İntihar etmeye çalışacak kadar yorulduğunuz zamanlar oldu mu?

İntihar etmeye çalışacak kadar yorulduğunuz zamanlar oldu mu?

0|2
15|13

En İyi Erkek Görüşü

• Yorulduğumuz zamanlar oluyor elbet. Sorunlar vs. Ancakkkkk intihar konusuna gelince böyle bir düşünce oluşabilme ihtimaline karşın benim cebimde bir biletim var. Yolculuk bileti. Madem herşey boğuyor, herşey sıkıyor, herşeyden bunalıyor ve bunlardan kurtulmak için intiharı bir çözüm olarak düşünecek seviyeye gelebiliyorsam demek kalanlar, kişiler, olaylar vs. hiç umurumda değil önemsiz demektir. Eeee bunlar umurumda değilse neden intihar edeyim? Çık yola. Çık yolculuğa. Eşya gerekmez. Para gerekmez. Adımını ileriye doğru atman diğer adımı takip ettirmem yeterli. Vay geride o var onu terkedemem o iş olmaz. E intihar ediyordum ne oldu demek terk edebilirmişim. Vay çekip gitmeme izin vermezler. E izin isteyen mi var. Ben gidiyorum. Ya başıma daha kötü birşey gelirse? Yola çıkmadan kim bile bilir. Yani demem o ki eģer ciddi manada böyle bir düşünce sistemi zaman zaman oluşan varsa ani davranışlardan önce çekip gitme yeni yerler keşfetme yeni insanlar tanıma vs. alternatifli yolculuk biletinizin daima cebinizde olduğunu hatırlayın.

0|0
    0|0
    • 2ay

Teşekkürler

• 2ay

Rica ederim. Gerçekten boğulduğumuzu hissettimiz zamanlar oluyor ama bunların gelip geçici olduğunu hiç unutmamak lazım. Hayat öyle sürprizlere gebe ki bunları tadımlamak için yapmak gereken tek şey hayat yolculuğumuza devam etmek. Güzel günlere olsun. Keyifli paylaşımlar.

En İyi Kız Görüşü

• oldu ama hala intihar etmedim, tabi bu düşünce bir kere insana gelince bir daha gitmiyor orası ayrı

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• İntihar değil de zaman zaman yüksek bir yerden aşağı atlayasım oluyor.. Bu dürtüye boşluğa çağrı deniyormuş..

0|0
    0|0
  • 1 sene önce

0|0
    0|0
  • bir ara olmustuda sonra dusundumde yasamak daha iyi dedim

0|0
    0|0
  • Bir sigara yaktım, yanına da bir müzik.
    Olay tamam.

0|0
    0|0
  • hayırr olmadı

0|0
    0|0
  • 2 sene önce.
    Öldürmeyen Allah öldürmüyor.

0|0
    0|0
  • Olmadi

0|0
    0|0
  • Çook düşündük ama yapmadık çünkü kolaya kaçmak işime gelmez

0|0
    0|0
  • Ne dersin var

0|0
    0|0
  • Hemen Felsefeye Başlarım Kendinı Ben Yorulmadım Yorulmadım Diyorum

0|0
    0|0
  • Evet 8000 tl kaybettim idda da hep tekten yattı kuponlar. dedim yolun sonu görünüyor. Son bu şans. dedim 4 maça 1000 tl attım 9000 bin tl geldi hayata geri döndüm. az kalsın yolculuğa çıkıyorum

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 14

• Oldu çevremdeki herkesle küsmüştüm kimsem yoktu. Artık bunalıma girmiş yemek bile yiyemiyordum. Güzel temiz yüzlü bir kızım ama o sürede elim yüzüm sivilcelenmisti. Ve daha anlatamayacagim bir sürü özel olay. açtım bir müzik bir avuç da ilaç aldım elime evde kimse yok tam yutacakken bir ses geldi çığlık çığlığa evin önünde kaza oldu kıza araba çarptı ona hiç bir şey olmadı ama annesi fenalık geçirdi kadının o hali gözümden gitmiyor. Kendi annem hamileydi bir an onu düşündüm ve cok pişman oldum. Allah beni uyardi. Kimsem yok sanıyordum meğer Allah varmış

0|0
    0|0
    • 2ay

Allah bana niye gelmiyor

• 2ay

edecek halim kalmadı.
      Dua ederken yoruldum

• 2ay

Bol bol tövbe et ve sabret ben allaha şükür rahata kavuştum dualarım kabul oldu. Bazen pat diye olsun istiyoruz ama önemli olan sabretmek inanmak

• Hiçbir zaman ölmeyi dilemedim.

0|0
    0|0
  • evet.

0|0
    0|0
  • Intihar edemeyecek kadar yoruldugum zamanlar oldu 😂

0|0
    0|0
  • Oluyor

0|0
    0|0
  • Çoğu kez jileti boynumda gezdirdim ama asla jileti bastırıp herşeye son verecek gücüm olmadı

0|0
    0|0
  • bir kaç kez yaşadım , bazı şeyler üst üste gelince ağır geliyor insana, savaşmak yerine kaçmayı tercih ediyoruz , yanlış olduğunu bildiğimiz halde üstüne gidiyoruz bazen

0|0
    0|0
  • Olmadı

0|0
    0|0
  • evet ettim de ama malesef kurtuldum :)

0|0
    0|0
  • Evet

0|0
    0|0
  • evet

0|0
    0|0
  • hah işte tam o zaman hayatının değişeceğı zamandır. Kul bittim dediği anda Rab yetiştim dermiş.

0|0
    0|0
    • 2ay

Sanmıyorum

• 2ay

Sağlık istiyorum.
      Huzur istiyorum
      çok şey değil

• 2ay

istediğin hiç bir şey yaradana çok gelmez zaten. istidraç nedir bilirmisin?
      izah edeyim hemen. Rabbın rızasının olmadığı kuluna her şeyi bahşetmesi , dertten , sıkıntıdan uzak tutması. Düşünsene demekki rabbin senden razı ki sana dert sıkıntı bahşediyor. Rabbin seni seviyor 😄. Bizede her sıkıntıya Elhamdülillah demek düşer.

• Olmaz mı böyle bir dünyada bir gün bile yaşanmaz lan

0|0
    0|0
  • Cok fazla

0|0
    0|0
Yükleniyor...