Kurbanlığı kesmesinler diye ipini çözüp kaçmasını sağladım sizce günaha mı girdim?

Arkadaşlar lütfen dalga geçmeyiniz. Arefe günü bütün gün beraber vakit geçirdik. O kadar bağlandım ki. Boynuzları vardı biliyorsunuz ki benimde son Zaman'larda yaşadığım olay nedeniyle boynuzlarım var. Cok yakınlaştım. Bayram sabahı babamlardan önce bahçeye gidip ipi kestim, kaçtı. Benim yaptığımı bilmiyorlar. Babam ana avrat sövüyo sabahtan beri. Ama ona üzülmüyorum. Dine saygısızlık mı ettim sizce?

0|0
3|16

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Bence iyi yapmışsın, midende olacağına çayırlarda koşsun 🐏🐑🐐

1|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 15

• Troll ama cevaplayacağım. Merak etme kaçan hayvanı birisi bulup kesmiştir ya da satmış satın alan kişi kesmiştir yani olan babanın parasına oldu

1|0
    0|0
    • 2ay

Günah değildir demi

• 2ay

Günahtır diye düşünüyorum sonuöta Allah için yapılacak olan ibadete mani oldun babam senin bu olayın yüzünden sinirden küfürler etti onun vebalinş de alsan sıkıntı ama unutma tövbe kapısı herzaman açık

• O hayvan kaçtiginda hayatta kalamayacak biliyorsun değil mi.. Git babana soyle ben yaptim diye

1|0
    0|0
  • Evet saygısızlık yaptın o öyle ya da böyle kesilecek hiç mi düsünmediniz :D

1|0
    0|0
  • Gülmedik ama.

1|0
    0|0
  • Ee sonra nolmuş

1|0
    0|0
  • sizin gibiler yüzünden anons ediliyor. şu şu şu caddede 2 kurbanlık kaçmıştır.

1|0
    0|0
  • Madem hayvanı çözdün kendini bağlasaydın da yerine babana ayıp olmasaydı :) İlla bir kan akması lazım ama..

0|0
    0|0
  • Keşke yapmasaydin

1|0
    0|0
  • bir başkası Yakalr Keser Malum Kurban Bayramı !!! :SD

1|0
    0|0
  • Günaha girmedin de güzel bir azarı işitmeyi hakettin

0|0
    0|0
  • Ajskdkf ne demek istiyosun yani boynuzum var derken :D

0|0
    0|0
  • Bulup kesmeyecekler sanki

0|0
    0|0
  • Trollünde bu kadarı.

0|0
    0|0
  • Bu soru sırf can sıkıntısından sorulmuş bir soru belli ve ayrıca sen kaşınıyorsun gibi 😃

0|0
    0|0
    • 2ay

Ne demek kaşınıyorum ben bir can kurtardım siz anca kebap gömün

• 2ay

Kaşınıyorsunu o manada demedim profil resminden dolayı dedim afedersin elinde sigara ile müşteri bekliyor gibisin 😃ayrıca onun bu coğrafyada kurban olmaktan başka şansı yok kebap olaydı en azindan dogru yolda kurban olurdu yanlis birinin eline geçip rakı sofrasina meze olmayacağı ne malum?

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 2

• canım benim günaha girmişsin

1|0
    0|0
    • 2ay

:( Nasıl telafi ederim

• 2ay

Tövbe et dua et Allah'a ama günah olduğunu bilmiyorsan bunu yaparken birşey olmaz diye biliyorum ama sen yinede tövbeni et duanı et bulamadınız mı geri

• Gunah boyutunu bılemem ama keske yapmasaydın baban okadar para vermıs sövmesı cok normal o hayvanı bulan kesmıcekmı sanıyosun

1|0
    0|0
Yükleniyor...