Ağzından çıkanı kulağı duymayan insanlar hakkında ne düşünüyorsunuz?

Demin halamlara gittim orada amcamlar da varmış ben sonradan gittim annemle babam oradaydı. İçeri girdim ben pek sarılmayı seven birisi değilim gittim direk halamı öptüm oturdum. Annem de dedi " bayramlaşsana amcanlarla dedi" gittim yengeme sarıldım kızına sarıldım oturacaktım yengem dedi "amcana da sarıl ama Mustafa'ya sarılma" dedi. Dondum kaldım Mustafa abim de 24 yaşında pek samimiyetim yok. Durdum "ben ne zaman sarıldım ki bugün sarılayım yenge" dedim. Annem de "normal insanlara sarılmıyor Mustafa'ya mı sarılacak" dedi. Kendimi çok kötü hissediyorum annem onun ayıbı dedi ama. 😔

0|0
11|10

En İyi Erkek Görüşü

• İşte Ben bunu diyordum ve bu tür nice olaylar var daha sahte gülümsemeler sinsi bakışlar fesatça düşünceler hep bir araya toplanmanın asıl nedeni böyle bir gün belirlenmesi.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Bu insanlarin oldugu ortamdan oldukça uzak durmaya çalışıyorum. Eee ama aile olunca mecbur katlanıyoruz.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Mustafa sapıkmı sarılınca bişeymi yapıyor? Bağlamak gerekiyormu? Cam fanusta dahamı emniyetli olur?

1|0
    0|0
    • 2ay

Ya hayır mustafa abim bırak sapıklığı yani yanımda otururken bile mesafe koyar bütün kızlara kadınlara karşı böyle

• 2ay

O zaman mustafaya sapık muamelesi yapan teyzeyi fanusa koyalım fanusu suyla dolduralım sonrada

• Gelelim mi dövmeye :D

1|0
    0|0
  • Mustafa ya niye sarilma dedi onu anlamadim.

1|0
    0|0
    • 2ay

Erkek ya ondan yanında da nişanlısı vardı. Kız bana baktı gülmeye başladı bu ne diyor bakışı attı

• 2ay

Patavatsiz insanlar heryerde var.

• Duymuyorsa sağırdır başka açıklaması olamaz

1|0
    0|0
  • Patavatsız öküzmüş.

1|0
    0|0
  • Allah belalarını versin

1|0
    0|0
  • Böyle soğuk savaş yugoslavya da olmadı a q.

0|1
    0|0
  • hiç bişe

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 10

• Mustafa'nın suçu ne 😦😄😄

1|0
    0|0
  • Tabikş o yengenin ayıbı asla aldırma, böyle insanlara deli oluyorum. Kesin o mustafada çaki suratlıdır -_-

2|0
    0|0
  • Ah şu yengeler yok mu yengeler

1|0
    0|0
  • Mustafaya ne yapacakmissin sarilirsan?

1|0
    0|0
  • Çok saçma bir soru sormuş sana boşver kendi reziligi canimmm

1|0
    0|0
  • onun ayıbı rencide etmek isterken kendi kendini düşürmüş

1|0
    0|0
  • sende iyi cevabini vermissin

1|0
    0|0
  • akrabamı düşmandan beter bazıları