İnat değil mi bir daha soruyorum yönetim hata bulursan kaldır..😊😊 ?

Az önce sorum kaldırıldı. Ve ben sorumun iadesini beklemiyorum sorumu kendi kendime iade ediyorum. 😊😊
Lafı uzatmayacağım. Türk kızlarına laf eden beyler buyrun size kapaa neyse hediye olsun 👊😊😊
Bu video ülkemizdeki bayan turistlerin Türk erkekleri hakkındaki düşünceleri 😂

Bu da ülkemizde ki erkek turistlerin Türk Kızları hakkındaki düşünceleri..
Siz ne düşünüyorsunuz? 😊😊 Video hakkında?

Güncellemeler:
2ay Diğer videoyu atmayı unutmusum ya buyrun link. Yerdiğiniz Türk kızlarına yorumlara bakın
https://youtu.be/EsC2dKWqNtg

2|0
6|10

En İyi Erkek Görüşü

• 3. röportaj yapilan mature teyzeye fena kıl oldum, burnumuz buyukmus, hic aynaya bakmiyor galiba..
    Sen yine toplumsal bir konuya değinmissin, tebrik ediyorum, stilin bu site icin fazla...

1|0
    1|0
    • 2ay

Ahah yeni anladım ben senin yorumunu 😂😂 teşekkür ederim güncele de bak

En İyi Kız Görüşü

• Gavurlardan bize ne ya , onkar zaten Türkşye'yi genel olarak sevmez ama nedense Türkiye'den de çıkmazlar. Asırlardır gözleri var topraklarımızda kafirlerin, ondan çekemez bizi kıskanırlar. Her yerde kötülerler. Bunların lafına mı bakcaz. Türk erkekleri de biraz milliyetçi olsun böyle gavur kızlarının bir taraflarını kaldırıp peşlerinde koşmasınlar.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Sorunu şikayet edeceğim senin zuzu😂😂yaşasın kötülük😈
    Görüşleri iyi lan ben daha çok gömerler diye düşündüm ama yok yok iyi arada bazıları abaza kanka türk erkeklerine denk gelmiş ama olur o bunlar normal yurdum insanı.😂😂
    Bir kaç tane bağcılar apaçisine denk gelmiş demekki bu hatunlar😊
    Yalnız sondaki gacı ne ayak önce ingilizce sonra şakır şakır türkçe konuşmaya başladı.
    Şimdi düşünüyorumda diğer konuşan kızlarda türkmüydü acaba diye😱😱
    Bu arada abisinin gülü, Bu da ülkemizde ki erkek turistlerin Türk Kızları hakkındaki düşünceleri..
    Siz ne düşünüyorsunuz? 😊😊Video hakkında?
    Demişsin ama videoyu koymayı unutmuşsun be zuzu😂😂😂😂

0|0
    2|0
  • İyi şeyler

1|0
    0|0
  • Çok önemli değil benim hakkında ne düşündüğü yabancı kızların benimle sevişmedikten sonra pek umursamam açıkçası birini

1|0
    0|0
  • Seviyorum uleeyn 😕

1|0
    0|0
  • Adamlar dayak yeriz diye yalan söylemişler

1|1
    1|0
  • Erkeklere mal diyen kadınlar maşallah dört dörtlükler..

1|0
    0|0
  • İzlemedim arkadaki dayinin bakislari yetti durumu anlatmaya

1|0
    0|0
  • Ben inanmıyorum bu video aslını yansitmiyor

0|1
    2|0
  • Türk kızlarından çekememezlik part 2112142142

0|1
    3|0
    • 2ay

Ya tabi tabi herşey ortada.. Ne oldu kanıt gösterince mi. böyle olduk? Komik. şeyler

• 2ay

Öyle bir şey ihtimal dahilinde bile değil. Daha inandırıcı örnekler olmadıgı sürece ilgilenmiyorum

• 2ay

Diyelim ki 2 tane Türk kızı çıktı portekiz erkeklerine laf etti böyle videodan.. bütün Türklerin görüşünü mü yansıtır?

Kızlar Ne Diyor 5

• Yine yorumlayalım anlamışlar ne mal olduklarını 😄

0|0
    0|0
  • Kısaca kıllılar djdjsk

1|0
    0|0
  • Bunun nesini kaldirdilar😂

1|0
    0|0
    • 2ay

Soru biçiminde olmamış. Erkekler şikayet ettiler kesin kıskançlar. Günceldeki videodan olabilir 😂😂

• Oha fena saydirmişlar bir ☺

0|0
    0|0
  • Olsun bakalim

1|0
    0|0
Yükleniyor...