Bugün AVM'de yaşadığım lanet olay kafama çok takıldı :( ?

Bugün asansördeydim avmde ve pusetli karı koca (karı da karılığını bilse bir şeye de benzemiyor Allah'ın gücüne gitmesin.) adam da adam karalaması keli çıkmış aptalın. çok sinirliyim şu an ondan biraz hakaretlerim buraya da yansıyor neyse, asansör kapatma tuşu var ya adam çıktı karısı içerde kaldı geri açıldı kapı bana bağırdılar neden kapıyorsun diye ki butona basmadım. onlar beklediği için kapandı. Ben de basmadım tuşa dedim. o karı bozuntusu da çıkıp dedi "karşılık verme lan" adam diyor tamam sus diye bağırıyor aptallar. Sonra kapı falan kapanıyordu "SUS LANNN" diye bağırdım indim kata işimi bitirdim. Sonra diğer katlara çıkıp aradım onları bulamadım yemeğe ailemin yanına giderken aynı restoranda oturuyorlardı karı tek başına oturuyordu bebeğiyle ben de pis pis baktım sonra ailem sordu bişey mi var falan söyledim çıktık restorandan bizimkilerle karıya sataşıyoruz kadın deli oldu masada "ıahh napıyosunuuuz ahhh" diye. ben de bakışımı attım gittik. Ama şu an keşke daha çok mu karşılık verseydim daha çok mu sataşsaydım diye içimde kaldı sanki. lütfen yorumlarınız ciddi olsun :/ bilmiyorum arrtık

0|0
146

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 13

Erkekler Ne Diyor 5

Yükleniyor...