Erkekler, Turk kizlarindan neden nefret ediyorsunuz?

Son zamanlarda bunu gormeye basladim. O kadar cok asagiliyorsunuzki.. nefretle bakiyorsunuz yok su tipe bak yabanci kizlar (genellikle rus kizlari) daha guzel turk kizi killi cirkin pislik ilgrenc "bunlara vurup birakacaksin dimi?" diye bir soru sormustu biri turk kizlarina kirbac vurmalimiyiz? Diye bir soru gordum ben dedim oha artik... merak ediyorum acaba bunlari soyleyenlerin anasi gevurmu? Neyse bu nefret neden niye kin tutuyorsunuz kizlara?

Güncellemeler:
2ay Egolari ve tripleri var demissiniz katiliyorum.
Hatta biri kiza carpmisti iyimisin diye sormus kizda iyiyim deyince cekip gitmis kiz pis pis bakmis arkasindan. Bende sinir oluyorum soyle sacma sapan triplerine. Hatta yorum olarak oda iyi degilim deseymis demistim bir kiz disslike atmisti..

0|0
25

En İyi Erkek Görüşü

• Çünkü aşırı ego trip var nefret ettim iyice

1|1
    0|0
    • 2ay

Bak bu konuda haklisin biri bir soruda sormustu bir kiza carptim iyimisin fiye sordum kiz iyiyim dedi ben gidetken arkamdan ters ters bakti ayipmi yaptim diye sormustu bende ayip yapmamissin onun nazinimi cekicen dedim bir kiz disslike atmis

• 2ay

disslike umurumda değil nerede kendini üzen tip var ona giderler sevene değer vermezler çoğu üzülmeyi hak ediyorlar

Erkekler Ne Diyor 24

• Aşırı derecede kaprisliler ve egoları tavan yapmış durumda. Yolda gördüğün bir kadınla iletişim kuramıyorsun çünkü kaçıyorlar.

0|1
    0|0
  • Kardeşim bir sor onlara şimdiye kadar kaç rus kızı tavlamışlar. Yine size kalacaklar.

1|0
    0|1
  • Kim demiş onu

1|0
    0|0
  • Nefret etmiyorum sıkıldım şu kızların rus kızlarını beğeniyorsunuz türk kızlarını kötülüyorsunuz falan zırvalarından saçma sapan geliyor kıskançlığınız

0|0
    0|0
  • Türk kızları egoist oluyor ben bunda kesin görüşlüyüm abi ya mütsvazi bir kıza denk gelmedim ya da hepsinin burnu havada

0|1
    0|0
  • Avrupa'da yaşamış biri olarak söylüyorum çoğu konuda Türk kadınlarının yetişme tarzı bizimkiyle eşdeğer olduğundan daha iyi.

0|0
    0|0
  • Niye olcak sizin yuzunuzden altın kaplama a m ı n ı z var sanki ya. Bu kadar da kral benim olmaz yani. Burda bütün kızlar yanıyor parmaklar falan filan dışarı geldi mi yok ben vermem sonra da niye türk kızlarını yerin dibine sokuyosunuz olur. İtin g*tüne sokmadigimiza şükredin

0|0
    0|0
    • 2ay

Hadi git kendi annene kizina bacinada soyle bunu deki senin altin kaplama seyinmi var git ver birine koruma orani burani. Sonrada baskasida turkiye gibi namus diye cildiran bir ulkede yasadigimiz icin senin namusun yok diye atar kizi. Boyle bir ulkede yasadigimiz icin en azindan evlenmek icin altin kaplamaymis gibi davraniyoruz kusura bakma artik

• 2ay

Günlük hayatta da görüyoruz sizin gibileri rahat ol sen 😊

• Nefret etmiyorum, Türk kızları güzellik olarak ruslardan daha aşağı değil ama karakter olarak tuhaflar, Ruslae daha olumlu bu nokta da

0|0
    0|1
    • 2ay

Belki babalari tarafindan namusunu koru diye igrenc tabir altinda buyumusturlerde herkesle yakin degildirler

• 2ay

Sırf onla alakali değil emin ol, daha şımarıklar, cok trip atarlar, ilgiyi sadece erkekten beklerler

• Lan bu gün simit sarayına girdim karı çay verecek baktım tırnak uzun hadi eyvallah ona bide kol kılları falan gelde iğrenme mk

0|0
    0|0
  • Bunalttınız bizi kızlar egonuz bizi bitirdi

0|1
    0|0
  • oyle bir nefretim yok...

0|0
    0|0
  • Alakası yok sevmesini bilmiyorsunuz değer verildiğinde adamı pişman ediyorsunuz çünkü hayatta kimseden değer görmemişsiniz.. Kıllıdır çirkindir orasına sözüm yok Allah vergisi

0|0
    0|0
  • Lakin bu ülkede Laz kızlarımız Kürt kızlarımız Arap kızlarımızda yaşıyor neden Türk kızı diye vurgu yaptın

0|0
    0|3
    • 2ay

Teker teker ırkları mi saysın bu nasıl kafa ya, Faşük tc

• 2ay

Ama turk kizlarina baski var mesela laz kizlari igrenc dediklerini duymadim ben ondan.

• 2ay

@kanluş Türkiye'deki kızlar diyebilir asıl sen neyin kafasını yaşıyorsun

• Etmiyorum

0|0
    0|0
  • sacmalık sadece bizimkiler götü kaldırıyor o kadar

0|0
    0|0
  • Kendinizi bulunmaz hint kumaşı sanıyorsunuz. Saçma sapan tripler.. Olmayan güzelliğinizle sergilediğiniz egolar.. Vefasız olmanız.. Has sokakta size laf atanlarda sizin seviyenizdeki abazanlardır.

0|0
    0|0
  • 5000 bar hava basıyosunuzda ondandır belkı..
    yda dunyada tek onda var hesabı yapanlar sayesındedir

0|2
    0|0
  • Ben nefret etmiyorum.
    Türk kızlarını seviyorum.
    Özellikle Esmer-Kıvırcık saçlılar nerdesiniiiiiz?

0|0
    0|1
  • ben Türk kızlarını daha çok seviyorum

0|0
    0|0
  • Bildigin seyi sorma amacin ne

0|0
    0|0

4 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Yükleniyor...