Ablamı çok kıskanıyorum? ne yapmalıyım?

2 kardeşiz Benim genetik hastalığım var sessiz sakinim ama o sağlıklı ve Şen şakrak daha çok seviliyor çevresinde ve ailede ve 5 ay önce evlendi kocasının kariyeri ailesinin maddi durumu ablama davranışları kocasının üzerini düşmesi kendi ailemiz içinde evliliğine imrenmeleri falan beni çok üzüyor ablamı çok kıskanıyorum eniştemi de yeni doğan kardeşi kıskanan çocuklar gibi ailemize girdi ilgi odağı oldu diye çok kıskanıyorum kimseye de paylaşamıyorlar ailem bana kızar garipser diye çoğu Zaman ağlıyorum köşe bucak evden uzaklaşmak görmemek istiyorum

0|0
3|4

En İyi Erkek Görüşü

• İnş sanada öyle bir eş nasip olur 😂

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Kıskandığın kişi ablan düşmanın değil kendine gel. Ablanın mutluluğunu görünce senin sevinmem gerek tam tersi neden çekememezlik yapıyorsun ki?

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

2 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 2

• Abla kiskanilmaz abla mutlu diye senin daha çok mutlu olman lazım. Şimdi hissettigin imrenme ya da hayranlık olabilir

0|0
    0|0
    • 2ay

Haklısın çünkü mutsuz kötü bir evlilik yapmasını da istemezdim ama herşeyin en güzeli en iyisi bende olsaydı daha mı Mutlu olurum diye düşünüyorum sadece

• kuzum senin yaşını merak ettim ablayi Kıskanmak nedir ahahahha şaka gibi

0|0
    0|0
    • 2ay

21 ne varki bunda yaşla ne alakası var

• 2ay

ya sanki uydurdun biraz 21 yaşındasın ve bu kadar ablanı kiskanicak seviyedesin

• 2ay

ezikliktir be buu değil ablami arkadaslarimi bile kiskanmam ben bu ne ozguvensizlik

Yükleniyor...