Bu nasıl bir cesaret sahilde Suriyeliler babamla benden para istedi o kadar kalabalık içinde? Hemde Vali Yardımcısından?

Babam Emniyet Müdürlüğü ve Jandarma Alay Komutanlığından sorumlu Vali Yardımcısı. Biz böyle şeyler yaşamaya alışkın değiliz. Sahil çok kalabalık olur burda insanlar sürekli yürürler. Akşam babamla yürüyüşe çıktık yanımızda kimse yok. Sahilde yürüyoruz tanıdık esnaflar dışarı çıktı onlarla ayak üstü sohbet falan sonra bankadan çok az miktar bir para aldık. Bankamatikten daha çıkarken önümüze 3 tane Suriyeli çıktı sağımıza solumuza geçiyorlar. Bide o kalabalık içinde ellerini açmışlar garip garip bişeyler söylüyorlar falan. Anında sivil polisler geldi. Sayın Valim sayın valim hepsi koşuyor (Vali Yardımcısınıda Sayın Valim denir.) Alıp götürdüler direk. Bizde makam aracını çağırdık. O gelene kadar ekip falanda bekledi yanımızda. Ya Vali Yardımcısı olmasaydı babam. Vatandaş napardı yanı. Düşünün babam bide Emniyet ve Jandarmadan sorumlu Vali Yardımcısı. Öyle kalabalıkta ne cesaret? Babam Emniyet Müdürünü arayıp lafınıda söyledi normal vatandaşın güvenliği için ama...

0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Makam geçici bunu unutma ne demişler altta kaldım diye üzülme üstte çıktım diye sevinme babanın vali yardımcısı olması insanları hor görmeni sağlamaz baban vatandaşların vergileriyle maaş alan birisi burasıda önemli

0|1
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• işte baban gibi devlet adamları görsünler onlardan ne çekiyoruz biz

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• Kısaca bizden suriyeliler para istedi deseydin daha samimi bir soru olurdu, niyahetinde hepimiz insanız tevazuu şart bence kardeş.

0|0
    1|0
    • Tevazu gösteriyorum, ama bunlar sığınmacı geldikleri şehrin, eğitimden sosyal yardımdan vs. bile değil doğrudan Emniyet ve Jandarmadan sorumlu Vali Yardımcısından para istiyorlar bu normal birşey değil

• Hayır konuyu yanlış anlıyorsun, makam ve mevki ile sanırım tevazu denen kavramı unutmuşsunuz burada benimkine benzer tepkiler alacaksın.

• Soruyu bize degil VALİ YARDIMCISI SAYIN VALİ babana sor VALİ YARDIMCISININ KIZI

0|2
    0|0
  • Ya işte bunları görün ve çözüm bulun..

0|0
    0|0
  • Suriyeli senin babani ne bilsin ben bile tanimiyorum bizim valinin yardimcisini hem neredeki valinin yardimcisi bide seneryo güzel tutar

0|1
    0|0
  • Yanlış anlama ama onları dilenci haline getiridim bana bunu yapsalar benim kendi toprağımda benden haraç isteyecek sonucu ne olursa olsun onları dilenci yapardım

0|0
    0|0
  • Kardes anladık Baban vali yardimcisi

0|2
    0|0
  • Vatandaşı devlet soyduğu için sıkıntı olmuyor

0|0
    0|0
  • Sen şam vali yardımcısını tanıyor musun?

0|0
    0|0
  • Tehlıke bunun neresınde 50 tl sıkıştırsaydınız ellerıne

0|0
    0|0
  • Suriyeli nerden bilsin senin babanın vali yardımcısı olduğunu düşündün mü hiç?

0|0
    0|0
  • Ooooo seni babandan istemeye geliyorum.

0|0
    0|0
  • Sizin paranız onları ne yaşatır nede öldürür arkadaş. H

0|0
    0|0
  • E düşün biz normal vatandaşız, biz ne yapalım? her gün heryerde para tacizi var.

0|0
    0|0
  • Baban çaresini bulmalı kardeş vatandaşa değil değil babana anlat bunu

0|1
    0|0
  • arkadaşım bunu normal vatandaş gibi anlatsan ne iyi olurdu. benden de para istiyolar. fakat suriyeli çocuklar istiyo. hem babanızın alnında vali yardımcısı mı yazıyor. nerden bilsinler. bilseler kesinlikle istemezlerdi buna emin olabilirsin.

0|1
    0|0
    • babanızın saltanıtıyla büyümüşsünüz. hiç aç kaldınız mı yokluk çektiniz mi?

Kızlar Ne Diyor 4

• Vali Yardımcısına sayın valim denir :D :D :D

0|0
    0|0
  • Anladık baban makam sahibi

0|0
    0|0
  • Empatiden yoksun insanlarsınız. Hiç bişi demiyorum size...

0|0
    0|0
  • Yüzsüzler

0|0
    0|0
    • O kalabalık içinde Nasıl bir cesaret bu

Yükleniyor...