Hayat Cırkınler Icın Cok Zor?

Soru Sormaya Falan Gelmedım Yasım 21 Hıc Sevgılım Olmadı Olmazda Zatenn Cırkınım Babam Esnaf Zar Zor Iyı Kötu Gecınıyoruz Artık Cok Yoruldum Bırıncısı Bırısı Sızı Yakısıklı Dıye Cagırıyosa Bılınkı Cırkınsınızdır Aılemdekı Herkes Onların Arkadaslarının Oldugu Bır Yere Gıttıgımde Nıye Geldın Saclarını Nıye Böyle Yaptın Ustune Neden Bunu Gıydınn Yaa Gıtt Hadı Isım Var Demesınden Yoruldum Dıslerım Yamuk Ve Agızım Kapanmıyo Benım Gıttım Tabı Doktora Bır Ekıp Halınde Amelıyat Edılmelı Dedı Tabı Buyuk Sehırde Buyuk Bır Hastanede Olmalı Dedı Para Yok Tabı Hıc Olmadı Ben Para Bırıktırdım Tam 3 Bın Tl Belkı Karsılar Bırazını Dıye Tahmın Ettıgımden Daha Buyuk Bırseymıs Bu Amelıyat Bır Arkadasım Vardı Yanı Kız Konusuyoduk Aynı Bölumde Okuyoruz Bugun Bana Ben Senınle Olamam Bana Bır Daha Mesaj Atma Dedı :D Sadece Tamam Dıyebıldım Dıs Görunusun Onemı Yok Dıyenler Icın Soyluyorum Ic Guzellıgın Önemlı Oldugu Tek Sey Karpuzdur :D
Arada Kafamı Duvara Vurasım Gelıyo Yuzumu Kesesım Gelıyo Bıcak Falan Ne Bulursam Ama Cok Guzel Saklıyorum Bunları Icımde Arkadasım Arıyo Neredesın Kım Var Yanında Sakasına Kız Arkadasım Var Dıyorum Bır Kahkaha Atıyo Senın Kız Arkadasın Mı Vaar Dıyo :D :D Komık Guluyoruz Bu Kadar İyi Bayramlar

Güncellemeler:
2ay Benı Bı Arkadasınız Olarak Görüp Yaptıgınız Yorumlar Icın Tesekkur Ederım.

0|0
8|5

En İyi Kız Görüşü

• Lütfen sacmalama. Herkes begenmiyor ki herkesi. Emin ol ki sen farkında değilsindir seni begenenlerde vardır. Ki olmasa ne olur ki? Dişlerim demişsin, şu an maddi durumun yetersiz olsa bile okuyorsun anladıgı kadarıyla calısmaya baslayınca biriktirdiginin üstüne ekler yaptırırsın. Zaten emin ol bir diş hiçbirseyi değistirmiyor. Ve iç güzellik gercekten önemli. O sırf güzel yakısıklı diye sevgili olunan insanlar içi çirkin olduğu için 1 haftada terkediliyorlar. Sen kimsenin seni üzmeaine izin verme, herşeyden önce kendini sev. Geleceğini düşün, emin ol birgün herşey tam tersine döner. Herkesin kalbine göre bir hayatı olur eninde sonunda.

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Malesef kahpe duzen boyle dostum lafa geldiginde para onemsiz tip onemsiz. Su kizlar icin onemli olan tek sey para ve guzellik baskada bisey degil. Hic kimse kendini kandirmasin. Hak vermiyo degilim haklilar tabikide. Ben kendime sunu asilarim her zaman aileme guzel rahat bir yasam sunabilcegim duzeye gelmeden evlenmemek.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• paran varsa her zaman yakısıklısın çalış kazan :D

0|0
    0|0
  • Güzel olmak da zor çoğu kişi benimle çok güzel olduğum için arkadaş

0|0
    0|0
  • o seni beğenmeyenlerın görüntüsü kaç yıl kalacak onlarda söylesene?

0|0
    0|0
  • Dış görünüş hiç önemli değil. Hangi insan dört dörtlük ki? Sen dik dur, doğru ol. Senin o güzel kalbini gören seven biriylede tanışıp, çok mutlu olacaksın inan bana. Yeter ki umutsuzluğa kapılma.

0|0
    0|0
  • Sana da iyi bayramlar bu arada üzülme yanlız değilsin😑😑

0|0
    0|0
  • Malesef cok zor

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Erkekler Ne Diyor 4

• adam burda kendisini çirkin zannedenler için dram yazmış ama öyle bir yazmış ki çirkin olmayan anlayamaz bide kahkahayla kamufle etmiş mükemmel hikaye dostum.

0|0
    0|0
  • çok zor

0|0
    0|0
  • İyi Bayramlar kardeşim sana nasıl ulaşabilirim?

0|0
    0|0
  • sanada

0|0
    0|0
Yükleniyor...