Çirkin değil bakımsız yalanı bana katılanlar burda mi?

çirkin kız yoktur, bakımsız kız vardır sözü ne inanmiyorum usta kocaman burnu yalak gibi agzi bide şaşı gözü sen makyajla nasıl toparlayacan niye bu olayı kabul etmiyorlarki?

0|0
10|7

En İyi Erkek Görüşü

• Yalan yalan züğürt tesellisi altın da kaplasan güzel olmayacak kişiler vardır tabi ki ruhu kalbi güzeldir sözümüz yok saygı duyarız kimseyi çirkin şişman kisa uzun vs diye aşsagılayıp gururuyla oynamak doğru değil hatta çok sadistçe sahip olduğun hiçbir şeyin garantisi yok hayatta hepsi geçici güzellikte yakışıklılık ta elinizi vicdanınıza koyun empati ile hareket edin birini aşsagılamadan önce.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Malzeme güzelse bakımla güzelleşirsin :D sana hak vermiyo değilim

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Ameliyatla düzelenler var

1|0
    0|0
  • Çok doğru 👏

1|0
    0|0
  • Her erkeğe güzel gelecek kız vardır. Görecelidir yani böyle şeylere gerek yok.

1|1
    0|0
  • burda :D

1|0
    0|0
  • Bknz: Bülent ersoy

1|0
    0|0
  • Bakim diyince akla makyaj geliyor ama spor yapmak fit olmak falan bunlar hep bakim cirlin bir kiz fuzigine ozen gostersin sonra saci boyatsin guzel bir kesim ve makyajla tamamlarsa gideri olur bence haksizlik yapma ;)

1|0
    0|0
    • 2ay

napcan kardeş sporla burunmu küçülten kulağın kepceligimi gitcek ondeki koca çenemi kaybolcak

• 2ay

Kapanmaz ben kapanacak mi dedim ama ne bileyim hani hic erkeklerin bakmamasindansa yine bir kac erkek bakar turkiyede yasiyoruz ve en cirkin kiza bile is koyacak erkeklerimiz var

Kızlar Ne Diyor 9

• Yalan değil gerçek.

1|0
    0|0
  • Doğru

1|0
    0|0
  • Evet alt yapı önemli

1|0
    0|0
  • Öyle kardeş yalan.

1|0
    0|0
  • Sen sözü yanlış anlamışsın.

1|0
    0|0
  • Estetikle düzelir

1|0
    0|0
  • Aynen katılıyorum

1|0
    0|0
  • valla doğru diyosun yüz hatların veya fiziğin güzel olmadıktan sonra bakımta yapsan boş

1|0
    0|0
  • 1 hafta yikanmadan hala guzel gorunenler var 😂😂

1|0
    0|0
Yükleniyor...