Bıktım artık elimi 5 kere kestim kimse benle ilgilenmiyor ağlıyorum ya benim suçum neydi? Mezun ama işsizim?

Ya bende 25 yaşında güzel bir genç kızım önüme yığdılar kurban etini sabahtan beri elimde bıçaklar doğra doğra ayır Can'ım çıktı. Ben bunları yapmayacak kadar güzel zarif bir kızım ama hayatım böyle ya lanet olsun. Elimi 5 kez kestim sabah beri elime sardığım bezlerle devam ettim. En son parmağımın ucunu kestim küçücükse olsa çok canım yanıyor. Kimsenin umrunda değilim sardığım kan dolu bezle ağlaya ağlaya kalktım masadan. şu an tek elimle yazmaya çalışıyorum kimseye anlatamadım ya çok canım yanıyor kimsenin umrunda değilim babam gelmiş attığım kısımlara bakıp burda bir sürü et varmış diye kızdı ya sabahtan beri belim kırıldı herkesin çok beğendiği ellerim bıçak yarası ve kan içinde kaldı. Herkes çok beğenirdi benim ellerimi. Bankacılık mezunuyum iş bulamadım. Bıktım hayatımdan ya? Neydi benim suçum? Şu Halim'le bile kimsenin umrunda değilim...

0|0
2|5

En İyi Erkek Görüşü

• Kızsın yapacan

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• iyi ki tek elinle yazıyorsun maşAllah büün imla kurralların ayazım kurallarına uymuşsun. neyse ailene acıyorum ve seni alacak adama

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Ailene yazık özellikle babana

1|0
    0|0
    • 2ay

Neden

• 2ay

Öncelikle okuduğun okulun güzel veya zarifliğinin hiç bir önemi yok azcık bir sıyrıkda hemen ilgi bekleme canın yanıyor olabilir evet haklısın ama baban sana bakmak için emin ol sana demesede kendi içinde savaş veriyor aman kızım gezsin istediğini yesin içsin kurban almak zaten başlı başına bir zorluk kim bilir ne kadar düşündü alırken o adam sana 25 yıl bakmış okutmuş. ettiğin azcık yardımı babana çok görme. bende 22 yaşındayım bu işlerden anlamazdım ama sırf babam yorulmasın diye tüm kurban işlerini tek hallettim. Ve Şu an her yerimde sıyrık kesik var ayaklarım tutmuyor ama babamın o gülüşüne değer be. yazık utanmadan bide buraya yazmışın bunu.

• Şaka gibisin o kadar hassas mısın

0|0
    0|0
    • 2ay

Böyle bir durumda sende hassas olurdun yaşadıklarımı düşün bir

• 2ay

Düşünüyorumda bir şey yok ki. Sen birde başkasının yaşadıklarını düşünsen biraz olsun rahatlarsın

• yazık sana kokoş

0|0
    0|0
  • Kıyamam gel evlen benle etleri ben keserim :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Babaya bak ya. Çok sinir oldum. Allah kolaylık versin

0|0
    0|0
Yükleniyor...