Dostluk sizce de gereksiz değil mi?

İnsanlara sadece çok yalnız kaldığımda vakit geçirip eğlenecek birini istediğimde ihtiyaç duyuyorum.
Bana derdini anlatanları dinliyorum yardımcı oluyorum ama kendi dertlerimi asla anlatmıyorum.
Biri beni arayıp sormadıkça ne arıyorum ne de mesaj atıyorum çünkü konuşacak bişey bulamıyorum. İstemiyorum da açıkçası.

• Haklısın gereksiz
    40% (10)40% (4)40% (14)Oy Ver
  • Gerekli
    60% (15)60% (6)60% (21)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
6|8

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Haklisin gercek su kimse sizi onemsemiyor hickimse sizi sevmiyor yalaannn hersey yalann aileniz haric kimse hatta belki onlar bile sizi sevmiyor olabilir... uzgunum hayat.

1|0
    0|0
    • 2ay

Tam da bu.

• 2ay

Hayvan besliyorum zaten :) kesinlikle öyle en gerçek en masum sevgi hayvanlarda. Evime aldığım günden beri çok daha mutluyum

• 2ay

Onlarin sevgisi gercek benimde kedim var onlar tek dostumuz :)

Erkekler Ne Diyor 7

• Dost en gerekli şey ama gerçek dost bulmak mesele

0|0
    0|0
    • 2ay

bir dost ne verebilir ki insana? Benim derdimi kimse benimle günlerce çekmez. Olayı en detaylı ben bildiğim için mantıklı bir akıl da veremez. Kendi derdimi kendim çözüyosam dosta ne hacet?

• 2ay

Olmaz kişilere de güvenmiyorum ben olma ihtimali olanlara da.. Akrepliği abarttım sanırım

• 2ay

Yalnızlık senin için değil unutma yoksa kendine zarar hep

• Gerekli gibi degil gibi

0|0
    0|0
  • Herşey çıkar ilişkisinden ibaret

0|0
    0|0
  • Aynı şekilde

0|0
    0|0
  • Öyle hele ki bu devirde

0|0
    0|0
  • Akrep kadinisin cunku.

0|0
    0|0
  • o dostluk olmuyor

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• :) ailem kadar kiymet verdigim dostlarim var. Onlar olmasa cok mutsuz, yalniz ve gereksiz biri olurdum sanirim.

0|0
    0|0
  • gerekli bence

0|0
    0|0
  • gerekli ama ben de senin gibiyim ve bu ara cok yoruldum

0|0
    0|0
  • Haklısın

0|0
    0|0
  • Iste senin gibi düşünenlerden kazık yiyoruz hep oysaki dostluk cok güzel bisey herseyini paylasiyosun kan bagindan cok can bagin oluyor sonrada gelsin hancer

0|0
    0|0
    • 2ay

Asıl kazığı, dostluğu kan bağı sananlardan yiyosunuz. Çünkü sizle kan bağı kurduğunu sanan, başkası daha çok işine yaradığında onunla kan bağı kuruyor.
      Beni dostu gören kimseye kazık atmadım ve ne zaman ihtiyaçları olsa yanlarındaydım. Çünkü beklentisiz hayatımda tutuyorum onları.
      Biraz daha sorgula derim

• 2ay

Öyle tabi. Geçmeyen acı yok ya. İnsanlar neler yaşıyor tek sorunumuz dost kazığı olsun

• 2ay

👍👍👍

Yükleniyor...