kısıtladığınız zamanlarda onlar bilimle uğraşıyorlar. Mutluluk oranlarına bakarsan da sizden epey öndeler. Yani kazanan belli aslında saçma sapan sorunlarla iman adı altında boğuşan enayiler sizsiniz :D

• 2ay

Akıl ve bilimle uğraşıyorlar:)) Aklı olan Allah'ı doğruyu bulur. Sizdeki akıl yapay biraz canım ya:) Kadın vajinası dediğin şeye 'Namus' deniyor. Kaç kişinin girip çıktığı belli olmayan şeye bilim denmez canım benim:) Mutluluk oranlarına gelirsek; birçoğunun sonu intihar ya da kafayı yemişliklerle son buluyor. Bu konuda tartışmayalım bile istersen:) Kazanan belli dediğin gibi. Senin gibiler anca meyve veren ağacı taşlarsınız:))

• Müslümanlar onların inancına saygısızlık yapmazken mi ahahahhahahaha bu cinayetleri kim işliyor o zaman kadın yüzünü açınca kezzabı kim atıyo kim kadını diri diri gömüp taşlıyo kim diyo iki kadın bir adama denktir diye
    Hangi dünyadan geldin kardeş

1|0
    2|0
    • 2ay

Canısı ateistlerin ne inancı var da Müslümanlar onların inancıyla dalga geçsin:)) Kulaktan dolma bilgilerle gelip ahkam kesmeye calısanlarla tartıscak pek bisy yok aslında. Zira tarihi bile bilmediğin, diri diri toprağa gömenlerin İslamiyet yokken , peygamber efendimiz dünyaya gelmeden önce oldugunu bilirdin:)

• 2ay

Kes

• 2ay

😂😂Kes mi? Kaç yaşındasın cidden? Devam et eğleniyorum:)

• Reziller cidden..

1|0
    1|0
Yükleniyor...