Çirkin olmak suç değilse cezasını neden ben çekiyorum?

Çirkinseniz dışlanırsınız sevmeye hakkınız hiçbir zaman olmaz dışını beğenmeyenler içinizi zaten merak etmez heryer dalga konusu olursunuz bir mekana girerken çekinirsiniz dalga geçerler diye ,
Sırf çirkin olarak beni bu hayata getiren kaderimden nefret eder oldum.
Yakışıklı , güzel olup hırsız, vatan haini , şerefsiz bile olsan seni beğenen olur ey ks halkı.
Ayna en büyük düşmanınızdır hiç evinizde ayna bulundurmassınız bakmassınız aynalara,
Bide fakirsen ölmüşünde toprağını atan yok senin
Adaleti aradım bulamadım vazgeçtim herşeyden ben artık
Ne kadar mı çirkinim?Çirkin olmak suç değilse cezasını neden ben çekiyorum?
Bu bile Türkiyede kız bulur ben bulamam bundan bile kötüyüm...

0|0
3|3

En İyi Kız Görüşü

• resimde ki kişi aslında kendi kendine seçmiş çirkin olmayı.. Kaşlarını düzgün bir şekle sokabilir ortasını vs alırsa sonra dişleri bakımsızlıktan sapsarı olmuş buda onun elinde.. en kötü dişlerini yaptırabilir sonra düzgün bir saç modeli de yaptın mı giyim kuşamı da hallettin mi çirkin olmaya mahkum değilsin... sana yakışan şeyleri bilmelisin

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Ben gayim mesela her sey tıp değil çirkin birinden hoslanmiştim tipi yok ama konuşması davranışları etkilemişti beni giyiniş falan kardeşim cirkinim die kndime bakmamazlik etme

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Cezasi bize kalmış :(

0|0
    0|0
  • Seni seviyorum gizli cirkiniz ama salakk degiliz

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Gerçektan kendinde bir değişiklik yapmayı denedin mi, gözüne güzel gelmeyen bir yerde falan misal dişlerde, burunda, kaşta vs...

0|0
    0|0
    • 2ay

saçlarım şekil almıyor kara birşey zaten tarak değil fırça bile işlemez dişlerim beyaz ama biraz yamuk kaşlarımın arası çok açık daha ne sayam

• 2ay

sağol

• 2ay

Rica ederim, merak etme kimse David Beckham gibi doğmuyor ;)

• dostoyvskiye sormak lazım.

0|0
    0|0
Yükleniyor...